chaty a chalupy

Ubytování Břežany - chaty a chalupy, penziony, apartmány, levné ubytování v soukromí v Břežanech - oblast Střední Čechy

Ubytování Břežany

Břežany, okres Rakovník

Statek

ubytování Břežany na chalupě
20 až 30 osob
12 ložnic

Nově zrekonstruovaný statek s uzavřeným a zatravněným dvorem na návsi tiché a udržované vesnice. Do vsi vede pouze slepá silnice. Statek je vhodný pro pobyt přátel...

ceny ubytování (osoba/noc):
Léto: 495 kč / Zima: 495 kč
Mimo sezónu: 495 kč

Zobrazit ubytování v okolí Břežan na mapě.

Ubytování v okolí Břežan

V okolí Břežan byly nalezeny další možnosti levného i kvalitního ubytování ve Středních Čechách v těchto 15 obcích:

Okolní obce:

Možnosti sportu a zábavy

Vodní plochy v dosahu Břežan: koupaliště Kralovice, Velký rybník Jesenice, koupaliště Rakovník, Rakovník - Tyršovo koupaliště, koupaliště Plasy, Cekovský rybník, koupaliště Nová Huť, Borecký rybník, aquapark Rokycany, koupaliště Starý Plzenec.

Tipy, zajímavosti, informace:

Břežany - přidat informaci nebo Váš tip

K nabídce ubytování naleznete doplňující informace např. na mistopisy.cz/brezany_8071.html.

Přidejte svůj tip k obci Břežany

Víte o nějaké zajímavosti v obci Břežany nebo v okolí? Máte zde oblíbenou restauraci, hospůdku, skiareál nebo sjezdovku? Víte o zajímavém místě, možnosti koupání, tipu na výlet či atrakci v Břežanech ve Středních Čechách? Podělte se s námi a dejte tip ostatním, kteří se chystájí navštívit Střední Čechy!

Břežany - přidat informaci nebo Váš tip

byty k pronájmu :: ubytování, penziony Střední Čechy :: chaty a chalupy k pronajmutí :: chaty a chalupy s bazénem :: dovolená léto v ČR :: chaty a chalupy u vody :: ubytování u sjezdovky :: vánoční pobyty :: Silvestr 2018 :: chaty a chalupy přímo od majitele :: jarní prázdniny 2019 :: ochrana osobních údajů :: REGISTRACE objektu
0
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.

e-chalupy.cz