Ubytování Podsedice č.15, České středohoří

Statek u Chobotnice

Ubytování v Podsedicích, soukromý rekreační dům k pronájmu ve Středních Čechách.

Ubytování Střední Čechy

Statek u Chobotnice
Podsedice č.15, České středohoří
135 osob | 8 ložnic
Kde jsem: Chaty a chalupy   Katalog 2020   Střední Čechy   rekreační dům Podsedice č.15, České středohoří

Statek u Chobotnice

 - 

Podsedice č.15, České středohoří

  objekt č. 0277 135 osob | 8 ložnic
Rekreační dům k pronájmu - ubytování Podsedice č.15, České středohoří Střední Čechy
Čelní pohled - pronájem rekreačního domu Podsedice č.15, České středohoří 50m2 pokoj - rekreační dům ubytování Podsedice č.15, České středohoří koupelna 24m2 - rekreační dům k pronájmu Podsedice č.15, České středohoří kuchyn - rekreační dům k pronajmutí Podsedice č.15, České středohoří
severní pokoj - rekreační dům ubytování Podsedice č.15, České středohoří Pokoj č.4 - rekreační dům k pronájmu Podsedice č.15, České středohoří Pokoj č. 3 - pronájem rekreačního domu Podsedice č.15, České středohoří Pokoj č. 1. v přízemí - rekreační dům k pronajmutí Podsedice č.15, České středohoří Statek u Chobotnice - rekreační dům ubytování Podsedice č.15, České středohoří - 9 První svatba na statku - červen 2009 - rekreační dům k pronájmu Podsedice č.15, České středohoří Bazén k osvěžení - rekreační dům k pronajmutí Podsedice č.15, České středohoří Nostalgie statku ze dvora - pronájem rekreačního domu Podsedice č.15, České středohoří čedičový krb - Podsedice č.15, České středohoří Dvůr - Podsedice č.15, České středohoří Hala 1. patro - rekreační dům k pronájmu Podsedice č.15, České středohoří Kuchyň - Podsedice č.15, České středohoří Pokoj 50m2 - Podsedice č.15, České středohoří Zahrádka s krbem - pronájem rekreačního domu Podsedice č.15, České středohoří severní pokoj - Podsedice č.15, České středohoří kuchyn - rekreační dům k pronajmutí Podsedice č.15, České středohoří 50m2 pokoj - Podsedice č.15, České středohoří koupelna 24m2 - rekreační dům k pronájmu Podsedice č.15, České středohoří Pokoj Aja - Podsedice č.15, České středohoří přízemí střed - Podsedice č.15, České středohoří Přízemí jih 1 - pronájem rekreačního domu Podsedice č.15, České středohoří Přízemí jih 2 - Podsedice č.15, České středohoří Prase50kg - Podsedice č.15, České středohoří 2x slunce - rekreační dům k pronájmu Podsedice č.15, České středohoří Zátiší k zahrádce - Podsedice č.15, České středohoří Foto od jihu - rekreační dům k pronajmutí Podsedice č.15, České středohoří Skály 2km - Podsedice č.15, České středohoří Schodiště do přízemí - Podsedice č.15, České středohoří Ohře 6km - Podsedice č.15, České středohoří Masopust - Podsedice č.15, České středohoří Lodní paluba v pokoji - Podsedice č.15, České středohoří Klenby na schodišti - Podsedice č.15, České středohoří Před svatbou - Podsedice č.15, České středohoří Ze zahrádky do dvora - Podsedice č.15, České středohoří Klenby na schodišti - Podsedice č.15, České středohoří Někdy straší - Podsedice č.15, České středohoří Rozruch creativce - Podsedice č.15, České středohoří Cca 190 svatebčanů - Podsedice č.15, České středohoří Hrad Hazmburk 6km - Podsedice č.15, České středohoří Ladí před akcí - Podsedice č.15, České středohoří Tanec naámořníků po návratu - Podsedice č.15, České středohoří
hodnocení 44%kontakty ceník
Domácí mazlíček v rodinném domě povolen Rekreační dům nekuřácký objekt Bazén u rekreačního domu

Atraktivní statek z r. 1830 s v. bazénem, 200m od středu obce, mezi hradem Házmburk a vrcholem Milešovka 837 m, 8 km od Žernoseckého (Píšťanského) jezera 90ha s průměrem 1 km (býv. pískovna).

