chaty a chalupy

Ubytování Hlivice - chaty a chalupy, penziony, apartmány, levné ubytování v soukromí v Hlivicích - oblast Severní Morava a Slezsko

Ubytování Hlivice

Hlivice - Medlov, okres Olomouc

Farma Medlov

ubytování Hlivice na chalupě
2 až 6 osob
3 ložnice

Farma Medlov — WELLNESS - , SAUNA, VÍŘIVKA - Ubytovací areál se rozléhá na 10.000m Tvoří jej hlavní ubytovací budova, uvnitř ní se nachází 3 ložnice,...

ceny ubytování (chalupa/týden):
Léto: 22000 kč / Zima: 16000 kč
Mimo sezónu: 14000 kč

Zobrazit ubytování v okolí Hlivic na mapě.

Chaty a chalupy v okolních obcích:

Řimice
ubytování Hlivice v penzionu na horách
1 až 14 osob
Třeština
Penzion na horách - Třeština Severní Morava a Slezsko
1 až 21 osob

Ubytování v okolí Hlivic

V okolí Hlivic byly nalezeny další možnosti levného i kvalitního ubytování na Severní Moravě a Slezsku v těchto 7 obcích:

Okolní obce:

Možnosti sportu a zábavy

Dostupné skiareály a lyžařské sjezdovky: Třemešek, Bedřichov u Oskavy, Hraběšice, Stará Ves, Sobotín, Klepáčov, LAV Vernířovice, Turek, Panorama - Štědrákova Lhota, Vernířovice-Brněnka.

Vodní plochy v dosahu Hlivic: Moravičanské jezero, bazén Uničov , koupaliště Uničov, bazén Mohelnice, rybník Dubicko - Hosena, koupaliště Litovel, koupaliště Loštice, koupaliště Libina, koupaliště Nová Ves, pískovna Náklo.

Přidejte svůj tip k obci Hlivice

Víte o nějaké zajímavosti v obci Hlivice nebo v okolí? Máte zde oblíbenou restauraci, hospůdku, skiareál nebo sjezdovku? Víte o zajímavém místě, možnosti koupání, tipu na výlet či atrakci v Hlivicích na Severní Moravě a Slezsku? Podělte se s námi a dejte tip ostatním, kteří se chystájí navštívit Severní Morava a Slezsko!

Hlivice - přidat informaci nebo Váš tip

byty k pronájmu :: ubytování, penziony Severní Morava a Slezsko :: chaty a chalupy k pronajmutí :: chaty a chalupy s bazénem :: dovolená léto v ČR :: chaty a chalupy u vody :: ubytování u sjezdovky :: vánoční pobyty :: Silvestr 2018 :: chaty a chalupy přímo od majitele :: jarní prázdniny 2019 :: rezervační systém ubytování :: ochrana osobních údajů :: REGISTRACE objektu
0
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.

e-chalupy.cz