Hodnocení a recenze ubytování: Chatky Dokořán - Písek

Kde jsem: Chaty a chalupy   Chatky Dokořán - Písek   Hodnocení a recenze

Hodnocení a recenze objektu č. 3546

Chatky Dokořán - Písek

Průměrné hodnocení 99%

Komunikace s majitelem: HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička 99%
Poloha objektu: HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička 96%
Vybavení objektu: HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička 100%
Čistota: HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička 99%
Celkový dojem: HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička 99%

Jednotlivé recenze:

Podzim 2023 - Dominik v páru
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 90%
Chatičky i zahrada jsou vymazlené. Bylo nám tam moc krásně a věříme, že brzy zase bude

Podzim 2023 s rodinou
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 98%

Podzim 2023 - Marie s rodinou
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 98%
Chatky dokořán můžu doporučit všem, kteří hledají klid, pohodu a pohlazení po duši. Já osobně jsem byla nadšena z vybavení a sladění celého objektu. I když nám jeden den pršelo - vůbec to nevadilo, syn si hrál s kuličkovou dráhou, manžel přemýšlel nad hlavolamy a já s dcerou jsme si navlékly korálkové náramky. To vše díky skvělému vybavení-truhle plné her, "policím" plných knížek a krabičce jež ukrývala třpytivé korálky. V blízkosti chatek (sousední vesnice) najdete i výborné restaurace, které na své Gastro mapě doporučuje (i) Lukáš Hejlík. Pro někoho možná obyčejné místo, pro mě rozhodně místo na které budu moc ráda vzpomínat.

Podzim 2023 v páru
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 86%

Léto 2023 v páru
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%

Jaro 2023 s rodinou
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
V objektu Chatky Dokořán jsme strávili krásný víkend s rodinou, kde nás nadchla atmosféra, čistota a vybavenost objektu. I přes menší prostor uvnitř chatky najdete vše, co potřebujete! Venkovní vybavení pro děti je nad míru dostačující a všichni jsme byli moc spokojeni! Okolí nabízí krásné výlety, v blízkosti se nachází dětské hřiště a chatky jsou dokonalým místem pro výlety v okolí.
Skvělá komunikace s paní majitelkou a tušíme, že chatky ještě navštívíme :-) Moc děkujeme!

Jaro 2023 s rodinou
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Všechno bylo naprosto dokonalé

Podzim 2022 - Radka K. s rodinou
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Byl to krásný prodloužený víkend :):) Prostředí , kde se cítíte jako doma :)

Podzim 2022
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 98%
Z ubytování jsme byli nadšení. Je to krásný koutek světa. Obě chaloupky byly v naprosto bezvadném stavu, okolí bylo krásně uklizené a připravené. Vybavení areálu je nadstandardní a vybavení hračkami a různými hrami je přímo snové, ani zdaleka jsme nestihli všechno zkusit. Pokud by měl někdo alergii na peří, tak pozor jsou zde péřové polštáře. My jsme zvyklí si vozit svoje, takže to vůbec nebylo na překážku. Komunikace s paní majitelkou byla báječná.

Podzim 2022 - Marek v páru
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Slovo chatky je v tomto případě jen o druhu objektu.
Pro mě s manželkou to byl 5ti hvězdičkový hotel v přírodě a klidu, kde jsme měli připravené různé deskove hry, něco na zub včetně masrhmallow přípravné na oheň, kávy a sypaného čaje. Všudypřítomné detaily a dekorace vám jen potvrdí, že majitelovi na tomto místě záleží a chce vám váš pobyt maximálně zpříjemnit a cítili se zde jako doma.

Podzim 2022 se skupinou přátel
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
S pobytem jsme byli nadmíru spokojení. Paní majitelka byla velice příjemná, domluva byla naprosto skvělá. Žádný stres, všechno probíhalo v klidu. Ubytování opravu čisté, vkusně zařízené, krásné místo. Už dlouho jsme nebyli v tak příjemném prostředí.