Ceny v rámci Koronaviru dohodou.

Jinak níže rámcově uvedené pro 24 osob = 1.patro. Pro celý objekt/akci jen po dohodě, přepočet na plnou obsazenost je: : 22 x 35 lůžek + za přípravu nádvoří a sadu, pak + 6000,- Kč, sleva 11% - do 4 rodin do 16 osob.

Další sleva 7% nevyužije - li se 50 m² pokoj a 24m² koupelna.

Min. cena pro 4 osoby/léto/týden = 8000,- Kč (pokoje do 2x 25m² + kuchyň + hala + WC, vše v 1.patře + dvůr a malá zahrádka).

Pronájem po celý rok. Vstup do 1.p. klembovým schodištěm do haly 24m², která má kamennou podlahu. Tedy 17 lůžek +7 přistýlek, tj. celé 1.patro. Přízemí 8lůžek +3přistýlky.

Hospodářská stavení, sad a zahrada:

Statek má zatravněný a částečně dlážděný uzavřený dvůr /s parkováním až 12 aut/, umožňuje klid, relaxaci a soukromí, centrální kaštan s posezením, velké ohniště, pódium 6x4m a nadzemní letní bazén o průměru 5,2m.

Velký sad je za stodolou. Ze dvora lze vrátky ve zdi projít na uzavřenou malebnou zahrádku cca 14x10m s dominantním čedičovým krbem s ohništěm pro rožnění/grilování /80x110cm/.

Stavení jsou různého druhu s odpovídajícím stáří: stáj pro 6 koní, holubník, vepřín, různé přístřešky a velký přístřešek o velikosti 15x9m /stání pro povozy/, částečně přizpůsobený k akcím /školní lavice atp. /.

Hospodářská stavení/statek tvoří opukové a čedičové zdivo s charakterem tvrze,

čedič = kámen králů.

Zajímavé zvláštnosti:

Statek svým pojetím umožňuje originální relaxaci k načerpání duševních sil. Neoddělitelnou součástí dnešního uspěchaného konzumního života je relaxace, která dává potřebnou energii a radost do života. Citát blízké budoucnosti:

Úspěch se měří délkou volného času věnovaného sobě a svým blízkým.

Kamenné až 1,2 m široké zdi vytváří v létě osvěžující prostředí, v zimě pak teplo z krbu příjemný posezení. Nutno vyzdvihnout bezstarostný spánek. Likviduje se zde syndrom nezdravých budov. Dá se využít koncentrace vzdušných aniontů i u táborového ohně.

A co pocity dávno zapomenutých časů? Uvědomíte si kde jsou kořeny člověka?

A s romantikou při hře barev, stínů, osvětlených zákoutí, svíček, loučí, petrolejek, lampiónů atd.

Veškerá práva k aktuálním informacím vyhrazena.

Ubytování v rodinném domě

Rekreační dům k pronájmu poskytuje ubytování pro 135 osob v 8 ložnicích.

Ložnice a pokoje: Hlavní/obývací - reprezentační pokoj má 50m2,krb, rustikální klubové trojkřeslo, dvojkřeslo a jednokřeslo, velký stůl + 10 židlí, dva antické sloupy s kruhovou postelí o průměru 2,3m - 2 lůžka, jednolůžko + přistýlku, vstup z haly,

3 lůžk. pokoj + přistýlka, vstup z haly.

4 lůžk. pokoj + 2 přistýlky (lodní paluba), vstup z předsíňky.

4 lůžk. pokoj + 2 přistýlky, vstup z předsíňky

3 lůžk. pokoj + přistýlka, vč. soc. zázemí, vstup z velké kuchyně.

