4,8
12 hodnocení
Čistota
Vybavení
Komunikace
Poloha
Celkový dojem
Byli jste ubytovaní v tomto objektu?
Pomozte ostatním zájemcům a vložte své hodnocení objektu Relax chata Vřesky.
Seřadit podle:
Doporučuje
Naprosto úžasná chalupa, není co vytknout.
Ivona Vaďurová
se skupinou přátel
29.3.2026, ubytováni -
zima 2026
Doporučuje
Perfektní. Předávka i vrácení chaty bez problémů. Jediné teoretické mínus je velmi prudký výjez na parkovací místa, což bylo na sněhu dobrodrůžo, ale auto se s tím nakonec popralo a zvládlo to. S pobytem jsme byli naprosto spokojeni!!
Jan Mikolajek
16.1.2026, ubytováni -
zima 2026
Doporučuje
Ubytovani i okolí bylo ještě hezčí než na fotkách,kolem byl klid a nádherný výhled.Vybaveni chaty skvěle a krasne.Na odpočinkový víkend rozhodne to prave místo.Urcite to nebyla poslední návštěva.
Kateřina
se skupinou přátel
22.9.2024, ubytováni -
podzim 2024
Doporučuje
Chata na klidném místě s krásným výhledem ze sauny a whirlpool sudu.
Vše čisté, velmi pěkné a útulné.
Naprosto bezproblémová domluva a informace k pobytu.
Oproti předchozímu hodnocení k úklidu, jsme žádný problém nezaznamenali. (a okna jsme opravdu nečistili.)
Tip: V okolí je konzum a masna s příjemnými cenami, tak není nutné nakupovat na celý pobyt. My jsme zbytečně nakoupili a měli problém se v 10 lidech vejít do ledničky.
Martina A.
se skupinou přátel
28.5.2024, ubytováni -
jaro 2024
Odpověď majitele: Děkujeme. Zatemňovací závěs je dobrá připomínka.
Doporučuje
Byli jsme na chatě poprvé a určitě ne naposledy. Krásné prostředí, skvělá sauna, skvělý koupací sud - vířivka, parádní pokoje, zázemí (gril, udírna aj.). Půvabné okolí. Perfektní komunikace s majiteli. Prostě paráda. Byli jsme druhý víkend v únoru 2024 a už teď máme rezervováno na listopad téhož roku. Rozhodně doporučujeme.
Přátelé, kamarádi, experti
se skupinou přátel
15.2.2024, ubytováni -
jaro 2024
Odpověď majitele: Moc děkujeme
Doporučuje
Všem doporučuji, chatu máme vyzkoušenou jako první a bylo to super. Majitel velmi ochotný, na všem jsme se domluvily. Vše čisté, uklizené a vybavené. Super sauna, ohřívací sud s krásným výhledem - pecka nápad. Koupací jezírko luxus - super po sauně. Určitě se na chalupu vrátíme a určitě vyzkoušejte.
Martin Frömel
s rodinou
29.8.2023, ubytováni -
léto 2023
Doporučuje
Velmi dobra komunikace s majitelem, na všem jsme se domluvili. Chata dobře vybavena, vše čisté. Koupací sud na 1*, na sauno bylo moc teplo.
Jediné minus základně jezírko.
Všem ale jinak doporučím
Katka
s více rodinami
6.8.2025, ubytováni -
léto 2024
Doporučuje
Velmi dobra komunikace s majitelem, na všem jsme se domluvili. Chata dobře vybavena, vše čisté. Koupací sud na 1*, na sauno bylo moc teplo.
Jediné minus základně jezírko.
Všem ale jinak doporučím
Katka
s více rodinami
20.8.2024, ubytováni -
léto 2024
Doporučuje
Byli jsme velmi spokojeni! Krásná chata skvěle vybavena.Rádi doporučíme dále a třeba někdy znovu zavítáme.
Daniel Kocur
se skupinou přátel
9.4.2024, ubytováni -
jaro 2024
Odpověď majitele: Děkujeme a budeme se těšit
Chalupa čistá, sauna a vířivka super. Místo s krásným výhledem, moc jsme si to tu užili. Jedinou nevýhodu vidím ve schodech, malé lednici pro 10 osob a nesamostatné ložnici kde není soukromí. Okolí moc pěkné.
Lucie
se skupinou přátel
21.4.2025, ubytováni -
jaro 2025
Pěkná nová chalupa v chatové oblasti. Pozemek je opravdu velký, ale v prudkém svahu. Vyjet os. autem s předním náhonem na parkoviště pod chalupou se dá, jen se nesmíte bát. Za mokra bych na to ani nezkoušel.
Sauna a vířivka nemají chybu, to se musí vidět. V sauně je sprcha a WC.
Chalupa je pro max. deset osob, ale společenská místnost, kam by se všichni vešli tu chybí. Do "obýváku" k TV se vejde tak šest osob, ke stolu v kuchyni snad osm.
V chalupě je jedna sprcha ve společné místnosti s WC a dvěma umývadly. Druhé WC je v patře chalupy.
Do patra vedou poměrně strmé "mlynářské" schody. Jsou zde dvě podkrovní ložnice, jedna se dvěma manželskými postelemi, druhá se čtyřmi jednolůžky. Obě jsou hodně stisněné, na prostor pro kufry nezbylo místo. Třetí "ložnice" je trojúhelníkový prostor pod krovem, více než ložnici připomíná prostor pro hraní dětí. Navíc nemá dveře a "leze" se do ní z prostoru, kde jsou i dveře na WC...
