Hodnocení a recenze ubytování: Krásná chalupa - Borotín

Kde jsem: Chaty a chalupy   Krásná chalupa - Borotín   Hodnocení a recenze

Hodnocení a recenze objektu č. 0309

Krásná chalupa - Borotín

Průměrné hodnocení 99%

Komunikace s majitelem: HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička 100%
Poloha objektu: HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička 98%
Vybavení objektu: HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička 100%
Čistota: HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička 99%
Celkový dojem: HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička 100%

Jednotlivé recenze:

Jaro 2023 se skupinou přátel
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Přístup majitele můžeme ohodnotit na výbornou, nic nebyl problém. Chalupa byla vybavena vším, co si jen skupina přátel může přát. Byl to úžasný prodloužený víkend. Děkujeme!!!

Jaro 2023 - Veronika se skupinou přátel
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Byli jsme zde přes Velikonoční svátky, počasí nám tedy moc nepřálo, ale chalupa byla super,v kuchyni bylo vše, co je potřeba. My jsme tedy trávili nejvíce času v kovárně, kde jsme posedávali a grilovali. V kovárně je fotbálek, šipky, posezení a velký krb. My jsme byli naprosto spokojeni, takže dávám velký palec nahoru a ještě jednou děkujeme :)

Léto 2022 - Mm s více rodinami
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 96%
Chata je velmi dobře vybavena pro pohodlné ubytování s malými dětmi. Všude opravdu čisto. Nebyla snad žádná věc, která by nám chyběla. Na chatě hodně sportovních aktivit pro děti. I když často pršelo, tak TV nebyla puštěná ani jednou.

Léto 2022 - Lucka s rodinou s rodinou
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Všem doporučuji.Nádherné ubytování, perfektní komunikace s majitelem.Vybavená chaloupka vším na co si vzpomenete jak vnitřek(kuchyň) tak i venkovní vybavení i za nepříznivého počasí. Vše na dosah ruky-bazén,pískoviště,posezení atd.skvělé při hlídání dětí. Velké plus, že může i pejsek. Dostačující oplocený výběh. Také velká pochvala pro paní co chaloupku uklízí, vše připravené voňavé a čisté.Již jsme byli 2x a vždy SUPER.

Léto 2022 - Eva s rodinou s rodinou
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
S pobytem na Krásné chalupě v Borotíně jsme byli velmi spokojeni, pan majitel je velmi sympatický, vstřícný, je s ním perfektní domluva na všem. Chalupa krásná, ubytování skvěle zařízené, krásná zahrada s bazénem a sportovním vyžitím, hračky pro děti, prostě parádní dovolená. Vřele všem doporučujeme. Vůbec se nám nechtělo odjet domů :-).

Léto 2022 s více rodinami
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Krásná, výborně vybavená chalupa, skvělý a vstřícný pan majitel. Děkujeme za perfektní dovolenou,my i děti jsme si ji moc užili!

Léto 2022 - Jana s rodinou
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Milý, vstřícný a komunikativní pan majitel, čistá a dobře vybavená chalupa, příjemné venkovní posezení, udržovaná zahrada i bazén. Děkujeme, byla to moc fajn dovolená.

Podzim 2021 s rodinou
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Všem mohu vřele doporučit. Nádherné ubytování, perfektní komunikace s majitelem. Moc rádi se vrátíme. Maximální spokojenost.

Podzim 2021 s rodinou
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Pan majitel byl velmi ochotný, komunikace s ním bezproblémová. Osobně nás přivítal, provedl po chalupě. Vzhledem k tomu, že už byl podzim, měli jsem připravené i dřevo na topení.
Chalupa a její zázemí je vhodné pro rodinu s dětmi, skupinku přítel i majitele čtyřnohých kamarádů (naše psí slečna ocenila prostornou zahrádku a zápraží).
I v případě horšího počasí je na chalupě o zábavu postaráno - využili jsme společenské hry, místnost s fotbálkem a šipkami atd.

Podzim 2021 - Renata s rodinou
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Na chalupě jsme strávili týden už v létě a vzhledem k tomu, že se nám tam moc líbilo, vrátili jsme se ještě na prodloužený víkend. Opět mohu jen chválit a věřím, že to nebylo naposled, co jsme zde byli.

