Hodnocení a recenze ubytování: Horská chaloupka - Bělá pod Pradědem

Kde jsem: Chaty a chalupy   Horská chaloupka - Bělá pod Pradědem   Hodnocení a recenze

Hodnocení a recenze objektu č. 8303

Horská chaloupka - Bělá pod Pradědem

Průměrné hodnocení 99%

Komunikace s majitelem: HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička 100%
Poloha objektu: HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička 99%
Vybavení objektu: HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička 97%
Čistota: HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička 100%
Celkový dojem: HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička 99%

Jednotlivé recenze:

Jaro 2022 s více rodinami
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 96%
Ubytování parádní: máte vše, co potřebujete, útulné prostory, na teplé dny skvělá zahrada. V okolí dostatek sjezdovek (musí se dojet autem) i běžeckých tras, nádherná příroda. Obchod kousek od chalupy, takže čerstvé pečivo můžete mít každé ráno a na vaření zde také základní potraviny dostanete. Přímo z Bělé vedou cyklotrasy, v létě super, v zimě využijete také, hlavně s malými dětmi, které tolik neujdou. S panem majitelem byla skvělá domluva, ve všem má pořádek a je neustále na příjmu. Vřele doporučujeme.

Zima 2022 s více rodinami
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Zažili jsme zde s rodinou a přáteli bezva lyžovačku. Chaloupka je v samotném srdci Jeseníků - vše na dosah.. nudu jsme nepoznali :-) A i když nám počasí moc nepřálo - lyžovačka byla moc prima. Vřele doporučujeme a rádi se sem zase někdy vrátíme :-)

Léto 2021 - Monika
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%

Léto 2021 - Martina s rodinou
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
- pro děti super zázemí - bazén, trampolína
- nachystány koloběžky pro dospělé i děti
- příjemné prostředí, čerstvý vzdoušek :-)
- kousek od chaty bublá řeka Bělá
- možnost grilování, opékání
- příjemná komunikace s majitelem, doporučí i výlety po okolí
- výchozí bod pro výlety, túry

Léto 2020 - iveta s více rodinami
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Útulná chaloupka s příjemným zázemím. Pan majtel velice příjemný a milý člověk. Doporučujeme

Zima 2020 - Eichlerovi s rodinou
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Útulná chalupa uprostřed Jeseníků. Všude kousek a na výlety místo jako dělané. Skiareal jen 3km od chaloupky. Vše jsme nestihly, takže třeba v létě sem ještě někdy zavítáme

Zima 2019 - Tomáš se skupinou přátel
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Na Horské chaloupce jsme strávili předvánoční prodloužený víkend s přáteli. Vyráželi jsme na výlety po okolí a moc se nám tu líbilo. Chaloupka je velmi útulná, prostorná a je prostě kouzelná. Byla velmi dobře vybavená a nachází se ve velmi dostupné lokalitě jak autem, tak místními autobusy. Pan majitel byl velmi vstřícný a rád nám poradil i s výlety po okolí.:-)

Podzim 2019 - Miroslav se skupinou přátel
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
S partou kamarádů a dětmi jsme strávily na této chatě příjemné chvíle plné legrace a pohody. Měli jsme skvělé počasí a navštívily krásná místa a vrcholy zdejších hor. Doporučuji všem návštěvu Jeseníků i této chaty. Pan majitel je vstřícný a v pohodě.

Podzim 2019 - Wojciech se skupinou přátel
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Bardzo przyjemnie spędzony czas w gronie znajomych! Wieczory przy kominku, a w ciągu dnia wycieczki górskie. Właściciel doradza najlepsze trasy turystyczne i restauracje. Przejrzyście rozlicza opłaty i oferuje cenę za osobę tym bardziej korzystną im większa jest liczba osób. Polecamy!

Léto 2019 - Simona s více rodinami
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Strašně příjemný a vřelý přístup majitelů. Okolí i zázemí. Super prostředí pro děti.
Nemám nic.

Zima 2019 - Zuzana s více rodinami
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Ubytování bylo útulné, čisté, vybavené. Strávili jsme zde jarní prázdniny v počtu 9 lidí.

Jaro 2019 - Vlaďka s více rodinami
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 94%
Strávili jsme zde s rodinou prodloužený víkend, který jsme si moc užili. Skvělé výchozí místo pro výlety, útulné ubytování, pěkná udržovaná zahrada. určitě bych doporučila.
Deštivé počasí, ale za něj majitel samozřejmě nemůže. :-)

Jaro - Michaela s více rodinami
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 96%
Objekt je velmi útulný a na krásném místě, dostatek místa pro parkování, zázemí pro děti, opékání atd. Při špatném počasí se dá v chaloupce pěkně vegetit a zabavit se. Poloha je vynikající pro spoustu výšlapů - rozhledny, jeskyně atd. Musím uznat že bych doporučila všem svým známým a přátelům tento pobyt. Cena- poloha-zázemí u mě 100procent

Zima 2019 se skupinou přátel
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Je to útulné,čisté,teploučko
Ani žádné nemám

Zima 2019 - Matuškovi se skupinou přátel
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 92%
Na chaloupce jsme strávili s přáteli zimní dovolenou.Ubytovani bylo pěkné,čisté.Zakladni vybaveni dostacujici. Kolem chaloupky k dispozici zahrada. Klidna lokalita,blízko sjezdovky (do 2 a 10km).S majitelem vstricna komunikace bez problémů.Byli jsme spokojeni.