Vstup v přízemí do 3 lůžk. p. +přistýlka

Další pokoj 3 lůžka + přistýlka

Pokojík 2 lůžka + přistýlka

Sociální zařízení: Hlavní 26 m2 velká koupelna v římsko - antickém stylu, rohová vana má - 12 perličkových a 6 masážních trysek, s masivním stolovým dvojumyvadlem, s WC, sprchovým koutem, 3 schodišťové stupně a dva centrální sloupy, obklady a dlažby značky Topline italské keramičky, přes 3,5 m2 zrcadel, automatická pračka. Vchod je z 50m2 pokoje (přísluší k ní). Další WC se sprchovým koutem a umyvadlem přísluší ke třem pokojům. Třetí WC se sprchovým koutem a umyvadlem je v severním pokoji. Další WC a umyvadlo je v mezipatře. V přízemí je též WC s umyvadlem.

Kapacitu lůžek pro akce, autobus, atd., lze po dohodě navýšit v obci o 8 a 12 lůžek, vč. parkování autobusu v uzavřeném prostoru, do 1km o 12 lůžek.

Vytápění: Zásadně automatické ÚT na plyn, jako doplněk k pohodě lze využít krb vše v 1.patře.

V přízemí 2 kamna na PB (jižní 4 lůžkový pokoj se dá vytopit na 20 stupnů pouze na minimální nastavení ze tří - min. spotřeba PB, u ostatních dvou je spotřeba vyšší).

Doprava, parkování: Objekt/statek je přímo napojen na silnici. K počtu 24 (35) osob bohatě postačí parkování na uzavřeném dvoře pro několik aut (běžně 6).

Stravování

Výborně vybavená velká kuchyň umožňuje přípravu jakýkoliv jídel k snídani, obědu a večeři, vč. uplatnění kotlíkového ohniště a zahradního krbu, zabíjačky atp.. Na cestách v okolí pak restaurace atp.

V přízemí jsou navíc místnosti cca 22m² a 12m² sloužící k přípravě, k uskladnění potravin k akcím, spánku, atd., jedna má navíc sedací soupravu (s rozložením - 2 lůžka). V případě potřeby lze doplněním přistýlky (běžné jednolůžko) změnit místnost na pokojík, tedy zvětšit kapacitu z 22 na 31 lůžek. Pokoj a pokojík má vchod z předsíňky.

Vybavení rekreačního domu

Statek je vybaven pro 22 osob (31 osob) s ložním prádlem. Kompletně vybavená kuchyň, velká 26 m2 s celoplošně malovaným stropem, rohová lavice se stolem, kuchyňská linka 3,4m, dřez, el. plyn sporák, lednička, mraznička, kvalitní mikrovlnka, originální kamenná podlaha, vstup je z centrální haly.

Výlety, atrakce, zábava

Koupání v místě cca 400m, bazén cca 50 x 30m ve tvaru velbloudích hrbů.

Statek lze využít k uspořádání vlastních akcí. Z již proběhlých: César a Kleopatra - 3 dny /dobové oblečení/, koncert několika skupin - přes 6 hodin, motopařba - 3dny, přes 70 strojů, taneční výjezdní zasedání 3dny - přes 38 hodin tance atp.

Okolí je charakteristické množstvím sopečných kopců, vč, hradů, tvrzí, zámků, zřícenin atd. zejména Hazmburk, Milešovka, Libochovice, ale i 50m venkovní bazén v Třebívlicích - 6km od Podsedic, cca 200m CHKO České středohoří, atp..

Nebo přes, na: "Brána do Čech",

případně:....... vinice z nichž pil víno již KAREL IV....

taktéž: "Místa, kde vznikají nápady" - spisovatel a blogger Steven Johson:

určité fyzické a intelektuální prostředí prospívá vzniku a šíření dobrých nápadů,

či: cca 400m od nás v polích Český granát.

Český granát - obdarovaní: Charles a jeho choť Camilla, Hillary Clintonová, Michelle Obamová....

Vítáni turisté, cykloturisté, běžkaři, pohodáři, svatebčané a ostatní.

Cca 8 km je letiště Charvátce s plochou pro ultralehká letadla a vedle veřejné, vnitrostátní letiště Raná - LKRA.

Optinální využití: pronájem i k jednorázovým akcím společností i pro cca 70 osob

Z dobových zábav: Masopust 5.3.2011,hasičský a myslivecký bál, čarodějnice, atd. Podsedická facka - červen, šermířské dny - srpen, Hubertova jízda - září cca 60 koní, atp.

