Ubytování Louňovice pod Blaníkem

Ubytování u rotundy Libouň

Ubytování v Louňovicích pod Blaníkem, soukromá chalupa k pronajmutí ve Středních Čechách.

Ubytování Střední Čechy

Ubytování u rotundy Libouň
Louňovice pod Blaníkem
9 osob
Navigace: Chaty a chalupy   Katalog 2018 / 2019   Střední Čechy   chalupa Louňovice pod Blaníkem

Ubytování u rotundy Libouň

 - 

Louňovice pod Blaníkem

  objekt č. 0462 9 osob
chalupa ubytování Louňovice pod Blaníkem Střední Čechy
Chalupa Louňovice pod Blaníkem Chalupa Louňovice pod Blaníkem Ubytování u rotundy Libouň Louňovice pod Blaníkem - chalupa k pronajmutí - 4
Louňovice pod Blaníkem - chalupa k pronajmutí - 5 Louňovice pod Blaníkem - chalupa k pronajmutí - 6 Louňovice pod Blaníkem - chalupa k pronajmutí - 7 Louňovice pod Blaníkem - chalupa k pronajmutí - 8 Louňovice pod Blaníkem - chalupa k pronajmutí - 9 Louňovice pod Blaníkem - chalupa k pronajmutí - 10 Louňovice pod Blaníkem - chalupa k pronajmutí - 11 Louňovice pod Blaníkem - chalupa k pronajmutí - 12 Louňovice pod Blaníkem - chalupa k pronajmutí - 13 Louňovice pod Blaníkem - chalupa k pronajmutí - 14 Louňovice pod Blaníkem - chalupa k pronajmutí - 15 Louňovice pod Blaníkem - chalupa k pronajmutí - 16 Louňovice pod Blaníkem - chalupa k pronajmutí - 17 Louňovice pod Blaníkem - chalupa k pronajmutí - 18 Louňovice pod Blaníkem - chalupa k pronajmutí - 19 Louňovice pod Blaníkem - chalupa k pronajmutí - 20 Louňovice pod Blaníkem - chalupa k pronajmutí - 21 Louňovice pod Blaníkem - chalupa k pronajmutí - 22 Louňovice pod Blaníkem - chalupa k pronajmutí - 23 Louňovice pod Blaníkem - chalupa k pronajmutí - 24 Louňovice pod Blaníkem - chalupa k pronajmutí - 25 Louňovice pod Blaníkem - chalupa k pronajmutí - 26 Louňovice pod Blaníkem - chalupa k pronajmutí - 27
hodnoceníkontakty ceník
chalupa k pronajmutí Ubytování na chalupě Střední Čechy Chalupa se psem Bazén u chaty chalupa s krbem

Nově rekonstruovaná chalupa se dvěma vchody, pro dvě generace nebo spřátelené rodiny v CHKO Blaník, Uzavřený objekt je umístěn uprostřed starobylé vesnice. Parkování na dvoře. Pronájem chalupy na týdenní i víkendové pobyty. Za chalupou je rozsáhlá zahrada se čtyřmi zatravněnými hřišti vhodnými na nohejbal, volejbal, líný tenis, malou kopanou, florbal a branky na hokejbal koš košíkovou. 8 jamek na místní golf. Je zde místnost na stolní tenis, odpočinková místnost, altán a zákoutí s krbem, dětské pískoviště, Je zde krytý bazén o průměru 3,5m x 5,5,metru. Se zahradou takřka sousedí místní rybník Strašík o rozloze cca 10 ha. Prostředí je vhodné jak pro rodinné rekreace, spřátelené rodiny nebo dvě generace, tak malé sportovní soustředění, firemní nebo školní setkání, tealbulding, vše do 15 osob. Je možné uspořádat svatbu, zajistit svatební obřad v kostele sv. Václava který je v sousedství. Pořádáme posvatební setkání. Umožníme opečení selete nebo uzenou kýtu a nebo krocana. Máme vlastní gril. Přírodní koupaliště 2km. Hora Blaník na dohled. Město Vlašim 10km. Praha 65km.

Ubytování na chalupě

Chalupa k pronajmutí poskytuje ubytování pro 9 osob.