Léto 2022 se skupinou přátel
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Místo s okouzlující atmosférou a velmi příjemná komunikace s paní majitelkou.
Chatky útulné, čisté s prostornou zahradou i bazénem. Určitě se vrátíme :)

Léto 2022 - STROUHANKA s rodinou
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 98%
Okouzlující místo, hračky nám paní majitelka nachystala přesně dle našich dětí, je tam vše pro zábavu i relaxaci, za náš krátký pobyt jsme si to vše ani nestihli užít! Vřele doporučuji :-)

Léto 2022 s rodinou
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Moc příjemné ubytování a opravdu milá komunikace s majitelkou. Západ slunce na Bahenci vřele doporučuji.

Jaro 2022 - Šárka a Eva se skupinou přátel
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Navzdory vzdálenosti více než 400km byla naše volba chatek u Petry jednoznačná a vše sedlo. Specifické a přesto tak přirozené,domácí prostředí,kde jsme se okamžitě zabydleli my,děti i psi.Harmonie a kouzla místa je v úžasně sladěných detailech,milé pozornosti v každém místě dávaly pocit domova, mikrosvět sám pro sebe.Rána s úžasnou kávou, lenošení pod borovici,hry pro děti,potok za chatou pro pejsky a řeka pro všechny.K tomu úžasní, přátelští lidé...asi tak trochu magie...

Léto 2022 - Jana Šuláková se skupinou přátel
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Kdyby šlo dát tisíc hvězdiček, dáme je :) nejkrásnější ubytovaní které jsme zatím navštívili. Chatičky jsou vymazlené do posledního detailu, všude jde vidět péče a že to paní majitelku baví se o to starat. Navštívili jsme i s pejsky, kteří byli nadšeni ze zahrádky.
Paní majitelka je neuvěřitelne ochotný a milý člověk, budeme se sem rádi vracet

Jaro 2022 - Michaela a Klárka s rodinou
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Náš týden v Chatkách Dokořán byl nad naše očekávání. Krásná atmosféra v každém koutu chaty i zahrady, romantika, ticho, relax, vybavení pro děti, pro nás velké děti, čisťounko, vůbec nic nám nechybělo...
Navíc je toho v okolí spoustu k vidění i navštívení. Nudit se rozhodně nebudete. :-)
A komunikace s paní "domácí" :-) perfektní. Za nás doporučuji, i když se teď budeme malinko bát, že bude pořád obsazeno :-)
Přejeme krásný pobyt všem, co se rozhodnou se tady podívat.
D O P O R U Č U J I! :-)

Jaro 2022 s rodinou
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Krásné chatky a místo, idylicky a do posledního detailu zařízené

Jaro 2022 - Denisa v páru
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Tomuto místo nemůžu nic vytknout. Naprosto pohádkové prostředí. Chatičky moc útulné a perfektně vybavené. O vyladěných detailech ani nemluvím! Komunikace s majitelkou na jedničku. Oplocená zahrádka, takže pejsek nikam neuteče. Byli jsme moc spokojení!

Jaro 2022 - Ivan s rodinou
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 98%
We had amazing time staying with two kids (1yr and 3yr old) - these huts are really cosy and equipped with anything you may need during your stay (including plenty of toys, crayons, games...), conveniently located for trips and hikes around. Also this being two separate huts made it really flexible when we had friends joining us for a couple of nights.. Very highly recommended!
Thank you Petra!!

Jaro 2022 - Katka se skupinou přátel
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Měli jsme v chatkách rozlučku se svobodou a musím říct, že bylo všechno nad má očekávání. Vybavení chatek nadstandardní, naprosto nádherné, čisté a příjemné prostředí. Nejvíce ze všeho však oceňuju komunikaci s paní majitelkou, byla velmi vstřícná, milá a ochotná. Už teď jsem doporučila několika mým známým a určitě bych se ráda někdy znovu na místo vrátila.

Jaro 2022 s rodinou
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 98%
Za naši rodinu můžu říct...Nic lepšího není!

