Podklad mapy:

Ždáň - Střední Čechy: ubytování na mapě

Pohyb v mapě

Na mapě naleznete oranžové ikony představující různé možnosti ubytování.

Veškerý pohyb na mapě lze provádět pomocí myši. Pokud podržíte ukazatel myši nad oranžovou ikonou zobrazí se název objektu k pronájmu, při kliknutí zobrazíte podrobnější informace.

Na mapě naleznete oranžové ikony představující možnosti ubytování Ždáňi a okolí (chaty, chalupy, apartmány, penziony, levné ubytování v soukromí). Zelená ikona znázorňuje obec. Mapa zobrazuje pouze nejbližší okolí obce Ždáň. UPOZORNĚNÍ: poloha některých objektů nemusí odpovídat skutečnosti! Někteří majitelé si nepřejí zveřejňovat přesné umístění svého objektu.

Pohyb v mapě

Veškerý pohyb na mapě chat, chalup a ostatních možností ubytování pro Ždáň lze provádět pomocí myši. Pokud podržíte ukazatel myši nad oranžovou ikonou zobrazí se název objektu k pronájmu, při kliknutí zobrazíte podrobnější informace.

Pokud se Vám mapa nezobrazuje, zde jsou odkazy na chaty a chalupy a další ubytování Ždáňi a okolí: Chata Měřín, Chata Slapy, Tréninkové Centrum Slapy, Chata Gabionka - Slapy, Srub nad Sázavou, Chata Županovice, chaty Albatros, Chata MASTNÍK, Chaloupka za potůčkem, Zrekonstruovaná chata na Slapech, Srub Čelina, Chata u Vltavy - Slapská přehrada, Chata - Slapy, Chalupa Zhorný u Křečovic, Chata Slapy-Skalice, Chata k pronájmu Slapy - Skalice, Chalupa Pikovice, Chata Petrov-Chlomek, Chata na Slapech, Chata Poličany, Apartmán U LEGUÁNA, Chata k pronajmutí Slapy, Apartmán Slapy, Chalupa Černíkovice, Chalupa Slapy - Pazderny, Chaty Skalice, Chata Nová Živohošť, Chata Slapy, Chata Skalice, Chata Retro na Slapech, Rekreační a rybářské chatky, Apatrmá U Hovorků, Chata na Slapech, Chata Slapy, Chalupa Měřín - Slapy, Dřevostavba Slapská přehrada, Chata Slapy, Chata Slapy, Chalupa V Ráji - Slapy, U Kropáčka, hájovna Louisiana, Chata Slapy, Mobilheim Slapy, Mobilheim, Hausbot na Slapské přehradě, Chata Slapy, Chalupa Hostěradice, Chata Slapy, Mobilheim, Hausbot na Slapech, apartman Slapy, Chata Kobylí dráha.

byty k pronájmu v Praze :: pizzerie :: ubytování, penziony Střední Čechy :: chaty a chalupy k pronajmutí :: chaty a chalupy s bazénem :: dovolená léto v ČR :: chaty a chalupy u vody :: ubytování u sjezdovky :: vánoční pobyty :: Silvestr 2018 :: chaty a chalupy přímo od majitele :: jarní prázdniny 2019 :: ochrana osobních údajů :: REGISTRACE objektu
0
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.

e-chalupy.cz