Ložnice a pokoje: 2x ložnice - dvě čtyřlůžkové, v každé ložnici je manželská postel a dvě válendy, ve společenské místnosti jsou dvě válendy. Možnost deseti osob. Na zahradě další možnost ubytování v zahradní místnosti.

Sociální zařízení: 2x koupelna/1x sprchový kout, 1x rohová vana, 2x WC,

Vytápění: V chalupě je plynové topení.

Doprava, parkování: Objekt je umístěn v obci Libouň. Příjezd je z návse. Na uzavřeném objektu jsou čtyři místa k parkování.

Stravování

Tři restaurace 2km jsou v Louňovicích a 5km v Kondraci vyhlášená restaurace u Matoušků. Obchody Zvěstov a Louňovice 2km.

Vybavení chalupy

Kompletně vybavená kuchyně, plynový sporák s elektrickou troubou, dvouřez s teplou

vodou, veškeré vybavení je k dispozici, talíře, hrnky, příbory. Povlečení na postele je samozřejmostí.

Výlety, atrakce, zábava

Chalupa sousedí s kostelem svatého Václava s druhé poloviny 12 století. Románský skvost je po celkové rekonstrukci, Jsou zde vzácné lidové středověké malby, možnost prohlídky. V obci je fotbalové hřiště FK Libouň. V okolí vesnice jsou restaurované kapličky a křížky v počtu 9.

2km je nově otevřena naučná stezka na bývalém zlatodole Roudný, kde je 15 zastavení po nejvýnostnějším dole na zlato ve střední Evropě. Zlato se zde těžilo od středovéku. V období 1904 - 1930 se získalo 5.770 kg ryzího zlata. Na dole pracovalo 450 horníků s celé Evropy. Na požádání prohlídka rotundy i naučné stezky na zlatodole Roudný.

Za návštěvu stojí 4km zámecký park a v něm dvě největší sekvoje v ČR. Rozhledna na Velkém Blaníku je vzdálena 3km. Rozhledna Kovářka je 10km.

Největší lákadlem je nedaleká hora Velký Blaník s rozhlednou a občerstvenim. V nejbližší střediskové obci Louňovice pod Blaníkem 2km je zámek, infocentrum, muzeum se stálou expozicí nejstarších dějin Podblanicka a veřejný internet. Dále včelařské museum. Jsou tady dvě restaurace. Obchody, veřejné koupaliště.

Město Vlašim je jen 10 km vzdálené, vlastní též zámek, kde se nalézá muzeum s unikátní expozicí sportovního a loveckého střelectví, jež úzce souvisí s výrobním programem největšího vlašimského podniku, světoznámé zbrojovky SELLIER & BELLOT. Zde se také konají prestižní společenské akce, koncerty a vernisáže. Jsou zde supermakety Tesco, Lidl, Penny, Billa, Albert. Koupaliště s tobogánem. V Benešové je krytý bazén.

Okolní zámky: Jemniště 13 km, Konopiště 24 km, Vrchotovy Janovice 26 km, Zřícenina Hradu Šelemberk 10 km, Český Šternberk 28 km.

Města: Vlašim 10 km, Votice 14 km, Benešov 24 km, Tábor 33 km, Pelhřimov 50 km.

Chýnovské Jeskyně 30 km. Nabízíme okruh čtyř výstupú na okolní rozhledny ve vzdálenosti 20km, Blaník, Šelemberk, Rozhledna Kovářka s kovářským museem v Moravči. Praha 65km

Možnosti koupání: Rybník Strašík, koupaliště Vlašim, rybník Smikov, rybník Papírník, koupaliště Mladá Vožice, lom Milčín, Libohošťský rybník, bazén Benešov, Černý rybník, rybník Šebor, koupaliště Benešov.

Ceník ubytování / pronájmu
kapacita 9 osob

Minimální délka ubytování 2 noci.

Ceny za noc

Zimní sezona: 2.000,-,- Kč za chalupu.
Letní sezona: 2.000,-,- Kč za chalupu.

Cena za víkend

Zimní sezona: 5.000,-,- Kč za chalupu.
Letní sezona: 5.000,-,- Kč za chalupu.