V místě v zimě bruslení, jízda na koních, rybaření, grilování selete, kýty atp., fotbalové hriště cca 800m, dětské a volejbalové hriště cca 60m, Arizonské doupě cca 1,2km.

Podsedice, nebo jízdu na koních, v kočáře či zabijačku - pak Libor Marek Chodovlice 57 - 5km, tel. : 728872793,

případně možnost střelby z 14 zbraní pak pan Michal z Podsedic,

k tanci a poslechu - místní 4 čl. kapela - pan Ing. Lechner, tel.: 730650573,cca 4hod=4000,- až 5000,- Kč,

pomoc v průběhu akce - vyučený číšník, soused, pan Michal Šebek

k tanci zábavě: New banjo trio - milosrada@seznam. cz: 326903770 /pop, coutry, samb, rock atd.

Množství různých sudů piva/limonád má k dispozici pan Miloš Zeman cca 1km od statku tel. č. má 720323573 v pohodě zavolejte a objednejte.

Další možnosti vyplývají z využití maxima slunečních dnů!!!, minimum deště během roku, letní počasí, podnebí srovnatelé se středomořím atd.

K originalitám nově 25.4.2015: rožnění selete dle dohody - zajistí vše pension U Havlů tel. č. 605222133,u nás možnost dopečení a porcování samostatně, nebo dle dohody s kýmkoliv, kdo umí.

K originalitám nově 25.4.2015: mše svaté v neděli Libčeves v 9.00,či Třebenice 10.30 farář R. d. Tomasz Dziedizic tel. pro potřeby: 605222762

Možnosti koupání: koupaliště Lovosice, Žernosecké jezero, koupaliště Na Písečném ostrově Litoměřice, aquapark Louny, jezero Milada, aquapark Most.

Podsedice - tipy na výlet

Ceník ubytování / pronájmu
kapacita 135 osob - 8 ložnic

Minimální délka ubytování 2 noci.

Ceny za týden za celý dům

Zimní sezona: 22816,- Kč
Letní sezona: 30923,- Kč
Mimo sezonu: 27121,- Kč

Cena za víkend za celý dům

Zimní sezona: 13707,- Kč
Letní sezona: 16475,- Kč
Mimo sezonu: 13373,- Kč

Silvestr - máme ještě volno

43292,- Kč
Silvestr 2020, 31345 do 2.1.2020 max. 24 osob, (max.35osob/po dohodě s cenou) 2noci=23000,-Kč

Vánoce

43292,- Kč
vánoční týden, 31345,- Kč/3 noci

Jarní prázdniny

20889,- Kč
Jarní prázdniny, cena za týden, max. 22 osob, jen 1. patro

Velikonoce

19940,- Kč
Od pátku 9.4. do pondělí 13.4. do 22 osob, do 16 osob sleva 15%
Počet přistýlek lze navýšit na zanedbatelnou cenu, jinak v místě velikonoční rej atd.

Provoz, poplatky, ceny

Provoz celoročně. Možnost ubytování i na víkend. Silvestrovské pobyty. Vánoční pobyty.
Po objednání jsou vystaveny faktury na 50% - splatnost týden a 50% s splatností měsíc před nástupem. Současně se zasílají další informace a více foto. Zaplacením prvé zálohy se zároveň stvrzuje respektování a podmínky pronájmu.
Kauce na škody při nástupu je 4000,- Kč.
Věškeré energie /dřevo, plyn atd. / jsou zůčtovány při ukončení.
POZN. 1: Při obsazenosti do 16 osob je cena za týden se slevou 11%.
Při obsazenosti do 16 osob je cena za víkend 10000,- Kč.
Min. cena za objekt 8000,- Kč, např. víkend.
Min. cena za objekt = týden v letní sezoně = 18000,- Kč

1.6.2018 došlo k navýšení počtu lůžek o 3+1 pokojem v přízemí - klembové stropy, vč. 2+1 variantní pokojík (tedy max. objekt 35 lůžek). V zimním období se pokoj/pokojíky v přízemí pronajímají pouze po dohodě.