Léto 2021 - Věra Somolová s rodinou
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Vše Super starostlivý majitel. Kompletní vybavení. Naproti chalupě v penzionu Na Rynku výborná kuchyně a suprová obsluha. Můžu jen doporučit.
Žádné.

Léto 2021 - Olda s rodinou
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 90%

Léto 2021 - Roman s více rodinami
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Chalupu můžeme vřele doporučit. Majitel vstřícný, Chalupa pěkná + plně vybavená vším na co si vzpomenete. Zahrádka nádherná s využitím jak pro děti tak dospělé. Bonus - obchod hned vedle chalupy a naproti restaurace kde výborně vaří. Jak ve vesnici tak v okolí možno spoustu výletů. Rádi se sem vrátíme.
Jedině počasí které se nedá ovlivnit

Léto 2021 s rodinou
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%

Léto 2021 s rodinou
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Za nás krásná dovolená plná pěkných výletů. Jednání s panem majitelem bylo bez problémů velmi vstřícný a ochotny človíček. Pane Tóth ještě jednou děkujeme
Nic

Léto 2021 - Renata s rodinou
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Krásnou chalupu v Borotíně jsem navštívila s rodinou a s našima dvěma jorkšíry v létě 2021. Moc se nám tam líbilo. Chalupa má perfektní vybavení pro strávení pohodové dovolené. Pan majitel je velmi ochotný. Rádi se tam zase vrátíme.

Léto 2021 - Tereza s rodinou
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Pan majitel je velice milý,příjemný a ochotný,byli sme moc spokojení. Nemám vůbec co vytknout, vřele doporučuji,

Jaro 2021 - Tomáš Hoche s rodinou
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
V dubnu jsme navštívili opakovaně tuto překrásnou chalupu i s větším psem.
I přes nepříznivé počasí, super odpočinek, skvělý relax.
Majitel
ochotný,nic nebylo problém budu se opakovat, ale nemohu jinak než jedním slovem dokonalost.
Přemýšlíme, že se tu ještě jednou letos ukážeme.
Děkujeme moc za skvělou dovolenou.

Podzim 2020 - Tomáš Hoche s rodinou
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Jedním slovem "dokonalost"
Perfektní spolupráce s majitelem, nic nebyl problém, úžasné ubytování, perfektní vybavenost, měli jsme s sebou psa větší velikosti a též bez problémů, všem můžeme jen všem doporučit
Žádné

Podzim 2020 - Káťa Z s rodinou
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Chalupa je opravdu krásná. Vše je nove a čisté. Na chalupě se nám líbilo všechno (krásná zahrada, sportovní vybavení,kousek obchod, restaurace). Navíc má velmi milého a sympatického majitele. Určitě se tam někdy vrátíme.

Léto 2020 - Michaela s rodinou s rodinou
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 98%
Krásnou chalupu určitě vřele doporučujeme. Jednání s majiteli bez sebemenšího problému. Velmi se nám líbila velká upravená a prostorná zahrada se sportovním vybavením (badmintonové rakety i se sítí, fotbalový míč s brankami). Oceňujeme skvěle vybavenou kuchyni, venkovní gril, pračku, kvalitní postele a matrace. V okolí je možnost spousty výletů, každý den je co podnikat. Nedaleká hospůdka, kde opravdu dobře vaří (mj. domácí pizzu), je určitě výhodou. Mile nás také překvapily stolní hry, které byly v chalupě k dispozici.
Téměř není co vytknout, pouze bychom uvítali lepší osvětlení pracovní plochy v kuchyni. Ale prý už se chystá

Léto 2020 - Nikola s rodinou
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Z chalupy jsme nadšeni. Měli jsme dvouletou dceru a dva malé pejsky. Všechno bylo super. Vybavení chalupy i zahrady na jedničku, nic nám nechybělo. Pan majitel velmi vstřícný, komunikace výborná. Radi se vrátíme :)
Žádné

Léto 2020 - Marcela s rodinou
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 98%
Krasna dovolená v jeste krasnejsi chalupe.
Moc velka spokojenost.Vrele všem doporučuji.Jeste musim vyzdvihnout ochotu a vstřícnost majitele:)

Léto 2020 - David s rodinou
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 98%
Jelikož tento způsob dovolené používáme již léta, mohu tuto chalupu opravdu vřele doporučit. Stylová chalupa s perfektní výbavou kuchyně, čistým interiérem, voňavé povlečení, kvalitní matrace. Venkovní posezení pod pergolou nebo jen na "záhrobci" s ranní kávou nebo sklenkou vína bylo k nezapomenutí!
Hospoda s plnou nabídkou a velkým výběrem piva je přímo přes náves. Personál hospody byl vstřícný stejně jako majitel této Krásné chalupy. Vyzkoušejte a neprohloupíte !
Co je malinký mínus a nám vůbec nevadil je mírný provoz nad chalupou, ale to je spíš přes den, odpoledne a večer je klídek.

