Hodnocení a recenze ubytování: Ubytování Na Mlýně - Kuklík

Kde jsem: Chaty a chalupy   Ubytování Na Mlýně - Kuklík   Hodnocení a recenze

Hodnocení a recenze objektu č. 6965

Ubytování Na Mlýně - Kuklík

Průměrné hodnocení 82%

Komunikace s majitelem: HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička 78%
Poloha objektu: HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička 88%
Vybavení objektu: HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička 78%
Čistota: HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička 80%
Celkový dojem: HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička 88%

Jednotlivé recenze:

Jaro 2020 - Vlasta s více rodinami
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Ideální zázemí pro naše každoroční setkání širší rodiny. Pokoje jsou jednoduše zařízené pro přespání a odpočinek po výletech, čisté, vždy se těším na voňavé povlečení. Vracíme se sem již několik let a pokaždé jsme velmi spokojeni. Bezpečný "výběh" pro děti i pro psy v okolí penzionu, stranou od silnice. Venkovní i vnitřní posezení i pro větší partu lidí.

Jaro 2021 - Jana s více rodinami
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Ubytování Na Mlýně jsme využili pro víkendovou rodinnou oslavu. Objekt pro tento účel posloužil výborně.

Perfektní zázemí v obrovské kuchyni, ve které jsme vše pohodlně připravili, uvařili i uskladnili. Kuchyň dobře vybavená veškerým nádobím a sklem.

Za objektem se nachází kryté posezení, takže ani dešťivá přeháňka nás neodradila od posezení venku. Vzhledem k umístění objektu večerní zábava neruší žádné sousedy a využili jsme posezení dlouho do noci.

Travnaté hřiště venku a pingpongový stůl uvnitř poskytovaly dobré zázemí pro zábavu přítomných dětí.

Dostatečné množství pokojů vykrylo všechny požadavky přítomných rodin.

Objekt je sice starší, ale udržovaný ve funkčním stavu a čistotě.

Jednání s majitelem naprosto bez potíží, na naše telefonické dotazy odpovídal vstřícně. Nestandardní požadavky na místě na osvětlení, elektriku a gril také ochotně vyřešil.

Doporučuji pro rodinné oslavy nebo prázdninové pobyty rodin, které se znají a chtějí trávit čas spolu.

Léto 2020 - Jarka s více rodinami
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 98%
Do Mlýna jezdíme pravidelně mnoho let.Poskytuje nám výborné zázemí pro naše sportovní. aktivity.Vybavení je trochu retro / to k ,chalupaření" patří/,ale všechno je funkční a čisté. S panem majitelem výborně vycházíme,pokud se vyskytl néjaký problém,vždy jej vyřešil k oboustranné spokojenosti. Moc rádi se sem vracíme.

Léto 2020 - Ondřej se skupinou přátel
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 30%
Velice retro ubytování. Evidentně by místo potřebovalo trochu renovovat, nicméně co se týče funkčnosti, tak splnilo to, co jsme potřebovali. Co však nemohu přejít, je naprosto neprofesionální, arogantní a agresivní chování majitele, který nás doslova vyhnal s řevem bez jakéhokoliv vysvětlení se slovy, ať zaplatíme a táhneme. Když jsme přišli na důvod tohoto doslova nepřátelského chování, bylo nám řečeno, že jsme neumyli sporák, na kterém však ulpívalo 20 let špíny. Toto místo naprosto nedoporučuji navštívit a raději si vybrat jiný objekt v této lokalitě. A panu majiteli bych radil, aby se na to vykašlal a šel raději kopat kanály, protože s tímto přístupem k zákazníkům jsem se tedy ještě nikde nikdy nesetkal.

Odpověď majitele: Mohu tento příspěvek smazat, ale budu na něj raději reagovat. Objednání objektu pro sraz spolužáků a prvotní komunikace se zástupcem skupiny třicetiletých machrú byla v pořádku. Po příjezdu prvních účastníků v pátek okolo 14:00 hodiny začalo nezřízené pití a kouření všeho možného, které ukončili nástupem do aut v neděli po 10:00 . První auto, které odjíždělo, spadlo do přilehlé kanalizace - zřejmě byl ještě řidič pod vlivem. Celou sobotu dopoledne jsem řešil stížnosti občanů obce, ve které se ubytování nachází na chování skupiny ubytovaných během páteční noci. Upozornil jsem je že pokud budou stížnosti znova, pobyt jim ukončím předčasně bez nároku na vrácení peněz za ubytování. V neděli ráno jsem při odjezdu kontroloval ubytování a okolí penzionu a mohu říct že výsledek byl hrozný. POZVRACENÉ PARKOVIŠTĚ, TOALETY A UMYVADLO UCPANÉ ZVRATKY. VRCHOLEM BYLA PÁNSKÁ TOALETA POMALOVANÁ VÝKALY NA KACHLIČKÁCH A NA ZDI. To by asi nadzvedlo každého. Ke kuchyni se nebudu raději moc vyjadřovat. Pouze bych uvedl, že dvacetiletý sporák byl zakoupen předloni a pánové se ani nenamáhali s odklízením střepů od rozbitých hrnků.Když jsem požadoval uhradit ztracený ručně kovaný opékač na párky, bylo mi sděleno, že tam určitě nebyl a že jsem jim při příjezdu nepředložil seznam inventáře penzionu. Opravdu jsem na ně byl hodně naštvaný a hrubá slova jsem použil. Paní , která mi pomáhá uklízet, byla ze stavu toalet hodně rozhozená. Pouze se divím panu Ondřejovi, že má tolik drzosti, že po tom všem je ještě schopen napsat takovou recenzi. Upozorňuji všechny zdejší ubytovatel, že pokud by se Vám takováto skupina ozvala, tak nechť Vás ochraňuje bůh.

Zpět na prezentaci objektu č. 6965

Nejnovější recenze ubytování na e-Chalupy.cz

Recenze z oblasti Vysočina

:: chaty a chalupy s bazénem :: dovolená léto v ČR :: chaty a chalupy u vody :: na horách :: ubytování u sjezdovky :: vánoční pobyty :: Silvestr 2024 :: jarní prázdniny 2025 :: rezervační systém ubytování :: ochrana osobních údajů
0
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.

e-chalupy.cz