Relaxační jezírko, asi jsme měli smůlu na termín, ale byla to louže rezavé vody ke které relaxovat určitě nepůjdete.
Vzhledem k prudkému svahu, strmým schodům a chybějícímu zábradlí kolem "jezírka" bych objekt nedoporučil rodinám s malými dětmi.
Majitel, překvapivě, nepožaduje zvlášť platbu za energie. Pouze vybírá vratnou kauci 4 000 Kč. Z této kauce se hradí případné škody nebo, pokud jej neprovedete sami, závěrečný úklid v ceně 1 500 Kč.
Po naší zkušenosti doporučuji zaplatit 1 500 Kč a neuklízet. Protože uklidit, tak aby to při předání objektu prošlo, to vám za ty peníze nestojí. Nestačí vysát podlahy, uklidit kuchyňskou linku, vytřít lednici, umýt WC a uklidit popel ve vířivce... Paní při kontrole zjistí, cituji: "poprskané zrcadlo, šmouhatá skla, prach na podlaze a navíc šmouha, která zde určitě nebyla." (viz foto)
Parádní závěr dovolené... :-)
Jezdíme po různých chalupách už pětadvacet let, ale tohle se nám stalo poprvé.
Přesto, lokalita je to nádherná, sauna a vířivka také. Ve výsledku tedy doporučuji, jen se nenechte na konci překvapit s úklidem.
Přeji hezký pobyt.
Host
se skupinou přátel
11.5.2024, ubytováni -
jaro 2024
Odpověď majitele: Děkujeme za recenzi a kompletní popis chalupy, který však oproštěný od některých polopravd najde každý na našich stránkách. Co se týká jezírka voda byla po zimě opravdu horší, navíc se pokazilo čerpadlo od filtrace za to se omlouvám. Nyní je již nová voda i čerpadlo. Všude ale uvádíme, že se jedná o jezírko, jak jste i sám napsal. Nejedná se o bazén. Za to, že je chata na kopci s krásným výhledem se hrdě hlásíme. Objekt je naopak jako stvořený pro rodiny s dětmi, které zde najdou jak zatravněnou rovnou plochu na hraní, tak dětské hřiště s pískovištěm a obrovský pozemek na hraní si venku. Pod chatu vede 30m dlouhá zpevněná cesta do svahu. Na konci je rovné parkoviště na cca 4auta. Pro méně zdatné řidiče je parkoviště přímo dole u cesty na další cca 3-4 auta. Cesta na vrchní parkoviště se však dá bez problému plynulou jízdou vyjet. Energie máme v ceně. (elektřina, voda, dřevo) Vratná kauce je naprostá klasika. K úklidu. Osobně jsem se jel na chatu po vašem pobytu podívat, jelikož jste vyhrožoval slečně špatnou recenzí pokud vám strhne částku za úklid a byl jsem zděšen, jaký nepořádek jste zanechali. Zablácené podlahy, v myčce tablety v igelitovém obalu, kachličky a zrcadla od pasty, chlupů od psů všude tolik že... 2 slečny dávaly objekt celý den do pořádku. Zde slečna, která vám chatu předávala postupovala naprosto správně. Sám jsem vlastníkem Německého ovčáka a proto mám ke zvířatům vřelý vztah a i když na mě slečny, které chaty uklízí tlačí, abych zakázal zvířata na chaty, tak jsem to za 12 let, po které se věnuji pronájmu chat neudělal. Musím ale říct, že po vašem pobytu je toto opět aktuální a velmi vážně nad tím uvažuji. Vůbec se nedivím, že spousta pronajímatelů domácí mazlíčky nepovoluje. Konkrétně vy jste nahlásil 2 psy a ještě před uhrazením pobytu jste žádali slevu za poplatek za psa. Nakonec jsme vám vyhověli a místo 2 psů jste uhradili pouze jednoho. Nakonec jste měli na chatě 3psy tzn. 1zaplaceného 1zadarmo a 1načerno. jednalo se o velké plemena, které rozhodně nebyly zvyklé pobývat v domě. Ve smlouvě o předání chaty je uvedeno, ,že je potřeba chatu dát do původního stavu. (zjednodušeně: vynést odpadky, vysát, po spořádat zpět věci) popř. si zaplatit úklid 1500Kč. Chatu i tak vždy po zákazníkovi uklízíme. Tolerujeme hodně no jste letos 1. komu slečna strhla 1500Kč za neprovedený úklid bez předchozí domluvy a opakuji se oprávněně. Vše je nafoceno. Pro ubytovatele je host, který se chová jako vy opravdu nepříjemná zkušenost. Majitel Roman Čech
Obří pavouci na záchodě v budově sauny! Opravdu obrovské: https://photos.app.goo.gl/YsEFQcPLbTPkhgH48
strmé mlynářské schody znemožnily jednomu postiženému kolegovi vstup - musel spát na matraci na podlaze - Informace o nemožnosti postižených osob jít do patra by se měla objevit v popisu!
Při předávání chaty byl pán až příliš důkladný, nutně hledal, na co by si mohl stěžovat.
Sebastian Gatner
se skupinou přátel
30.12.2024, ubytováni -
zima 2024