Hodnocení a recenze ubytování: Ubytování U Perníčků - Ostrov u Macochy

Kde jsem: Chaty a chalupy   Ubytování U Perníčků - Ostrov u Macochy   Hodnocení a recenze

Hodnocení a recenze objektu č. 0336

Ubytování U Perníčků - Ostrov u Macochy

Průměrné hodnocení 99%

Komunikace s majitelem: HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička 100%
Poloha objektu: HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička 99%
Stav objektu: HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička 100%
Vybavení objektu: HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička 100%
Čistota: HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička 100%
Dostupnost výletů v okolí: HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička 97%
Celkový dojem: HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička 100%

Jednotlivé recenze:

Léto 2019 - Martina s rodinou
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Plusy: Strávili jsme zde týden s dětmi a byli jsme naprosto spokojeni. Ideální místo pro výlety po celém Moravském krasu, v klidné lokalitě u lesa a přitom vše na dosah - výlety, koupání, jeskyně, zábava pro děti. Ubytování nádherné, čisté, prostorné skvěle vybavené. Velice vstřícný a milý přístup paní majitelky. Za nás můžeme jen a jen doporučit. Sami se rádi někdy aspoň ještě na víkend vrátíme.

Jaro 2019 - Martina s více rodinami
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Plusy: Vstřícné a vřelé přivítání majitelky hned na začátku,naprostá pohoda v době pobytu,klidné prostředí, bezproblémové bydlení! Všem doporučuji! Ubytování naprosto čisté, vše v perfektním stavu, cítili jsme se tam jako doma.Vybavení je více než dostačující- najdete zde opravdu vše! A k ceně nejsou žádné dodatečné poplatky za elektriku, vodu, topení na grilu nebo poplatek pro obec aj. (jak to bývá jinde). Prohlídky všech jeskyní jsme dali z domu vždy pěšky, je to opravdu vhodné výchozí místo pro tento typ výletů. Děti byly také spokojené, trampolína, průlezky, hřiště, ohniště, za domem les, dokonce i na pár dní zapomněly, že existují telefony.
Tatínkům se líbila hospůdka ve vsi, obchod byl také dostačující. MOC děkujeme!! Určitě k vám pošleme i kamarády.
Mínusy: Děti nejprve kroutily hlavou, že v patře domu nejde wifi tak dobře, jako dole, ale díky tolika možnostem jiného rozptýlení brzy usoudily, že bez telefonů je dovolená taky super. Zápor jsme tedy žádný nenašli!

Léto 2018 - PetrV s rodinou
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Plusy: Jen bych se opakoval s předchozími příspěvky. Prostě všechny palce nahoru !! Takto by to mělo vypadat všude. Děkujeme za příjemný týden a vřele doporučuji.

Léto 2018 - JH s více rodinami
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Plusy: Krásné, prostorné a čisté ubytování, perfektně vybavené. Velice vstřícný přístup majitelů. Strategické umístění penzionu v srdci Moravského Krasu, ideální poloha pro výlety po okolí. Vhodné pro pěší i cykloturistiku. Klidná lokalita na okraji obce. Vřele doporučujeme.

Léto 2018 - Vašek V. s více rodinami
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Plusy: Líbilo se nám všechno, od přístupu paní majitelky po krásný, čistý a perfektně vybavený dům se zahradou s atrakcemi pro děti. Výborná základna pro poznávání Moravského krasu autem i na kolech. Moc děkujeme za příjemně strávený pobyt. Za obě rodiny Vašek V.

Jaro 2018 - ŠL
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Plusy: Ochotný přístup majitelů, velmi krásný, prostorný, čistý dům, vše nachystáno k dispozici bez nutnosti doplatku za třeba věci ke grilování. Byli jsme nadšeni, bohužel jsme byli jen na víkend, což bylo málo. Dalo by se zde vyrážet na výlety nejméně týden.
Mínusy: nic

Jaro 2018 - Janka Uličná se skupinou přátel
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 96%
Plusy: S ubytovaním u Perníčku sme boli maximálne spokojný. Sme skupina 9 kamarátov, ktorá navštevuje rôzne kúty Slovenska a Čiech už desať rokov a musíme konštatovať, že s takým veľmi ústretovým prístupom majiteľov sme sa ešte nestreli. Čistota zariadenia, jeho priestrannosť a vybavenie bolo na profesionálnej úrovni.
Mínusy: Iba, že sme boli krátko.

Zpět na prezentaci objektu č. 0336

Nejnovější recenze ubytování na e-Chalupy.cz

Recenze z oblasti Jižní Morava

:: chaty a chalupy s bazénem :: dovolená léto v ČR :: chaty a chalupy u vody :: na horách :: ubytování u sjezdovky :: vánoční pobyty :: Silvestr 2020 :: jarní prázdniny 2020 :: rezervační systém ubytování :: ochrana osobních údajů :: REGISTRACE objektu
0
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.e-chalupy.cz