Hodnocení a recenze ubytování: Dům Dvořák - Zelenecká Lhota

Navigace: Chaty a chalupy   Dům Dvořák - Zelenecká Lhota   Hodnocení a recenze

Hodnocení a recenze objektu č. 0847

Dům Dvořák - Zelenecká Lhota

Léto 2018 s více rodinami
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Plusy: Objekt je perfektně vybavený pro děti - nádherný bazén, venkovní hry, hřiště, prolézačky, pískoviště. K dispozici gril a dostatečně velké venkovní posezení. Na výlety po okolí je to jenom kousek. Velká spokojenost. Škoda jen, že i rok dopředu je objekt obsazený.
Mínusy: žádné

léto 2014,2015,2016 - rodina Gieselovi, Soukupová s rodinou

Dobrý den. Chtěli bychom touto cestou velice poděkovat za super dovolenou v domě u Dvořáků v Zelenecké Lhotě. Vnitřek domu velice pěkně zařízen a přizpůsoben dětem. Zahrada je vybavená pro opravdovou dovolenou, trampolína, velké šachy, člověče nezlob se a jiné. Užili jsme ještě i bazén o který je skvěle postaráno. Venkovní grilování, krb a dokonce tyčky na opékání buřtů: o). Krásné a klidné okolí. Majitelé jsou velice příjemní lidé. Popis inzerátu odpovídá skutečnosti. Velice doporučujeme pro rodiny s dětmi. Opravdu jsme si zde pobyt užívali každý den. Manželé Dvořákovi jsou moc milí. Doporučujeme....... na tuto dovolenou se těšíme i příští rok 2017.Rodina Gieselova, rodina Štréblova ( Soukupová)

6,9 - 13,9. 2014 - Rodina Ferklova

Dobrý den

Chtěli bychom touto cestou velice poděkovak za super dovolenou v domě u Dvořáků v Zelenecké Lhotě. Vnitřek domu velice pěkně zařízen a přispůsoben dětem. Zahrada je vybavená pro opravdovou dovolenou, trampolína, velké šachy, člověče nezlob se a jiné. Užili jsme ješte i bazén o který je skvěle postaráno. Venkovní grilování, krb a dokonce tyčky na opékání buřtů: o). Krásné a klidné okolí. Majitelé jsou velice příjemní lidé. Popis inzerátu odpovídá skutečnosti. Velice doporučujeme pro rodiny s dětmi. Opravdu jme si zde pobyt užívali každý den.
Děkujime Rodina Ferklova

Léto 21.7-28.7.2012 - Ondrákovi

Naše nejkrásnější dovolená v Zelenecké Lhotě u Dvořáků. Můžeme jen doporučit všem, co plánují dovolenou a ještě nejsou rozhodnuti kam. Ideální dovolená pro rodiny s dětmi ale i pro dospělé. Všichni se zde dostatečně vyřádí i si zde odpočnou ode všech všedních starostí. Je zde spoussta her, velký čistý a vyhřívaný bazén, ze kterého se ani nechce vylézt ven. Co se týče vybavení domu nelze nic vytknout. Všude čisto a vše upravené a připravené pro další dovolenkáře. Nám zrovna vyšlo dobré počasí tak se nám zde velmi líbilo. Co se týče nákupu i to je zde dobře dostupné, prodejna potravin je vzdálena do 50m od objektu a hostinec do 30m. V potravinách prodává velmi ochotná paní prodavačka a zboží které zrovna nemá do odpoledne zajistí. Tímto ale chceme poděkovat hlavně panu a paní Dvořákovým za jejich laskavý přístup k nám a ochotu pomoci kdybychom snad něco potřebovali. Rádi bychom se k nim ještě vrátili i vícekráte. Tedy ještě jednou můžeme všem jen doporučit a věříme, že všichni budou spokojeni jako my.
Pane a paní Dvořákovi děkujeme za pěknou dovolenou.

