Hodnocení a recenze ubytování: Domeček pod hradem - Soběšín

Kde jsem: Chaty a chalupy   Domeček pod hradem - Soběšín   Hodnocení a recenze

Hodnocení a recenze objektu č. 13405

Domeček pod hradem - Soběšín

Průměrné hodnocení 100%

Komunikace s majitelem: HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička 100%
Poloha objektu: HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička 98%
Vybavení objektu: HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička 100%
Čistota: HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička 100%
Celkový dojem: HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička 100%

Jednotlivé recenze:

Podzim 2024 v páru
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%

Léto 2024 - Gregor M. s rodinou
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Jednoduchá a rychlá komunikace s paní majitelkou. Pokud něco nebylo předem jasné, tak v případě dotazů vstřícně vysvětlila.

Chata je opravdu na odlehlé lokalitě, z klidu Vás vyruší maximálně místní mladí motorkáři, nebo hlasitější skupina vodáků na řece. Ani místní pila není tak hlasitá.

Chata je maličká, ale je vybavena moderně a dostatečně, máte všechno, co potřebujete. Ve třech to bylo ideální, ve čtyřech už by to bylo asi náročnější (to už bych bral pro odvážnější děti stan).

Asi 50m od chaty je velmi klidná část Sázavy a majitelé Vámi poskytnou i jejich loďku. Kdo rybáři, tak se dá domluvit i krátkodobá povolenka.

Za mě výborný poměr cena/výkon. Člověk dostal vše, co bylo v nabídce a v ničem nebyl problém. Můžu jedině doporučit.

Tímto chci ještě jednou poděkovat majitelům!

Léto 2023 v páru
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%

Podzim 2022 v páru
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Naprostá spokojenost, úžasná lokalita. Mohu vřele doporučit

Podzim 2022 v páru
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Při cestě na víkend v domečku se nám porouchalo auto a pan majitel nám neskutečně pomohl. Děkujeme.

Léto 2022 s rodinou
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%

Jaro 2022 v páru
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Byli jsme naprosto spokojeni a můžeme ostatním vřele doporučit. S majiteli byla skvělá spolupráce. Úžasně klidné a pohodové místo pro dovolenou.

Zima 2022 - Hanka v páru
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Všechno v nejlepším pořádku, krásné ubytování, čisté, k dispozici bylo vše, na co bychom si mohli vzpomenout, vstřícní a příjemní majitelé, klid a příroda všude okolo, za nás naprostá spokojenost.

Jaro 2022 s rodinou
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 98%
Určitě přijedeme ještě raz. Děkujeme

Zima 2022 - Tez se skupinou přátel
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Všechno bylo báječné, komunikace s paní naprosto úžasná, ve všem vyšla vstříc, vřele doporučuji

Léto 2021 se skupinou přátel
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 96%

Léto - Petra
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Domeček nám s mužem padl do noty hned na první dobrou a rozhodně jsme této volby nelitovali. Skvělá a ochotná paní majitelka, nebyl problém s naším pozdním příjezdem, domek je úžasně umístěný, možnost venkovního posezení pod střechou, venku na terase a nebo přímo u řeky, veškeré vybavení, čistota, soukromí, krásné okolí a krajina, vše TOP.
Rozhodně doporučujeme a paní majitelce děkujeme :)
Nejsou :)

Zpět na prezentaci objektu č. 13405

Nejnovější recenze ubytování na e-Chalupy.cz

Recenze z oblasti Střední Čechy

:: chaty a chalupy s bazénem :: dovolená léto v ČR :: chaty a chalupy u vody :: na horách :: ubytování u sjezdovky :: vánoční pobyty :: Silvestr 2025 :: jarní prázdniny 2025 :: rezervační systém ubytování :: ochrana osobních údajů
0
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.

e-chalupy.cz