Léto 2020 - BP s rodinou
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Vše v naprostém pořádku, komunikace s majitelem na jedničku, vše čisté, maximálně vybavené, bonus pro nás byl kávovar a kapsle k dispozici. S malým dítětem jsme zvláště ocenili přízemní ubytování, kdy člověk nemusí stále pro něco běhat po schodech a krásnou zahrádku, kde bylo vše potřebné, posezení, lehátka, pískoviště, houpačka a hry pro děti. Nezanedbatelnou výhodou je i restaurace s chutný jídlem a dobrým pivem přes cestu. :-) Byli jsme velmi spokojeni a určitě se zase někdy vrátíme a budeme doporučovat dále.
Protože jsme měli s sebou malé dítě (2 roky), tak jediná drobná nevýhoda pro nás byla kamenná podezdívka a asi 4 schody před vchodem do chalupy, kde se dítě muselo stále hlídat, aby nespadlo dolů. V případě opatření nějakým zábradlím/zábranou by bylo již vše 100% jak stvořené pro dovolenou s dětmi. Ale i to jsme zvládli bez úhony.

Léto 2020 - Aleš s rodinou s rodinou
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Krásná chalupa nám zajistila ideální zázemí pro naši letošní rodinnou dovolenou. Vše bylo přesně tak, jak je v popisu avizováno. Díky velmi zdařilé rekonstrukci si toto venkovské stavení zachovalo svoji atmosféru.

Jaro 2020 s rodinou
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 96%
Jednani majitele velmi vstřícné, vse bylo v poradku, rozhodne doporučuji:))
Vsechno bylo super!

Zima 2019 - Jana s více rodinami
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Strávili jsme zde Silvestra s přáteli a byli jsme moc mile překvapeni. Krásně zrekonstruovaná chalupa, stojící na návsi přímo naproti hospůdce (to chlapi ocenili hned po příjezdu

Podzim 2019 - Michaela se skupinou přátel
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Výborná komunikace s majiteli.
Útulné, přesto dostatečně prostorné pro 5 dospělých.
Skvěle vybavená kuchyň (velká lednice, vinotéka, mikrovlnka, kávovar, myčka).
Příjemné posezení na zahradě.
Kousek od krásného města Tábor.
MOC SE NÁM TU LÍBILO, DOPORUČUJEME.

Léto 2019 - Lucie s rodinou
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Maximalni spokojenost cele rodiny.Moc se nam tu libilo.

Léto 2019 s více rodinami
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 98%

Léto 2019 - Jana s více rodinami
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 98%

Léto 2019 - Tom s více rodinami
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Vse je ve skutecnosti tak, jak majitele na svych strankach uvadi-napr. sekce Jak si to u nas uzit.
Chalupa je stylova, vse z kvalitnich materialu.
Nemuseli jsme si s nicim delat starosti-gril, uhli, slunecnik, vina, piva apod., bylo pro nas pripraveno.
Urcite se vratime na jarni prazdniny na bezky a blizkou sjezdovku.
Zadne minusy nebyly zjisteny.

Léto 2019 - Dada s rodinou
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Chaloupka pro klidnou dovolenou, ochotní a milí majitelé, v okolí hodně možností k výletům.

Zpět na prezentaci objektu č. 0309

Nejnovější recenze ubytování na e-Chalupy.cz

Recenze z oblasti Jižní Čechy

7 :: chaty a chalupy s bazénem :: dovolená léto v ČR :: chaty a chalupy u vody :: na horách :: ubytování u sjezdovky :: vánoční pobyty :: Silvestr 2023 :: jarní prázdniny 2024 :: rezervační systém ubytování :: ochrana osobních údajů
0
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.e-chalupy.cz