Bazén Karviná - levné ubytování u vody

Karviná: pronájem chaty, chalupy u vody, apartmány v soukromí, chatky, levné ubytování a dovolená u krytého bazénu v Karviné.

Ubytování Karviná

Bazén Karviná
obce v okolí:

Dolní Domaslavice
Dolní Těrlicko
Frýdek-Místek
Hnojník
Střítež
Těrlicko

Krytý bazén Karviná najdete na adrese Leonovova 1797, 733 01 Karviná - Hranice. Tel. 596 311 076-7 a 724 239 908. Jde o bazén s osmi plaveckými drahami o délce 25m a dětský bazén o rozměrech 12,5 x 6m. Během letních měsíců můžete k opalování využít venkovní travnatou plochu. U bazénu je také skateboardový areál se třinácti rampami. Ubytování v okolí bazénu v Karviné nabízí například tyto chaty a chalupy.

Kde jsem: Chaty a chalupy   Katalog 2020   U vody   Ubytování Karviná

Chaty k pronajmutí, chatky, apartmány a levné ubytování v soukromí
poblíž krytého bazénu v Karviné


Pro lepší orientaci vyzkoušejte Karviná - zobrazení ubytování na mapě

Dolní Těrlicko
Penzion na horách - Dolní Těrlicko
1 až 36 osob
 

Přidejte svůj tip: Karviná!

Víte o nějaké zajímavosti v okolí Bazén Karviná? Máte zajímavé místo, informaci nebo tip na výlet? Podělte se s ostatními a dejte tip těm, kteří se chystájí oblast Bazén Karviná navštívit!

pronájem chat a chalup :: ubytování, penziony :: dovolená - rybaření :: seznam ubytování :: chaty a chalupy s bazénem :: dovolená léto v ČR :: chaty a chalupy u vody :: ubytování u sjezdovky :: vánoční pobyty :: Silvestr 2020 :: chaty a chalupy přímo od majitele :: jarní prázdniny 2020 :: rezervační systém ubytování :: ochrana osobních údajů :: REGISTRACE objektu
0
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.Bazén Karviná: ubytování, pronájem chat a chalup, penziony
e-chalupy.cz