Kde jsem: Chaty a chalupy   Katalog 2020   Šumava   Železná Ruda   Mapa

Železná Ruda - Šumava: ubytování na mapě

Pohyb v mapě

Na mapě naleznete oranžové ikony představující různé možnosti ubytování.


Veškerý pohyb na mapě lze provádět pomocí myši. Pokud podržíte ukazatel myši nad oranžovou ikonou zobrazí se název objektu k pronájmu, při kliknutí zobrazíte podrobnější informace.

Na mapě naleznete oranžové ikony představující možnosti ubytování v Železné Rudě a okolí (chaty, chalupy, apartmány, penziony, levné ubytování v soukromí). Zelená ikona znázorňuje obec. Mapa zobrazuje pouze nejbližší okolí obce Železná Ruda. UPOZORNĚNÍ: poloha některých objektů nemusí odpovídat skutečnosti! Někteří majitelé si nepřejí zveřejňovat přesné umístění svého objektu.

Pohyb v mapě

Veškerý pohyb na mapě chat, chalup a ostatních možností ubytování pro Železná Ruda lze provádět pomocí myši. Pokud podržíte ukazatel myši nad oranžovou ikonou zobrazí se název objektu k pronájmu, při kliknutí zobrazíte podrobnější informace.

Pokud se Vám mapa nezobrazuje, zde jsou odkazy na chaty a chalupy a další ubytování v Železné Rudě a okolí: Ubytování u Vaců, Apartmány Abele Nová Hůrka - Prášily, Apartmány Laka, Chalupa na Šumavě, Chata pod skálou, Dvorec Nová Hůrka, Penzion Base Camp, Na Bílém potoce, Chalupa pod Špičákem, Apartmány U Šlechtů, Horská chata, Penzion Šumaváček, Chata Záva, Chalupa Jelenka, Ubytování na Slučím Tahu, Penzion U Rendlů, Horský apartmán 150m od sjezdovky, Apartmány BREVANT, ChalupaHojsovka.cz, chalupa Viki, Rezidence Šumava - apartmán U Medvěda, Roubenka Zámyšl, Apartmán Falco, Chalupa Hamry na Šumavě, Horská Chata U Sněhuláka, Kouzelná Chalupa pod Javorem, Chata Slavoj, APARTMÁNY SAMOTY, Chalupa U Vojtěcha, Chalupa Bobina, Apartmán Sruby, Rezidence Šumava - apartmán U Jezevce, Ubytování u Lehečků, Chata Bobrovna, apartmán Vlna, Sport penzion, Apartmán U kostela, Chata na Papírně, Chata na Špičáckém sedle, Pohádka ubytování, Apartmán K Samotám 443, Chalupa na Šumavě, Chalupa Javorná, Apartmán Šárka, Penzion Busil, Pension Rychta, Hájenka, Chata Hojsova Stáž, St. Moritz Penzion - Restaurant, Apartmán Železná Ruda, Chata Rozhlas, ubytování u areálu NAD NÁDRAŽÍM, Chata Bumbálka, Apartmán K Debrníku.

byty k pronájmu v Praze :: pizzerie :: ubytování, penziony Šumava :: chaty a chalupy k pronajmutí :: chaty a chalupy s bazénem :: dovolená léto v ČR :: chaty a chalupy u vody :: na horách :: ubytování u sjezdovky :: vánoční pobyty :: Silvestr 2020 :: chaty a chalupy přímo od majitele :: jarní prázdniny 2020 :: rezervační systém ubytování :: ochrana osobních údajů :: REGISTRACE objektu
0
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.e-chalupy.cz