Podklad mapy:
Navigace: Chaty a chalupy   Katalog 2018 / 2019   Šumava   Hamry   Mapa

Hamry - Šumava: ubytování na mapě

Pohyb v mapě

Na mapě naleznete oranžové ikony představující různé možnosti ubytování.

Veškerý pohyb na mapě lze provádět pomocí myši. Pokud podržíte ukazatel myši nad oranžovou ikonou zobrazí se název objektu k pronájmu, při kliknutí zobrazíte podrobnější informace.

Na mapě naleznete oranžové ikony představující možnosti ubytování v Hamrech a okolí (chaty, chalupy, apartmány, penziony, levné ubytování v soukromí). Zelená ikona znázorňuje obec. Mapa zobrazuje pouze nejbližší okolí obce Hamry. UPOZORNĚNÍ: poloha některých objektů nemusí odpovídat skutečnosti! Někteří majitelé si nepřejí zveřejňovat přesné umístění svého objektu.

Pohyb v mapě

Veškerý pohyb na mapě chat, chalup a ostatních možností ubytování pro Hamry lze provádět pomocí myši. Pokud podržíte ukazatel myši nad oranžovou ikonou zobrazí se název objektu k pronájmu, při kliknutí zobrazíte podrobnější informace.

Pokud se Vám mapa nezobrazuje, zde jsou odkazy na chaty a chalupy a další ubytování v Hamrech a okolí: Ubytování u Vaců, Rezidence Šumava - apartmán U Medvěda, Chalupa na Šumavě, Chata pod skálou, Apartmány U Šlechtů, Ubytování pod Debrníkem, Rezidence Šumava - apartmán U Jezevce, chalupa Viki, Penzion Šumaváček, Horská Chata U Sněhuláka, Penzion Hedera, Penzion U Rendlů, Chata Zach, Chalupa pod Špičákem, Penzion Base Camp, Chalupa Hamry na Šumavě, Rekreační chata Brčálník, Horská chata, ChalupaHojsovka.cz, Chata Slavoj, Sport penzion, Chalupa Dešenice, Chalupa Jelenka, Chata na Špičáckém sedle, Chalupa Bobina, Ubytování u Lehečků, Apartmán Falco, APARTMÁNY SAMOTY, Apartmán Sruby, Apartmány BREVANT, Chata Bobrovna, Apartmán Šumava, Apartmán Šumava, St. Moritz Penzion - Restaurant, Apartmán Železná Ruda, Chalupa Javorná, Pohádka ubytování, Starobylá původní chalupa Na staré pile, Apartmán Šárka, Chata Bumbálka, Hájenka, Pension Rychta, Chata Hojsova Stáž, ubytování u areálu NAD NÁDRAŽÍM, Apartmán K Samotám 443, Chalupa na Šumavě.

byty k pronájmu v Praze :: pizzerie :: ubytování, penziony Šumava :: chaty a chalupy k pronajmutí :: chaty a chalupy s bazénem :: dovolená léto v ČR :: chaty a chalupy u vody :: ubytování u sjezdovky :: vánoční pobyty :: Silvestr 2018 :: chaty a chalupy přímo od majitele :: jarní prázdniny 2019 :: ochrana osobních údajů :: REGISTRACE objektu
0
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.

e-chalupy.cz