Kde jsem: Chaty a chalupy   Katalog 2021 / 2022   Šumava   Vimperk   Mapa

Vimperk - Šumava: ubytování na mapě

Pohyb v mapě

Na mapě naleznete oranžové ikony představující různé možnosti ubytování.


Veškerý pohyb na mapě lze provádět pomocí myši. Pokud podržíte ukazatel myši nad oranžovou ikonou zobrazí se název objektu k pronájmu, při kliknutí zobrazíte podrobnější informace.

Na mapě naleznete oranžové ikony představující možnosti ubytování ve Vimperku a okolí (chaty, chalupy, apartmány, penziony, levné ubytování v soukromí). Zelená ikona znázorňuje obec. Mapa zobrazuje pouze nejbližší okolí obce Vimperk. UPOZORNĚNÍ: poloha některých objektů nemusí odpovídat skutečnosti! Někteří majitelé si nepřejí zveřejňovat přesné umístění svého objektu.

Pohyb v mapě

Veškerý pohyb na mapě chat, chalup a ostatních možností ubytování pro Vimperk lze provádět pomocí myši. Pokud podržíte ukazatel myši nad oranžovou ikonou zobrazí se název objektu k pronájmu, při kliknutí zobrazíte podrobnější informace.

Pokud se Vám mapa nezobrazuje, zde jsou odkazy na chaty a chalupy a další ubytování ve Vimperku a okolí: Apartmány Stachy, Račovská chalupa, U Anděla, Apartmány u Medků Šumava, Chalupa U Vincků, Apartmány na Šumavě, Pronájem Srubu, Chalupa Zaječí, U Jezevce, Chalupa U Krešů, Pronájem chalupy, Bártů Dřevěnka, Hájenka Veselka, Vila s tenisovým kurtem, saunou a vnitřní bazén, Byt 3+1, Pronájem chalupy, Chata k pronájmu, Apartmán U Beranů, Pronájem chalupy, Chalupa u lesa, Chalupa U Josefů, Jelení chalupa - Šumava, Chata k pronájmu, Penzion Korálek, Apartmány, Rodinný dům , Penzion Marie, Apartmány Maruška, Šerava, Apartmán k pronajmutí, Chalupa k pronajmutí, Apartmán, Chata Javorina, Chalupa v zatáčce, Ubytování u Mrázů, Pronájem chalupy, Penzion Podskalí, Na statku u Marušky, Kamenný dům - Zumsteinhaus, Selská Chalupa, Pronájem chalupy, Apartmán v podzámčí, Apartmán Hájenka, Dobová chalupa, Chaloupka U Soviček, ŠUMAVSKÉ zaSTAVENÍ, Chalupa k pronájmu, Ubytování U Laznů, Ubytování Petra, Penzion Kubovka 63, Statek u Potoka, Chalupa k pronajmutí, Chalupa k pronájmu, Chata Vyhlídka, Apartmány Šumava, Penzion U Lanovek, Ubytování u Kramlů, U oslíka, Chalupa U Míla, Apartmány u Michala, Apartmá U Kramlů, Apartmán u Hovorků, Penzion Horský statek, Statek Hájek, Ubytování U puštíka, Chalupa k pronájmu, Chalupa k pronájmu, Chata U Krtka, Apartmány, Apartmány MM, Apartmán U Marušky, Pronájem chalupy, Lesní Chalupy, Pronájem chalupy, Švehlikova chata Šumava, Chalupa Pod ořešákem, U Hadámků, Chalupa na Šumavě, Chalupa Johanka, Chalupa k pronajmutí, Apartmány U Šakala, Nové Hutě 101, Chalupa k pronájmu, Pronájem apartmánu, Chalupa k pronajmutí, Penzion Nová Huť, Včelařská chalupa, Bokova chata, Chatka Jeffreyi, Chalupa k pronájmu, Apartmány Šumava, Chata u Vondrášků, Škarez u Šumavských Hoštic, Chalupa k pronajmutí, Chalupa k pronájmu, Chalupa k pronajmutí, Chalupa Veselka, Apartmány Na šumavské louce, Útulná chata v předhůří Šumavy, Ubytování Buk pod Boubínem, Pastouška u kapličky, Hájenka, Chalupa pod Zadovem, Privát Krásovi, Ubytování U Sýkorů, PENSION PEK, Lovecký zámeček Zaluží, Chalupa v srdci Jížních Čech, U Obra, Apartmány Nový Dvůr, Chalupa Jirkalov, Ubytování na šumavské chalupě, Ubytování u Vašíčků, Vinařova Šumavská chalupa, Chata pod Zvěřínem, Chaloupka, Roubenka Švestka, Chalupa Kahabka, Chalupa k pronájmu, Stodola 9, Penzion Šumavské rozcestí, Pronájem chalupy, Zlatá Lada, B&B Zlatá stezka.

byty k pronájmu v Praze :: pizzerie :: ubytování, penziony Šumava :: chaty a chalupy k pronajmutí :: chaty a chalupy s bazénem :: dovolená léto v ČR :: chaty a chalupy u vody :: na horách :: ubytování u sjezdovky :: vánoční pobyty :: Silvestr 2021 :: chaty a chalupy přímo od majitele :: jarní prázdniny 2022 :: rezervační systém ubytování :: ochrana osobních údajů
0
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.e-chalupy.cz