Kde jsem: Chaty a chalupy   Katalog 2022 / 2023   Šumava   Vimperk   Mapa

Vimperk - Šumava: ubytování na mapě

Pohyb v mapě

Na mapě naleznete oranžové ikony představující různé možnosti ubytování.


Veškerý pohyb na mapě lze provádět pomocí myši. Pokud podržíte ukazatel myši nad oranžovou ikonou zobrazí se název objektu k pronájmu, při kliknutí zobrazíte podrobnější informace.

Na mapě naleznete oranžové ikony představující možnosti ubytování ve Vimperku a okolí (chaty, chalupy, apartmány, penziony, levné ubytování v soukromí). Zelená ikona znázorňuje obec. Mapa zobrazuje pouze nejbližší okolí obce Vimperk. UPOZORNĚNÍ: poloha některých objektů nemusí odpovídat skutečnosti! Někteří majitelé si nepřejí zveřejňovat přesné umístění svého objektu.

Pohyb v mapě

Veškerý pohyb na mapě chat, chalup a ostatních možností ubytování pro Vimperk lze provádět pomocí myši. Pokud podržíte ukazatel myši nad oranžovou ikonou zobrazí se název objektu k pronájmu, při kliknutí zobrazíte podrobnější informace.

Pokud se Vám mapa nezobrazuje, zde jsou odkazy na chaty a chalupy a další ubytování ve Vimperku a okolí: Račovská chalupa, Apartmány u Medků Šumava, U Anděla, Apartmány Stachy, Chalupa U Vincků, Chalupa U Krešů, U Jezevce, Apartmány Zelený Jelen, Apartmány u Michala, Chalupa Zaječí, Statek u Potoka, Jelení chalupa - Šumava, Žlutá chalupa, Chalupa k pronájmu, Chalupa za potokem, WELLNESS APARTMÁNY ANDREA, Chalupa k pronájmu, Chalupa u Lištičky, Ubytování u Kramlů, Penzion Podskalí, Selská Chalupa, Chata k pronájmu, Roubenka Meandra, Rodinný dům , Chalupa k pronajmutí, Chalupa Stachy, Apartmány Maruška, Apartmán U Beranů, Ubytování u Mrázů, Chata Javorina, Nad Paseckou slatí, Rekreační dům k pronájmu, Chata k pronájmu, Chata k pronájmu, Penzion U Lanovek, Chalupa u Šnajdrů pod Javorníkem, Apartmány 113, Hájenka, Kamenný dům - Zumsteinhaus, Chalupa k pronajmutí, Šumavský apartmán, Apartmá U Kramlů, Apartmány Selská chalupa, Apartmán u Hovorků, Ubytování U puštíka, Chaloupka U Soviček, Apartmán Darsinka, Apartmány Na samotě, Chata Granit, Danova chata, Pronájem chalupy, Stylová chalupa, U oslíka, Apartmán k pronajmutí, Penzion Korálek, Ubytování Petra, Pronájem chalupy, Apartmán, Chalupa U Míla, Chalupa U Josefů, Chalupa k pronajmutí, Dobová chalupa, Penzion Horský statek, Chatka Jeffreyi, Chalupa u lesa, Penzion Na Výsluní, Statek Hájek, Apartmán U Marušky, Apartmány MM, Pronájem chalupy, Chalupa k pronájmu, Šerava, Chata U Krtka, Byt 3+1, ŠUMAVSKÉ zaSTAVENÍ, Ubytování U Laznů, Apartmán Martina, Ubytování U Gerešů, Pronájem chalupy, Apartmán, Apartmány, Pronájem Srubu, Chata k pronájmu, Penzion Marie, Chalupa k pronájmu, Apartmán Hájenka, Bártů Dřevěnka, Pronájem chalupy, Apartmány Šumava, Ubytování U Sýkorů, Chata u Vondrášků, Bokova chata, Škarez u Šumavských Hoštic, Chalupa Johanka, Chalupa Čtyřlístek, Apartmány Na šumavské louce, Švehlikova chata Šumava, Elsyn dvůr, Chalupa k pronájmu, Chalupa Pod ořešákem, Pronájem chalupy, Ubytování Buk pod Boubínem, Útulná chata v předhůří Šumavy, U Hadámků, Chalupa k pronajmutí, Apartmán Kameňák, Apartmány Černý vlk, Vinařova Šumavská chalupa, Chalupa na Šumavě, Pronájem apartmánu, Chalupa k pronájmu, Penzion v Kožlí, Chalupa k pronajmutí, Nové Hutě 101, Apartmány Šumava, Apartmán Lumi, Včelařská chalupa, Pronájem chalupy, Vila s tenisovým kurtem, saunou a vnitřní bazén, Chalupa k pronajmutí, Chalupa Kahabka, Chalupa Veselka, Lesní Chalupy, Apartmány Nový Dvůr, Pastouška u kapličky, Chalupa k pronajmutí, Lovecký zámeček Zaluží, Horská chata, Pension PEK, Zlatá Lada, Roubenka Švestka, Ubytování na šumavské chalupě, Penzion Šumavské rozcestí, Chalupa pod Zadovem, Chalupa k pronájmu, Penzion Kubovka 63, Chatky - Tábor Javorníček, Privát Krásovi, Pronájem chalupy, U Obra, Ubytování u Vašíčků, Chata pod Zvěřínem, Chalupa Jirkalov, Chaloupka, B&B Zlatá stezka, Apartmány na Šumavě.

byty k pronájmu v Praze :: pizzerie :: ubytování, penziony Šumava :: chaty a chalupy k pronajmutí :: chaty a chalupy s bazénem :: dovolená léto v ČR :: chaty a chalupy u vody :: na horách :: ubytování u sjezdovky :: vánoční pobyty :: Silvestr 2022 :: chaty a chalupy přímo od majitele :: jarní prázdniny 2023 :: rezervační systém ubytování :: ochrana osobních údajů
0
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.e-chalupy.cz