POZN. 2: Zde jsou uvedeny nejpřesnější, aktuální informace, ceny atd., tedy více než v jiných systémech (web, tisk, propagační materiály atd. ).
Klienty se socialistickým duchem/s obecnou neznalostí náročnosti co a jak má být v ceně neočekáváme.


Kontakt na pronajímatele nebo provozovatele rekreačního domu

Telefon: 604 377 590
www.amicuspraha.cz
GPS rekreačního domu: 50.4784N, 13.9327E - otevřít větší mapu

V okolí naleznete:

autobus Podsedice, uprostřed obce - 200m
vlak Sice je, ale soukromý dopravce - viz internet
koupání ? V obci 400m.
lyžařský vlek Není
obchod V místě - 300m
pošta Ve vedlejším městě - Třebenice - 3km
nákupní centrum 3 obchody - Třebenice, 3 centra v Lovosicích - 8km
bankomat Lovosice - 8km viz www stránky bank
les Cca 2km
Možnosti ubytování v okolí: Podsedice | Střední Čechy |

Přehled vybavení

Obecně:
Možnost ubytování domácího zvířete v rodinném domě domácí mazlíček povolen
Zákaz kouření v rodinném domě nekuřácký objekt
Společenská místnost společenská místnost

Vnitřní vybavení:
v rodinném domě je vnitřní krb krb / krbová kamna
rekreační dům má vnitřní terasu vnitřní terasa / zimní zahrada
Televize televize
rekreační dům se satelitem satelitní příjem
Rychlovarná konvice rychlovarná konvice
v rodinném domě je k dispozici mikrovlnka mikrovlnná trouba
S ledničkou lednička
Pračka k dispozici pračka
Sprchový kout v rodinném domě sprchový kout
Vana vana

Venkovní vybavení:
rekreační dům s bazénem bazén
U rekreačního domu venkovní krb krb
Ohniště ohniště
Gril k dispozici gril
Houpačka nebo jiné dětské hry u rekreačního domu houpačka nebo jiné dětské hry

Okolí rekreačního domu:
Oplocení kolem rekreačního domu oploceno
Parkování u rekreačního domu s parkováním
Okolní zahrada se zahradou
Travnatá plocha v okolí rekreačního domu travnatá plocha
Potok u rekreačního domu u potoku

Možnosti zábavy:
Přírodní koupaliště poblíž přírodní koupání
Bazén poblíž rekreačního domu koupaliště nebo bazén
Cyklostezky v okolí cykloturistika
Jízdarna / konírna poblíž jízdárna
Tenis tenisové kurty
V blízkosti golfové hřiště golfové hřiště
rekreační dům pro rybáře rybaření
Hřiště u rekreačního domu hřiště

Hodnocení a recenze: Statek u Chobotnice

Zima 2019 - Ivana s více rodinami
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 69%
Plusy: Poloha, dvůr statku s kastanem a velkým ohnistem, vstřícný majitel, spoustu pokojů a koupelen, velky prostor. Krb v domě.
Mínusy: mohlo by se investovat do vybavení, vhodnější pro letní dovolenou.

Léto 2017 - Iva se skupinou přátel
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 20%
Mínusy: Na ubytování se tu kladné nedá hodnotit nic.

všechny recenze (2)

Podobné ubytování nebo pronájem v okolí Podsedic

T Horka n. Sázavou : Nové Dvory : Podbořany : Brandýs n. L. : Drevníky : Nesperská Lhota : Krakovany : Opolany

Nacházíte se na stránce ubytování Podsedice č.15, České středohoří ve Středních Čechách, objekt: Statek u Chobotnice, rekreační dům k pronájmu.

Chaty a chalupy k pronajmutí -::- webmaster e-chalupy.cz
ubytování Podsedice :: ubytování na chatách a chalupách :: pronájem chat a chalup ve Středních Čechách :: penzion Střední Čechy počítadlo :: chaty a chalupy s bazénem :: dovolená léto v ČR :: chaty a chalupy u vody :: na horách :: ubytování u sjezdovky :: vánoční pobyty :: Silvestr 2020 :: jarní prázdniny 2021 :: rezervační systém ubytování :: ochrana osobních údajů :: REGISTRACE objektu
0
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.e-chalupy.cz