Hlučínské jezero - levné ubytování u vody

Hlučínské jezero: pronájem chaty, chalupy u vody, apartmány v soukromí, chatky, levné ubytování a dovolená u Hlučínského jezera u Hlučína.

Ubytování Hlučínské jezero

Kde jsem: Chaty a chalupy   Katalog 2022   U vody   Ubytování Hlučínské jezero

Chaty k pronajmutí, chatky, apartmány a levné ubytování v soukromí
poblíž Hlučínského jezera u Hlučína

Hlučínské jezero najdete na jihozápadním okraji Hlučína. Na travnaté pláži u jezera je také bazén a dětské brouzdaliště. Najdete tu také hřiště na volejbal, fotbal, minigolf. Zahrát si můžete také tenis, kuželky či ping pong nebo se projet na vodních lyžích. U jezera je také sportovní hala se saunou, soláriem a nabídkou masáží. Na pláž je zákaz vstupu se psy. Ubytování nedaleko Hlučínského jezera nabízí i chaty a chalupy na těchto stránkách.


Pro lepší orientaci vyzkoušejte Hlučínské jezero - zobrazení ubytování na mapě

Hlučínské jezero - přehled ubytování:

Závada
Penzion na horách - Závada
18 osob
Vřesina
Penzion na horách - dovolená  Hlučínské jezero rekreace Vřesina
1 až 20 osob
 
Olbramice
Levné ubytování  Hlučínské jezero Chalupa k pronajmutí - Olbramice
7 osob
Podvihov
Chata k pronajmutí - Podvihov
5 osob
Hněvošice
Chaty a chalupy Hlučínské jezero na chatě k pronajmutí - Hněvošice
14 osob

Přidejte svůj tip: Hlučínské jezero!

Víte o nějaké zajímavosti v okolí Hlučínské jezero? Máte zajímavé místo, informaci nebo tip na výlet? Podělte se s ostatními a dejte tip těm, kteří se chystájí oblast Hlučínské jezero navštívit!

pronájem chat a chalup :: ubytování, penziony :: dovolená - rybaření :: seznam ubytování :: chaty a chalupy s bazénem :: dovolená léto v ČR :: chaty a chalupy u vody :: na horách :: ubytování u sjezdovky :: vánoční pobyty :: Silvestr 2022 :: chaty a chalupy přímo od majitele :: jarní prázdniny 2023 :: rezervační systém ubytování :: ochrana osobních údajů
0
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.Hlučínské jezero: ubytování, pronájem chat a chalup, penziony
e-chalupy.cz