chaty a chalupy

Ubytování Řimice - chaty a chalupy, penziony, apartmány, levné ubytování v soukromí v Řimicích - oblast Severní Morava a Slezsko

Ubytování Řimice

Řimice - Bílá Lhota, okres Olomouc

penzion Stodola

ubytování Řimice v penzionu
1 až 14 osob
2 pokoje

Stodola se nachází v malé osadě Nové Mlýny mezi městy Mohelnice a Litovel, v krásné krajině CHKO Litovelské Pomoraví. Budova je celá zrekonstruovaná v selském, starobylém...

ceny ubytování (osoba/noc):
Léto: 310 kč / Zima: 360 kč
Mimo sezónu: 310 kč

Zobrazit ubytování v okolí Řimic na mapě.

Chaty a chalupy v okolních obcích:

Litovel - Nová Ve
ubytování Řimice v penzionu na horách
1 až 23 osob
Bouzov
Chalupa k pronájmu - Bouzov Severní Morava a Slezsko
2 až 7 osob
Bouzov
ubytování Bouzov Penzion na horách
12 osob
 
Hlivice
Chalupa k pronájmu - okolí Řimic
2 až 6 osob

Ubytování v okolí Řimic

V okolí Řimic byly nalezeny další možnosti levného i kvalitního ubytování na Severní Moravě a Slezsku v těchto 8 obcích:

Okolní obce:

Možnosti sportu a zábavy

Dostupné skiareály a lyžařské sjezdovky: Kladky, Třemešek, Malé Hradisko, Zborov, Bedřichov u Oskavy, Hraběšice, Sobotín, Klepáčov, Turek, Panorama - Štědrákova Lhota.

Vodní plochy v dosahu Řimic: koupaliště Loštice, koupaliště Nová Ves, Moravičanské jezero, koupaliště Litovel, bazén Mohelnice, bazén Uničov , pískovna Náklo, koupaliště Uničov, rybník Dubicko - Hosena, koupaliště Náměšť na Hané.

Přidejte svůj tip k obci Řimice

Víte o nějaké zajímavosti v obci Řimice nebo v okolí? Máte zde oblíbenou restauraci, hospůdku, skiareál nebo sjezdovku? Víte o zajímavém místě, možnosti koupání, tipu na výlet či atrakci v Řimicích na Severní Moravě a Slezsku? Podělte se s námi a dejte tip ostatním, kteří se chystájí navštívit Severní Morava a Slezsko!

Řimice - přidat informaci nebo Váš tip

byty k pronájmu :: ubytování, penziony Severní Morava a Slezsko :: chaty a chalupy k pronajmutí :: chaty a chalupy s bazénem :: dovolená léto v ČR :: chaty a chalupy u vody :: ubytování u sjezdovky :: vánoční pobyty :: Silvestr 2018 :: chaty a chalupy přímo od majitele :: jarní prázdniny 2019 :: rezervační systém ubytování :: ochrana osobních údajů :: REGISTRACE objektu
0
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.

e-chalupy.cz