Hodnocení a recenze ubytování: NORD RANČ - Bohatice

Navigace: Chaty a chalupy   NORD RANČ - Bohatice   Hodnocení a recenze

Hodnocení a recenze objektu č. 8362

NORD RANČ - Bohatice

Průměrné hodnocení 98%

Komunikace s majitelem: HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička 100%
Poloha objektu: HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička 100%
Stav objektu: HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička 98%
Vybavení objektu: HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička 98%
Čistota: HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička 98%
Dostupnost výletů v okolí: HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička 95%
Celkový dojem: HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička 100%

Jednotlivé recenze:

Léto 2018 - J. Kloudová
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 96%
Plusy: Nord ranč je přesně takový, jak na vás působí na fotografiích, takže krásné místo s atmosférou. Je tu zkrátka všechno, co si na skvělé dovolené přejete:-)

Jaro 2018 s rodinou
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Plusy: Strávili jsme na Nord ranč prodloužený víkend, celkem čtyři dny letos v květnu. Paní majitelka je úžasná žena. Všechno bylo perfektní. Můžeme jen vřele doporučit všem, kteří mají rádi přírodu, výlety do krásného okolí a pobyt nerušený hlukem. Pro děti všech věkových kategorií vhodné.
Mínusy: Pobyt byl příliš krátký.
Vaněčkovi a Skálovi.

Léto 2017 - Šimon s rodinou
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Plusy: Naprosto úžasný týden v krasné přírodě, ve společnosti nadherných koní a v absolutním klidu. Lze doporučit všem kdo mají rádi klid a pohodu. Koupání v Máchově jezeře je jen patnáct minut cesty. 10/10

Podzim - mac1
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 97%
Plusy: Naprostá spokojenost. Díky za pobyt.

červenec 2017 - Silvia, Pepa + 3 naši kluci

Na chalupě jsme strávili krásný týden se třemi dětmi. Roubenka je velmi útulná, čistá, prostorná, vkusně zařízená se spoustou roztomilých vzkazů od majitelky. My jsme ocenili nádherné výhledy z oken na koně a pastviny, našim dětem přišla vhod televize a množství her, které jsou zde k dispozici. Během týdne jsme navštívili Zákupský zámek, Bezděz, Housku, hrad Sloup, také muzeum Čtyřlístku, interaktivní výstavu Jak se rodí Večerníček v Mimoni, Centrum textilního tisku v České Lípě, lesní divadlo ve Sloupu s představením Ať žijí duchové, na kolách jsme si vyšlápli po cyklostezce na Panskou skálu (zvládl i 6letý syn), ... je toho na výběr velmi mnoho a stojí za to si zjistit i výstavy, koncerty a akce, které právě v termínu probíhají.
Majitelka ranče je úžasná, milá a obdivuhodná žena, které se během let podařilo vybudovat toto krásné, romantické místo, kde jsme lehce nahlédli pod pokličku práce s westernovými koňmi. Zde opravdu můžete odhodit starosti a nerušeně si užívat přírody a odpočívat. Přesto, že nám příliš nevyšlo počasí, jsme si pobyt báječně užili. Doporučujeme všem pohodovým lidem.. Děkujeme

květen 2016 - Radka a Milan

Víkend, který jsme na ranči strávili s manželem, dětmi a vnoučaty, byl skvělý. Chalupa je moc pěkná, dobře vybavená, čistá a výhledy do všech stran jsou nezapomenutelné. Chalupa stojí o samotě a tak nikoho nerušíte a nikdo neruší vás. Večerní grilování na zahradě bylo velice příjemné. A jako bonus - na chalupě můžete zůstat v neděli až do večera a přijet už v pátek. My jsme potřebovali být v neděli dopoledne na cyklistických závodech na Bezdězu a mohli jsme se tak ještě odpoledne vrátit a vychutnávat si pohodové odpoledne a hrát s dětmi na zahradě kroket. Jinde se stává, že je třeba objekt opustit třeba už v 11 hodin dopoledne a to bývá často komplikované. Děkujeme, bylo nám u vás dobře.

Jaro 2016 - Doris a Helena

Na Nord ranči jsme prožily úžasný dámský víkend.
Rančerka, koně, prostředí - prostě vše je prodchnuto neuvěřitelně pohodovou atmosférou. Chalupa je nádherná, čistá a vybavená, okolí krásně upravené.
Jenom ten víkend je prostě krátký, příště to chce na delší dobu.
Moc děkujeme!

Jaro 2016

Dovolená předčila všechna naše očekávání a představy – srdečné přijetí, konfortní bydlení, při pohledu z každého okna krása koní na pastvinách, krajiny – kam oko dohlédne, klid a tolik možností prozkoumat okolní kraj plný nedotčené přírody ale i historických pamětihodností... lázně pro tělo i duši.
Skvělé dílo paní Aničko! Káča, Honza a kočička Tylda Hofmanů z Hluboké nad Vltavou

Jaro 2016 - Adéla

Majitelka ranče - paní Folaufová - se ke svým klientům chová velmi dobře. Dopřeje soukromí a s ničím nemá problém. K ranči vede soukromá příjezdová cesta, takže se bez problémů dostanete hned před chalupu. Nord Ranč je skvělé místo pro odpočinek a načerpání dobré nálady. Pro mně, jako pro milovníka amerických koní, to zde bylo opravdu super. Na své si tu ale přijdou i lidé, kteří ke koním zrovna netíhnou. Okolí nabízí spoustu míst, které stojí za navštívení. Ať už jsou to nedaleké hrady a zámky, nádherná příroda nebo koupaliště. Je zde mnoho možností pro turistiku či jízdu na kole. Interiér chalupy je útulný, nově zařízený, plně vybavený a čistý. Zimní zahrada nabízí příjemné posezení s výhledem na jízdárnu, pastviny a k nedalekým lesům. Za sebe a svou rodinu, se kterou jsem zde pobývala mohu říci, že je to naprostá paráda.
Vřele doporučuji každému, kdo hledá příjemné prostředí na pobyt s rodinou či s přáteli.

podzim 2015 - Iveta

Byla jsem nadšená, velmi hezké prostředí, příjemní lidé. V okolí jsou možné výlety na kolech i pěšky. Místo super, plánuji tam jet letos znova. Všem doporučuji!

- Barbora

S ubytováním u paní Folaufové jsme byli s manželem moc spokojeni. Pokud hledáte místo, kde můžete nerušeně relaxovat, případně si promítnout Váš oblíbený film na domácím kině, je Nord Ranč ideálním místem.

Zpět na prezentaci objektu č. 8362

Nejnovější recenze ubytování na e-Chalupy.cz

Recenze z oblasti České středohoří

:: chaty a chalupy s bazénem :: dovolená léto v ČR :: chaty a chalupy u vody :: ubytování u sjezdovky :: vánoční pobyty :: Silvestr 2019 :: jarní prázdniny 2020 :: rezervační systém ubytování :: ochrana osobních údajů :: REGISTRACE objektu
0
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.

e-chalupy.cz