Silvestr - máme ještě volno

12.000,-,- Kč
možnost 9 lidí, nejméně 3 noci

Vánoce

12000,- Kč
vánoce na překrásném místě u Blaníka, k vánoční pohodě vás provedeme v překrásné rotundě svatého Václava která je v sousedství, dáme vám tip na vílety, oceníme dle vaší komise Blanického rytíře, objekt má regionální značku,, kraj Blanických rytířů,, http://otrad.rajce.idnes.cz/Vanoce_na_chalupe_v_Libouni_22.8.2015/

Velikonoce

2200,- Kč
za den a noc + elektrika+ plyn
Uděláme Vám prohlídku starobylé rotundy sv. Václava, provedeme Vás bývalým zlatodolem Roudný v roce 1904-1930 to byl nejmodernější a nejvýnostnější důl na zlato v Evropě.

Provoz, poplatky, ceny

Turistický poplatek 10,- /den. + elektřina + plyn


Kontakt na pronajímatele nebo provozovatele chalupy

email
telefon 317 852 642
telefon 724 443 784
web www.ubytovani-blanik.cz
GPS chalupy: 49.63441N, 14.81971E - otevřít větší mapu
autobus Libouň 100m
vlak Vlašim 10km
restaurace 50m
koupání 100m a krytý bazén v objektu
lyžařský vlek Mladá Vožice12 km
obchod Zvěstov nebo Louňovice 2km
pošta Louňovice2km
nákupní centrum Vlašim 10km
bankomat Vlašim 10km
les 1km

Přehled vybavení

Obecně:
Možnost ubytování domácího zvířete na chalupě domácí mazlíček povolen
Kouření uvnitř na chalupě kouření na chalupě povoleno
Společenská místnost společenská místnost
K dispozici dětská postýlka dětská postýlka k dispozici
chalupa s bezbariérovým řešením bezbariérové ubytování

Vnitřní vybavení:
Televize televize
Přehrávač audio video přehrávač
chalupa se satelitem satelitní příjem
Rychlovarná konvice rychlovarná konvice
na chalupě je k dispozici mikrovlnka mikrovlnná trouba
Pračka k dispozici pračka
Sprchový kout na chalupě sprchový kout
Vana vana

Venkovní vybavení:
chalupa má vnější terasu terasa
chalupa s bazénem bazén
U chalupy venkovní krb krb
Se zahradním nábyktem zahradní nábytek
Ohniště ohniště
Gril k dispozici gril
Pískoviště u chalupy pískoviště
Houpačka nebo jiné dětské hry u chalupy houpačka nebo jiné dětské hry

Okolí chalupy:
Oplocení kolem chalupy oploceno
Parkování u chalupy s parkováním
Okolní zahrada se zahradou
Travnatá plocha v okolí chalupy travnatá plocha
Potok u chalupy u potoku
Blízký les u lesa

Možnosti zábavy:
K dispozici kola kola k dispozici
Přírodní koupaliště poblíž přírodní koupání
Bazén poblíž chalupy koupaliště nebo bazén
Cyklostezky v okolí cykloturistika
Jízdarna / konírna poblíž jízdárna
Tenis tenisové kurty
chalupa pro rybáře rybaření
Hřiště u chalupy hřiště

Hodnocení a recenze: Ubytování u rotundy Libouň

Tento objekt zatím nemá žádná hodnocení ani recenze

Podobné ubytování nebo pronájem v okolí Louňovic pod Blaníkem

T Doksy - Ždár : Kaňk : Písty : Sázava : Martinicce : Příbram - Milín : Zaječov : Čechtice : Hlaváčkova Lhota : Jiřín

Nacházíte se na stránce ubytování Louňovice pod Blaníkem ve Středních Čechách, objekt: Ubytování u rotundy Libouň, chalupa k pronajmutí.

Chaty a chalupy k pronajmutí -::- webmaster e-chalupy.cz
ubytování Louňovice pod Blaníkem :: ubytování na chatách a chalupách :: ubytování Podblanicko :: pronájem chalupy ve Středních Čechách :: penzion Střední Čechy počítadlo :: chaty a chalupy s bazénem :: dovolená léto v ČR :: chaty a chalupy u vody :: ubytování u sjezdovky :: vánoční pobyty :: Silvestr 2018 :: chaty a chalupy přímo od majitele :: jarní prázdniny 2019 :: rezervační systém ubytování :: ochrana osobních údajů :: REGISTRACE objektu
0
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.

e-chalupy.cz