Hodnocení a recenze ubytování: Pension IVA - Jeseník

Navigace: Chaty a chalupy   Pension IVA - Jeseník   Hodnocení a recenze

Hodnocení a recenze objektu č. 0798

Pension IVA - Jeseník

zima 2/2013 - frydryši

Pohodová dovolená v hezkém, čistém prostředí. Paní majitelka velmi vstřícná, pohotová a moc milá - ubytování velmi doporučujeme. Frydrychovi

Dobrý den, zdravíme Vás z Podkrkonoší a alespoň tímto způsobem bychom Vám rádi poděkovali za příjemný týdenní pobyt a pěkné ubytování. Moc se nám v Jeseníkách líbilo a určitě ubytování u Vás doporučíme, pokud by někdo z našich známých hledal příjemné ubytování v této oblasti. Mějte se moc hezky, přejeme Vám úspěšný zbytek letní sezóny.

manželé Bartoníčkovi
Rtyně v Podkrkonoší

léto 7.2012 - olga

Pobyt na tomto Penzionu vřelé doporučejem, všem kteří hledají pohodu, klídek, skvělé posezení jak na terase tak na zahradě u krbu s ohýnkem, koupání v krásně udržovaném bazénu. Byli jsme velmi spokojení s majiteli jsou přátelští a ochotní, děkujem zas tam vyrazíme.

silvestr 2010 - Jolana

Majitelé velmi příjemní vlídní, ve všem nám vyšli vstřic. cena přijatelná, zbytek uvidíme po dovolené......

Zpět na prezentaci objektu č. 0798

Nejnovější recenze ubytování na e-Chalupy.cz

Recenze z oblasti Jeseníky

:: chaty a chalupy s bazénem :: dovolená léto v ČR :: chaty a chalupy u vody :: ubytování u sjezdovky :: vánoční pobyty :: Silvestr 2018 :: chaty a chalupy přímo od majitele :: jarní prázdniny 2019 :: rezervační systém ubytování :: ochrana osobních údajů :: REGISTRACE objektu
0
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.

e-chalupy.cz