Hodnocení a recenze ubytování: Czechlodge - Stará Ves

Kde jsem: Chaty a chalupy   Czechlodge - Stará Ves   Hodnocení a recenze

Hodnocení a recenze objektu č. 6757

Czechlodge - Stará Ves

Průměrné hodnocení 100%

Komunikace s majitelem: HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička 100%
Poloha objektu: HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička 99%
Stav objektu: HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička 100%
Vybavení objektu: HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička 99%
Čistota: HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička 100%
Dostupnost výletů v okolí: HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička 99%
Celkový dojem: HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička 100%

Jednotlivé recenze:

Zima 2020 - Zuzana s rodinou
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Plusy: Krásná,čistá,vkusně a útulně zařízená chalupa na dobrým místě a jako bonus skvělý majitelé :-)Můžeme jen doporučit.Moc rádi se tam znovu vrátíme.
Mínusy: žádné

Zima 2020 s rodinou
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Plusy: Krasna chalupa, vse nove. Plne vybavena kuchyn, hracky pro deti. O vanocich stromecek. Vse ciste, uzasna poloha, velmi prijemni majitele.
Mínusy: Ackoliv je plusem, ze vse je nadherne udelame panem majitelem, muze to byt trochu nevyhoda s detmi - drevena podlaha nesnene kapky vody (deti cakaji v koupelne i u jidla) a dvere , jakkoliv jsou nadherne metesni zadny hlukm pri uspanavani mensich deti to neni idealni. My si poradili se vsim a pobyt si uzili, ale pro nekoho to muze byt komplikace.

Podzim 2020 - Radim (hodnocení vložil majitel) se skupinou přátel
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Plusy: Můžeme jen doporučit!!!! Skvělí majitelé, výborně jsme si to s dětmi užili. Chata je luxusně vybavená. Obklopena lesy a sjezdovkou. Hned vedle chaty prostorná louka na vyřadění, večer opékačka, dřevo k dispozici, dávám 10 s 10ti. Super chata, luxus !!! Pan domácí s paní domací naprostá pohoda i angličtinu jsme oprášili, někteří teda
Mínusy: Neni

Podzim 2020 - Radim (hodnocení vložil majitel) se skupinou přátel
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Plusy: Můžeme jen doporučit!!!! Skvělí majitelé, výborně jsme si to s dětmi užili. Chata je luxusně vybavená. Obklopena lesy a sjezdovkou. Hned vedle chaty prostorná louka na vyřadění, večer opékačka, dřevo k dispozici, dávám 10 s 10ti
Mínusy: Neni

Léto 2020 - Jakub se skupinou přátel
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 96%
Plusy: Krásná dřevěná chalupa. 3 ložnice a dole prostorný obývací pokoj spojený s velkou kuchyní. Pohodlně se nás vešlo 10 lidí. Obrovský jídelní stůl, velká pohovka a TV, gril, kdo by přivezl děti, jsou tam i nějaké hračky. A v noci usínáte při hučení potůčku. :) Majitelé moc milí, snažili se se vším pomoci.
Mínusy: Lednička pro 10 lidí ne úplně velká, ale piva se dají chladit v potoce. :) Někdo si trochu stěžoval na doplňkové postele, my se ale vyspali dobře.

Léto 2020
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%

Léto 2020 - Jirka Š. s více rodinami
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Plusy: Nádherná nová a perfektně vybavená chalupa, přestavěná z původní stodoly. Majitelé jsou moc ochotní poradit a vůbec veškerá komunikace byla bez chybičky. Navíc po našem dotazu postavili i zahradní domek, kam se nám bez problémů vešlo 8 kol. Poloha chalupy je v klidné vesnici hned u dolní stanice lanovky a u restaurace s loukou, kde jde hrát fotbal, nebo se děti mohou vyřádit na houpačkách či trampolíně. Naše děti ale stejně nejvíce času strávili stavěním hráze v potoce hned vedle chalupy. Obchody a další zázemí je v pár minut autem vzdáleném Rýmařově. Pro nás to bylo ideální místo pro start cyklovýletů a poznávání okolí. Mohu jenom doporučit a sami se tam určitě vrátíme, možná hned v zimě ať využijeme tu skvělou polohu přímo u svahu.

Zima 2020 - Irena se skupinou přátel
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Plusy: Luxusní chalupa v nádherném prostředí.

Zima 2020 - Thesweaty se skupinou přátel
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Plusy: I přes na sníh nevydařenou zimu je chata pouze kousek od běžeckých tratí na skřítku a alfrédce, stačilo tak vyjít 1-2 km a mohli jsme běhat. Pro pěší výlety nebo na výjezd na Praděd skvělý výchozí bod do Jeseníků, vše je kousek. Ubytování nás mile překvapilo, obrovská kuchyně a obývací prostory, skvělá domluva s majiteli!

Zima 2020 - Jiřina se skupinou přátel
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Plusy: Prostředí, poloha objektu, přístup majitele.

Zima 2019 - Nikol Světlíková s rodinou
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Plusy: Super je, že oba majitelé mluví plynule anglicky, což uvítají hlavně zahraniční zájemci o ubytovaní, ale ani Češi nepřijdou zkrátka. Pán je Brit a mluví česky málo, ale jeho žena je rodilá češka, takže bez problémů.
V době našeho pobytu byla jen 2 parkovací místa, což v současnosti majitelé řeší a snaží se o rozšíření. Jinak nemám co vytknout a doporučuji ubytování.

Zpět na prezentaci objektu č. 6757

Nejnovější recenze ubytování na e-Chalupy.cz

Recenze z oblasti Jeseníky

:: chaty a chalupy s bazénem :: dovolená léto v ČR :: chaty a chalupy u vody :: na horách :: ubytování u sjezdovky :: vánoční pobyty :: Silvestr 2021 :: jarní prázdniny 2022 :: rezervační systém ubytování :: ochrana osobních údajů :: REGISTRACE objektu
0
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.e-chalupy.cz