s pozdravem dobrého zdraví na shledanou Ondrákovi z Jezdovic

léto 16.6.-23.6.2012 - Šotkovi

Dobrý den,

mám za úkol napsat pár řádků k tomuto ubytování, asi kdo neuvidí neuvěří. Chata má tři ložnice je pro osm lidí a přesto si ráno nepřekážíte protože má dvě koupelny a dvě toalety. Nejkrásnější jsou snídaně venku ale i když počasí nepřeje je dosti místa i v obývacím prostoru, velká sedací souprava s televizorem a velký jídelní stůl, prostě spokojenost, pro rodinu s dětmi ideální dovolená. Zahrada je úžasná fotky prostě nelžou, je to každý rok stejný jen vždy přibyde nejaká atrakce pro děti ale i pro dospělé. Majitelé jsou velice laskaví a vstřícní lidé. Krásné prostředí a soukromí zaručeno. Chata leží v Ćeském ráji tady je všude kam jet, ať se dáte do leva či doprava vždy někam dojedete a najdete co je Vám libo, o hrady není nouze např. Kost, Trosky, Humprecht a ze zřícenin Valečov a Rotštejn ale nezapomeňte na údolí plakánek kde najdete slavný mlýn s pohádky s čerty nejsou žerty, Drábské světničky, Prachovské skály prostě neváhejte a zamluvte si ubytování určitě tu budete spokojeni jako my a když pojedete se správnými přáteli nic té dovolené nechybí.

S pozdravem Šotkoví Ústí nad Labem

prázdniny 2011 - Nevěřilovi a Kappelovi

Krásný den
I já byhc se chtěla jménem všech zúčastněných připojit k vřelému doporučení k pobytu v téhle krásné chaloupce.Je tu bezvadné vyžití jak pro děti,tak pro dospěláky.Ten týden tady byl určitě lepší než "válení" se někde u moře. Dvořákovím lze jen poděkovat a popřád jim hodně zdaru ve zvelebování(jak jsem viděla na nových fotkách) nádherného místa. Adélka, Janička, Maruška, Lenča, Anička, Pavla, Honza a Peťa z Troubelic

červenec 2011

Taky mohu dovolenou u Dvořáků jen doporučit. Naše děti byly nadšené. Byli jsme mile překvapeni, že domek má všechno jak je napsáno. Na zahradě se vyřádily nejen děti,ale i my dospěláci.Mohu jen chválit. Kappelovi a Nevěřilovi.

červenec 2011 - Rodina Novotných a Prokopova

Opravdu skvělá dovolená, s ostatními musíme jen souhlasit: Krásná a čistá chata, zahrada úplná paráda, děti se mohly pěkně vyřádit. Počasí nám přálo takže jsme si dovolenou krásně užili. Za rok se sem rádi vrátíme. Děkujeme Dvořákovým za vše.
Okolí také krásné. Prostě paráda. Už se těšíme na příští rok.

27.8.-3.9. - Budějčáci

Tutou chalupu můžem jen a jen doporučit!!!! Skvělá dovolená v Českém ráji. Zahrada naprosto jedinečná, pro děti,ale i rodiče super vyžití! Interiéry domu čisté, příjemné, vše,co člověk potřebuje ke strávení fajn dovolené!!!!!
Děkujem panu a paní Dvořákovým za krásně strávený týden v jejich domečku....

Červenec 2011

Zdravím, Dvořákovi. Děkujem za pěknou dovolenou na Váší chatě.
Všem můžem dporučit, hlavně těm kdo mají děti.
Vaše zahrada je bezvadná. Je na ní spousty atrakcí nejen pro děti, ale i pro nás dospělé. Ubytování bylo také fajn.
Co se týká okolí, Jíčín je moc krásné město.
Mějte se. Rodina Havlíčkova a Kouřilova.

18.6.-2.7.2011

Ahoj lidičky, velice doporučuji tuto chatu v Zelenecké Lhotě, naleznete tady vše po čem zatoužíte vy i vaše děti, dobré ubytování s luxusním přístupem rodiny Dvořákových. Možnost koupání v bazénu. Najdou si své i romantické duše v podvečerních i večerních hodinách, kdy je bazén pěkně osvícený. Pro naše malé ratolesti je tu spoustu aktivit, např.: trampolína, která osloví rozhodně i dospělé, pískoviště, skluzavka, houpačky, apod. Pro aktivnější je tu pinčesový stůl, síť na volejbal a různé sportovní aktivity. Zahrádka je velice rozsáhlá...
Určitě si zajeďte na zámek Sychrov, ve kterém se natáčela Zlatovláska. Také doporučujeme známé Dětěnice, muzeum Škodovek, naší oblíbenou cukrárnu v Libáni a spoustu dalšího.
Všichni jsme si tu odpočali a vydováděli, nic nám nechybělo. Na co jediné si můžeme stežovat, je počasí, které nebylo v prvním týdnu dovolené moc pěkné, ale co více si přát, než teplo domácího krbu a spokojenosti v nepříznivém počasí. Radost nám udělalo vybavení chaty - není co dodat, je tam vše na co by jste pomysleli, uvidíte sami.
Velkým kamarádem byl pro nás i děti pejsek Bak. Je to ještě rošťák, ale naprosto kouzelný a mazlivý.
Velice se těšíme na další ubytování, už jsme tam byli třetí sezónu a stále nemáme dost. Proto neváhejte a vyzkoušejte.
Tímto chceme poděkovat ještě jednou rodině Dvořákových za krásné přivítání, ochotu a pečlivost o naší spokojenost.
Těm, kteří se vydají do Zelenecké Lhoty, přejeme krásný pobyt.
Naprosto spokojení Bláhovi, Hübnerovi, Ščudlová, Rendlová a dětičky...

