Aquapark Terchová - levné ubytování u vody

Terchová: pronájem chaty, chalupy u vody, apartmány v soukromí, chatky, levné ubytování a dovolená u akvaparku v Terchové.

Ubytování Terchová

Aquapark Terchová
obce v okolí:

Aquapark Terchovec Terchová se nachází východně od centra Terchové, na adrese Sv. Martina 1500. Jedná se o malý aquapark s celoročním provozem. V tomto aquaparku najdete plavecký relaxační bazén, dětský bazén, masážně relaxační bazén, vanové vířivky, finské sauny a parní saunu. Pro nejmenší je k dispozici dětský bazén s teplotou vody 33°C. Plavčík Vám ochotně půjčí plavecké pomůcky a hračky do vody pro vaše dětičky. Koupací plenky máme také k dispozici. Kromě plaveckého bazénu mají návštěvníci možnost načerpat nové síly v masážním bazénu nebo ve vířivce s teplotou vody 35°C. V areálu aquaparku Terchová se nachází také turisticko-informační centrum s možnosti surfování po internetu, sportovní hala, kde je možnost hrát tenis, volejbal, badminton, florbal. Vedle sportovní haly je možnost zahrát si squosh, bowling, billiard. Součástí je také bar. Ubytování aquapark Terchová nabízí v níže vyobrazených chatách a chalupách.

Navigace: Chaty a chalupy   Katalog 2018 / 2019   U vody   Ubytování Terchová

Chaty k pronajmutí, chatky, apartmány a levné ubytování v soukromí
poblíž akvaparku v Terchové


Pro lepší orientaci vyzkoušejte Terchová - zobrazení ubytování na mapě

Terchová
Chalupa k pronájmu - Terchová
2 až 15 osob
Zázrivá
Chaty a chalupy Terchová na chatě k pronajmutí - Zázrivá
9 osob
Zázrivá
Chata k pronajmutí - dovolená Aquapark Terchová rekreace Zázrivá
8 osob
 
Martin
Levné ubytování Aquapark Terchová Chata k pronájmu - Martin
25 osob
Oščadnica
Chata k pronajmutí - Oščadnica
2 až 9 osob

Přidejte svůj tip: Terchová!

Víte o nějaké zajímavosti v okolí Aquapark Terchová? Máte zajímavé místo, informaci nebo tip na výlet? Podělte se s ostatními a dejte tip těm, kteří se chystájí oblast Aquapark Terchová navštívit!

pronájem chat a chalup :: ubytování, penziony :: dovolená - rybaření :: seznam ubytování :: chaty a chalupy s bazénem :: dovolená léto v ČR :: chaty a chalupy u vody :: ubytování u sjezdovky :: vánoční pobyty :: Silvestr 2018 :: chaty a chalupy přímo od majitele :: jarní prázdniny 2019 :: rezervační systém ubytování :: ochrana osobních údajů :: REGISTRACE objektu
0
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.

Aquapark Terchová: ubytování, pronájem chat a chalup, penziony
e-chalupy.cz