Hodnocení a recenze ubytování: Penzion U Kocoura - Černá Říčka

Navigace: Chaty a chalupy   Penzion U Kocoura - Černá Říčka   Hodnocení a recenze

Hodnocení a recenze objektu č. 0692

Penzion U Kocoura - Černá Říčka

září 2017 - Bohunka

Super dovolená moc jsme si to užili, jídlo výborné, pokoje čisté, uklizené prostě skvělá dovolená. Ráda bych se sem ještě někdy podívala. Diky moc.

vánoce 2010 - Zdena

Píšu pro všechny, kteří chtějí relaxovat, po procházkách po krásném okolí si dát hydromasáž, vychutnat si výborné domácí jídlo a být obsluhováni velmi příjemnými majiteli..... Pokoje krásné, restaurace v objektu - mimochodem velmi pěkný interiér, všude čisto a útulno. Kdo si chce opravdu odpočinout, navštivte tento penzion.

Vánoce 2010 - Břeťa

Vánoční pobyt na tomto penzionu byl krásný. Hezké ubytování, výborná strava a skvělý přístup majitelů! Cítili jsme se zde s přítelkyní "jako doma". Nádherné okolí jen znásobovalo naší dobrou náladu. Moc děkujeme za příjemný přístup k nám, domácí stravu i domácí posezení v restauraci. Pokud opravdu chcete strávit klidné dny odpočinku, vřele všem doporučujeme!!! Sami se už těšíme na další návštěvu tohoto příjemného penzionu! Pozdravy z Trutnova: - )

Zpět na prezentaci objektu č. 0692

Nejnovější recenze ubytování na e-Chalupy.cz

Recenze z oblasti Jizerské hory

:: chaty a chalupy s bazénem :: dovolená léto v ČR :: chaty a chalupy u vody :: ubytování u sjezdovky :: vánoční pobyty :: Silvestr 2018 :: chaty a chalupy přímo od majitele :: jarní prázdniny 2019 :: rezervační systém ubytování :: ochrana osobních údajů :: REGISTRACE objektu
0
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.

e-chalupy.cz