přelom srpna a září 2010 - Alena, Jarka, Darja, Veronika, Šárka

Ještě jednou chceme moc poděkovat, že jsme měly možnost na týden využít krásný rekreační objekt, který jsme objevily díky internetu. Fotky nelhaly, vše je skutečně tak jak je vyfoceno, což nebývá vždy. Také chceme tímto vyjádřit naši velkou spokojenost s jednáním ohledně pronájmu a následně s příjemným a vlídným přivítáním a ochotou nám vyjít vstříc s čímkoli jsme se na manžele Dvořákovi obrátily. Na tento týden v Českém ráji budeme všechny velice rády vzpomínat nejen díky krásné přírodě, hradům a zámkům, které jsme navštívily, ale také právě i díky manželům Dvořákovým. S radostí doporučíme svým přátelům a známým tento tip na rekreaci. Přejeme mnoho dalších spokojených klientů, Kočky z Moravy

- Šimonová

Dobrý den,
tento objekt můžeme jen a jen doporučit, stejně jako 2 předchotí klienti.
Byli jsme moc spokojeni. Příroda okolo krásná, houby rostly, zahrada se spoustou atrakcí. Bohužel nám nepřálo počasí vyzkoušet bazén, ale i tak se nám dovolená moc líbila a rádi bychom se ještě 1x vrátili.

Léto 31.7.- 7.8.2010 - Zeliskovi, Kocábkovi

S předchozím vzkazem musíme na 100% souhlasit.
Děti byly nadšené ze zahrady a všech jejích atrakcí.Ubytování se nám po všech stránkách velice líbilo.Dvořákovi jsou moc milí a vstřícní. Počasí nám přálo, užili jsme si i bazén a venkovní posezení. Také výlety do okolí byly pěkné.Prachovské skály,Trosky s krásným výhledem do dalekého okolí,Jičín... Ještě jsme zdaleka neviděli vše a proto bychom se sem rádi někdy vrátili.

Moc děkujeme za krásnou dovolenou.
Zeliskovi a Kocábkovi

24.7.-31.7.2010 - Vedralová

Dobrý den,
vřele tento objekt č. 0847 "DŮM DVOŘÁK" doporučuji. Fotografie na internetu odpovídají skutečnosti. Strávily jsme zde krásnou dovolenou. Milé jednání manželů Dvořákových vše ještě umocnilo. Po našem příjezdu děti vzaly útokem zahradu, kde na ně čekala trampolína, lanovka, klouzačka, pískoviště a nesmím zapomenout na krásný bazén.
Počasí nám na koupání moc nepřálo, děti přesto bazén vyzkoušely.
Každý den jsme vyráželi na výlety (Jičín, Kost, Trosky, Prachovské skály, Staré Hrady, Dětenice) a to jsme nestihli vše, co jsme měli v plánu.
S přáním krásné dovolené ostatním přeje Vedralová

Zpět na prezentaci objektu č. 0847

Nejnovější recenze ubytování na e-Chalupy.cz

Recenze z oblasti Český ráj

:: chaty a chalupy s bazénem :: dovolená léto v ČR :: chaty a chalupy u vody :: ubytování u sjezdovky :: vánoční pobyty :: Silvestr 2019 :: chaty a chalupy přímo od majitele :: jarní prázdniny 2020 :: rezervační systém ubytování :: ochrana osobních údajů :: REGISTRACE objektu
0
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.e-chalupy.cz