chaty a chalupy

Ubytování Bezděkov - chaty a chalupy, penziony, apartmány, levné ubytování v soukromí v Bezděkově - oblast Severní Morava a Slezsko

Možná hledáte: Bezděkov na Šumavě nebo Bezděkov v Západních Čechách.

Ubytování Bezděkov

Bezděkov - část obce Bouzov, okres Olomouc

Chalupa u Bouzova

ubytování Bezděkov na chalupě
1 až 7 osob
2 ložnice

Chalupa u Bouzova je ideální volbou pro klidné, relaxační, ale i sportovní a turistické dovolené. Nachází se v malé poklidné vesnici Bezděkov nad Třebůvkou v obci...

ceny ubytování (chalupa/noc):
Léto: 2 400 Kč / Zima: 1 900 Kč



Bezděkov je částí obce Bouzov. Prohlédnout nabídku ubytování Bouzov.


Může se hodit:
Ubytování v okolí Bezděkova na mapě
Výlety, turistika a sport v Bezděkově a okolí

Chaty a chalupy v blízkém okolí: (Olomouc, Bouzov)

Bouzov - Kozov
ubytování Bezděkov na chalupě k pronájmu
2 až 7 osob
Bouzov
Penzion na horách - Bouzov Severní Morava a Slezsko
12 osob
Bouzov
ubytování Bouzov Chalupa k pronájmu
2 až 7 osob
 
Vranová Lhota
Chalupa k pronájmu - okolí Bezděkova
1 až 13 osob
Olešnice
Chata k pronájmu - Olešnice u Bouzova Severní Morava a Slezsko
1 až 7 osob
Loštice
Apartmán na horách - okolí Bezděkova
1 až 5 osob
Vojtěchov
ubytování Bezděkov na chalupě k pronájmu
1 až 4 osoby
 
Vojtěchov
Chalupa k pronajmutí - Hvozd - Vojtěchov Severní Morava a Slezsko
1 až 6 osob
Kladky
ubytování Kladky Rekreační dům na horách
4 až 15 osob
Podolí
Chata k pronájmu - okolí Bezděkova
6 osob
Svojanov
ubytování Bezděkov na chalupě k pronájmu
15 osob
Chornice
Penzion na horách - Chornice Východní Čechy
17 osob

Ubytování v okolí Bezděkova

V okolí Bezděkova byly nalezeny další možnosti levného i kvalitního ubytování na Severní Moravě a Slezsku v těchto 12 obcích:

Okolní obce:

Možnosti sportu a zábavy

Dostupné skiareály a lyžařské sjezdovky: Kladky, Malé Hradisko, Zborov, Cotkytle - Gansberg, Heroltice, Červená Voda - Buková hora, Turek, Ovaz Výprachtice, Panorama - Štědrákova Lhota, Čenkovice.

Vodní plochy v dosahu Bezděkova: koupaliště Loštice, koupaliště Moravacamp, bazén Mohelnice, plavecký bazén Mohelnice, Moravičanské jezero, pískovna Moravičanské jezero, přírodní koupaliště Městečko Trnávka, koupaliště Nová Ves, hasičská nádrž Rozstání, koupaliště Chronice.

Turistické cíle v okolí: Litovelské Pomoraví.

K nabídce ubytování naleznete doplňující informace na stránce Bezděkov - výlety, turistika a sport.

Tipy, zajímavosti, informace:

Bezděkov - přidat informaci nebo Váš tip

Přidejte svůj tip k obci Bezděkov

Víte o nějaké zajímavosti v obci Bezděkov nebo v okolí? Máte zde oblíbenou restauraci, hospůdku, skiareál nebo sjezdovku? Víte o zajímavém místě, možnosti koupání, tipu na výlet či atrakci v Bezděkově na Severní Moravě a Slezsku? Podělte se s námi a dejte tip ostatním, kteří se chystájí navštívit Severní Morava a Slezsko!

Bezděkov - přidat informaci nebo Váš tip

Další obce v okolí Bezděkova (podle vzdálenosti vzdušnou čarou)

Jeřmaň (1,9 km) Blažov (3,4 km) Obectov (4,6 km) Žádlovice (4,8 km) Hvozdečko (5 km) Kadeřín (5 km) Ospělov (5,3 km) Hartinkov (5,4 km) Nová Roveň (5,5 km) Střemeníčko (5,7 km) Stará Roveň (6 km) Palonín (6,2 km) Pěčíkov (6,3 km) Vyšehorky (6,3 km) Milkov (6,5 km) Hrabí (6,7 km) Otročkov (6,5 km) Studená Loučka (7,3 km) Bílá Lhota (7,6 km) Pateřín (7,6 km) Plechtinec (7,7 km) Bezděčí u Trnávky (8,1 km) Ludmírov (7,9 km) Řimice (8,2 km) Moravičany (8,2 km) Březinky (8,1 km) Ješov (8,2 km) Unerázka (8,5 km) Nectava (8,9 km) Křemačov (8,8 km) Savín (9,4 km) Měrotín (9,8 km) Mírov (9,6 km) Ponikev (9,8 km) Žipotín (10 km) Libivá (10 km) Městečko Trnávka (10,4 km) Nový Maletín (10,3 km) Gruna (10,7 km) Polomí (10,6 km) Chobyně (10,8 km) Květín (10,8 km) Stavenice (11,2 km) Řepová (11,1 km) Dzbel (11,2 km) Ladín (11,3 km) Třeština (11,5 km) Maletín (11,5 km) Jesenec (11,6 km) Klužínek (11,7 km) Březsko (11,7 km) Sobáčov (12,1 km) Borušov (12 km) Chudobín (12,3 km) Kluzov (12,5 km)

byty k pronájmu :: ubytování, penziony Severní Morava a Slezsko :: chaty a chalupy k pronajmutí :: chaty a chalupy s bazénem :: dovolená léto v ČR :: chaty a chalupy u vody :: na horách :: ubytování u sjezdovky :: vánoční pobyty :: Silvestr 2022 :: chaty a chalupy přímo od majitele :: jarní prázdniny 2023 :: rezervační systém ubytování :: ochrana osobních údajů
0
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.



e-chalupy.cz