Podzim 2018 s více rodinami
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
krásná chata,zahrada kde si děti můžou hrát,určitě se radí v létě vrátíme
více osvětlenou zahradu

Léto 2018 - Martin s rodinou
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Krásná lokalita i chaloupka :)

Léto 2018 - Honza s více rodinami
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 94%

Léto 2018 - Marcela s více rodinami
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 98%
Chalupu doporučujeme.Hlavně pro rodiny s dětmi je to skvělé.Kluci byli nadšení. Majitel je maximálně vstřícný a ochotný. Stav chaloupky je udržovaný , čistý . Určitě zde někdy opět zavítáme .
Vybavení chaloupky by mohlo být malinko lepší .
A na výlety jsme jezdili autem .

Léto 2018 - Kamila s rodinou
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Strávili jsme s celou rodinou - 14 lidí prodloužený víkend na této chatě. Všichni byli spokojeni jak s ubytováním, tak s vybavením. Využili jsme bazén na zahradě, grilovali jsme, děti si vyhráli na pískovišti a na skluzavkách, pan domácí zapůjčil i koloběžky. Za super cenu super dovolená.

Jaro 2018 - Táňa s více rodinami
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
S rodinou (5 dospělých a 3 děti) jsme strávili na Horské chaloupce jarní prodloužený víkend. Chata je prostorná a dobře vybavená, zahrada disponuje super pískovištěm, houpačkami, skluzavkou i prostorem na fotbal či badminton. Velmi jsme ocenili krytou pergolu. Ideální místo pro turistiku. Výborná rybí restaurace se nachází nedaleko od chaty. Pan majitel je velmi vstřícný a cena za ubytování je skutečně bezkonkurenční. Rádi se určitě vrátíme!

Zima 2018 - Pavel s rodinou
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Měli jsme tu pěknou zimní dovolenou! Moc se nám tu líbilo, všechno bylo kolem dokola pěkně po ruce. A hlavně - děti byly spokojené a manželka taky, takže my všichni ;-) Rádi se sem znovu vrátíme :-)
Žádné

Zima 2017 - Mada s více rodinami
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
S naší početnou rodinou a dobrými známými jsme na Horské chaloupce strávili vánoční týden a moc jsme si to užili! Bylo tu krásně, ideální poloha pro turistiku a poznávání okolního jesenického regionu. Klid a pohoda, všechno pěkně po ruce, vše kolem na dosah. Stylové ubytování jako stvořené pro rodiny s dětmi, doporučujeme :-)

Podzim 2017 - Zlata se skupinou přátel
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
V kruhu rodiny a blízkých známých jsme na Horské chaloupce strávili prodloužený říjnový víkend a bylo tu super! Počasí nám sice nevyšlo - ale večery s kytarou, s dobrým pitím a jídlem byly výborné :-) Klid a pohoda, a přesto všechno kolem pěkně po ruce. Stylové ubytování, vřele doporučuji :-)

Léto 2017 - Luděk Stoklasa

Chata supr, veliká zahrada s vyhřátým bazénem, posezením, ohništěm, pergolou, grilem. V chatě také dostatek místa a vybavení. Akci Apalucha (5 chlapů, 9 dětí, 3 bečky piva) jsme si tady moc užili. Můžu jen doporučit, cena bezkonkurenční.

Květen 2017

Bylo nás pět chlapů na kolech, strávili jsme zde prodloužený květnový víkend. V okolí jsou snad všechny nástupní trasy na dosah, počasí vyšlo parádně, cena luxusní a s ubytováním panovala rovněž spokojenost. Chaloupku rozhodně doporučuji.

Březen 2017

Na chatě jsme byli dvě rodiny, majitel velice ochotný informoval nás o všech aktivitách, které se v okolí dají dělat. Byli jsme velice spokojeni a už se těšíme na další návštěvu.

Únor 2017

Na chatě jsme byli 5 dní, byli jsem naprosto spokojení. Má skvělou polohu nejen pro zimní aktivity. Velice nás potěšil vstřícný přístup pana majitele. Děkujeme za pobyt: )

únor 2017

Byli jsme tu s naší velkou rodinou a známými na týdenní lyžovačce a nemělo to chybu. Byla to paráda, všem doporučuji!

říjen 2016

Strávili jsme tady s naší početnou rodinou prodloužený říjnový víkend a nemělo to chybu. Poloha ve středu Jeseníků - ideální pro výlety kolem. Byli jsme skupinka - od nejmenších až po nejstarší a náramně jsme si to užili. Všem doporučuji: - )

Zpět na prezentaci objektu č. 8303

Nejnovější recenze ubytování na e-Chalupy.cz

Recenze z oblasti Jeseníky

:: chaty a chalupy s bazénem :: dovolená léto v ČR :: chaty a chalupy u vody :: na horách :: ubytování u sjezdovky :: vánoční pobyty :: Silvestr 2022 :: jarní prázdniny 2023 :: rezervační systém ubytování :: ochrana osobních údajů
0
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.e-chalupy.cz