Hodnocení a recenze ubytování: Hostice - Pustá - Ruda nad Moravou

Navigace: Chaty a chalupy   Hostice - Pustá - Ruda nad Moravou   Hodnocení a recenze

Hodnocení a recenze objektu č. 0170

Hostice - Pustá - Ruda nad Moravou

Průměrné hodnocení 98%

Komunikace s majitelem: HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička 100%
Poloha objektu: HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička 92%
Stav objektu: HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička 96%
Vybavení objektu: HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička 96%
Čistota: HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička 100%
Dostupnost výletů v okolí: HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička 100%
Celkový dojem: HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička 100%

Jednotlivé recenze:

Léto 2018 - Petr s více rodinami
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 97%
Plusy: Výborná dovolená v krásně zařízené chalupě. Byli jsme dvě rodiny a pro pobyt s dětmi naprosto vynikající, včetně zázemí a zařízení. Jak říká kamarádka "úžasně bejby frendly" :-). Okolí je velmi hezké, i když za výlety se musí trochu dál, ale o tom je právě dovolená s poznáváním Jeseníků a Šumperska. Jinak odpočinek na zahrádce s trampolínou, pingpongem a bazénem byl pro děti i dospělé výborný.
Mínusy: Na zahrádce je posezení s grilem, ale není k dispozici dřevo, bylo by hezké mít ho k dispozici a nechodit pro větvičky do lesa. Pokud se zapne sauna, je větší spotřeba elektřiny a pak větší cena za ní.

Jaro 2018 - Jiří,Martina,Mareček a Hollyenka v páru
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 99%
Plusy: Výborně situovaná chata.uvnitř vše uklizeno.Zahrada dostačující, dokonce přes ní protíkal malý potůček, který ocenil náš pejsek.Vybavení maximálně dostačující.Celkově jsme byli maximálně spokojeni nejen s chatou a zahradou, ale i s přístupem majitelky.
Mínusy: Jelikož jsme zde byli s 2letým dítětem, tak nám zde chyběly ochrany el. zásuvek, kterých bylo po celé chatě požehnaně, a v pískovišti byl bohužel místo jemného písku pouze štěrk, a jen po skromnu. Každopádně i tak by jsme rádi opět příště sem vrátili.

Zima 2018 - Juračkovi s více rodinami
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 97%
Plusy: Velký prostor v chalupě, vybavenost chalupy, pěkný dvůr s posezením. Na sjezdovce málo lidí.
Odpověď majitele: Děkuji a budeme se těšit na příští navštěvu. Marta Macková

Jaro 2018 - Jana Spáčilová s více rodinami
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 99%
Plusy: Po příjezdu teplo a útulno, chaloupka vybavena vším potřebným. A jak píší recenze přede mnou - myšleno i na malé děti (zajištění schodů brankami, schůdky k umyvadlu, nočníky, hračky aspol.). Strávily jsme zde dvě rodiny s již staršími dětmi jarní prázdniny - blízko do lyžařských středisek (více známých, méně známých), v mezičase a při odpočinku využito sauny, WIFI i TV), celkový dojem jsme dovršili plápolajícím ohněm v krbu.... Za nás jednička! A to nemluvím o tom, že v létě lze využít bohatě vybavený dvorek (posezení s grilem, bazén, trampolína, ping-pongový stůl, průlezka se skluzavkou a domečkem....). Určitě doporučujeme a jeli bychom znovu!
Odpověď majitele: Děkuji mnohokrát za Vaše hodnocení a doufám, že na viděnou Marta Macková

Podzim 2017 - Expedice Apalucha s rodinou
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 97%
Plusy: V chaloupce jsme (tři rodiny s dětmi - 6 dospělých a 7 dětí) strávili podzimní prodloužený víkend. Moc se nám zde líbilo. Chaloupka byla vyhřátá, čistě uklizená a parádně vybavená, vč. zajištění pro pobyt s dětmi (hračky, zázemí, bezpečí), což bylo pro nás důležité. Okolní lesy jsou pro děti jako stvořené. Jeden den jsme si udělali výlet do Bludova do Pradědova dětského muzea - pro děti vřele doporučujeme. Jednání s paní majitelkou bylo bez problémů (vstřícnost a ochota samo sebou). Určitě se ještě někdy objevíme! Všem chaloupku vřele doporučuji!
Odpověď majitele: Děkujeme za Vaši hodnocení a budeme se těšit příště na viděnou. Marta Macková

říjen 2015 - Eva

Strávila jsem s přáteli říjnový víkend na chaloupce v Hosticích i s pejskem.
Děkujeme za pohodový víkendový pobyt ve velmi příjemném prostředí. Po příjezdu byla chalupa vytopená. Pokoje jsou hezké a čisté a myslí se zde i na děti a jejich bezpečí a pohodu. Chalupa je velmi útulná a prakticky vybavená. Kdyby bylo tepleji, určitě bychom využili i moc hezké posezení na zahradě a vyzkoušeli osvěžení v bazénu. Oceňuji velmi profesionální jednání majitelky, při jakémkoliv požadavku, okamžitě reaguje, snaží se pomoci.
DOPORUČUJI toto ubytování a děkuji majitelce za velmi příjemné prostředí a vstřícné, férové jednání.

25.7.-1.8.2015 - Helena a Jaroslav

Příjemné jednání, dobré parkování, objekt čistý, vybavení dostačující, problém pouze s dřevem na topení, jinak skvělé!

16.1-18.1.2015 - Pourovi

Super jednání s majitelkou, chatička při přebírání vyhřátá a voňová. Vybavení odpovídá fotečkám a popisu při našem výběru. Bezvadná dostupnost a parkování přímo u chaloupky. Při pohledu na zimní zahradu je jasné jak tu musí být krásně v létě. Doporučujeme!!! Honza a Danka

Zpět na prezentaci objektu č. 0170

Nejnovější recenze ubytování na e-Chalupy.cz

Recenze z oblasti Jeseníky

:: chaty a chalupy s bazénem :: dovolená léto v ČR :: chaty a chalupy u vody :: ubytování u sjezdovky :: vánoční pobyty :: Silvestr 2018 :: jarní prázdniny 2019 :: rezervační systém ubytování :: ochrana osobních údajů :: REGISTRACE objektu
0
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.

e-chalupy.cz