Podzim 2021 v páru
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Překvapením bylo opravdu pestré vybavení chatek které nás mile potěšilo

Podzim 2021 s rodinou
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Místečko je úžasné!! chatičky dokonalé!!! nám se opravdu líbilo úplně všechno a dcerkám taky!!! Vybavení chatek je nadstandartní. Petra velmi milá a vstřícná! Rádi se vrátíme :)

Léto - Lucie s rodinou
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 98%
Úžasný týden dovolené, ve skvělém prostředí...Zuzka i Anna jsou jedním slovem BOŽÍ :) Nechybělo nám vůbec nic! Dcera nechtěla jet ani domů:) Za nás maximální spokojenost...určitě se rádi vrátíme S.
Jak už psal někdo přede mnou...týden strašně rychle utekl:(

Léto 2021 - MartinaK s rodinou
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 96%
Chatky mohu jen doporučit, jsou skvěle vybaveny, uvnitř i venku je spousta zábavy pro děti. Takže se ani chvilku nenudí. Mile potěšil domácí čaj a skvělá káva. Bezproblémové a rychlé jednání. Hostitelka jedna z nejpříjemnějších, co jsme měli tu čest potkat. Určitě doporučuji.

Léto 2021 - Ivana s rodinou
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Chatky dokořan mužu doporučit ne mužu musim protoze tak nadherne chatky,vybaveni,zahrada prostě dokonale.pro děti plno hraček.čistota upkně bomba a nesmim zapomenout na přijemnou pani(slečnu)majitelku.prostě promě to byla užasna chvile tam byt.

Léto 2021 s rodinou
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Líbilo se nám úplně všechno. Takhle luxusně vybavené chatky jsme ještě neviděli. Naprosto nic nám nescházelo. Dokonce byly k dispozici i hračky pro děti. Spousta her a knih. Obrovská zahrada, lehátka a ohniště. Počasí na jedničku - tudíž plné využití bazénu. Prostě ideální místo pro relax a odpočinek. Velmi vstřícný, milý a laskavý přístup paní majitelky. Vřele všem doporučujeme. Orehekovi
Snad jen jediný malý mínus - že ten týden tak strašně rychle utekl :o)

Jaro 2021 - Jana s rodinou
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Stravili jsme na tomto kouzelnem miste 4 dny s rodinou, misto je prenadherne, kouzelne, priroda kolem hrala vsemi barvami, citili jsme se tady jako v pohadce. Pocasi nam pralo, tak jsme maximalne vyuzili prostorny bazen. Vybaveni chatek je perfektni, vse ma sve misto, vkusne zarizeno, cisto a vonavo. Jednani s majitelkou bylo moc mile a prijemne. Knizky, ktere jsou k dispozici ke cteni, byly velice inspirativni. Mnoho spolecenskych her pro celou rodinu, spousta originalnich hracek a moznosti tvoreni pro deti. Urcite jsme nebyli naposledy a tesime se na dalsi navstevu snad v brzke dobe.
Vubec zadne, vse se nam libilo a vyhovovalo.

Jaro 2021 - Jenn s rodinou
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Krásné místo, perfektně zařízené. Jeli jsme si odpočinout a strávit příjemné rodinné chvíle, což se nadmíru podařilo. Pokud zrovna není slyšet sousedy, máte pocit, jako byste byli někde v přírodě na samotě :)
Hodně oceňuji vstřícný a přátelský přístup a chatky v perfektním stavu! Na vyčištění hlavy, odstup od městského ruchu nebo prostě pár klidných dní v "přírodě" je to ideální a moc rádi se sem budeme vracet :)
Děkujeme!!
Koupelna (ačkoliv velmi hezky a prakticky zařízena) je umístěna zvlášť (vchod z boku chatky) - takže pokud máte s sebou malé mimi jako my, může být malá komplikace přenášení venkem v chladnějším počasí. Ale komu tohle nevadí a přijme to jako my spíš jako zajímavé zpestření, mínus to nebude :)

Jaro 2021 - Jana se skupinou přátel
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Nevím jestli existuje krásnější místo, než jaké vytvořila majitelka chatek do Kořán. Je tam moc krásně, určitě znova navštívíme

Jaro 2021 - Iva s rodinou
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Všechno. Magické romantické místo, v uzavřené zahradě, kde může člověk plně odpočívat, ať už s kávou v ruce nebo s pivkem u ohně. Chalupy jsou krásně útulně vybavené, koupelna je čistá a voňavá, vybavení široké - pro děti od houpací sítě, bazénu, odrážedel, sportovního vybavení, her, hraček až po knížky a různá tvoření, dospělí si také najdou své - ohniště, krb, kávovar, fotoknihy, lehátka, svíčky. Opravdu se budete cítit jako doma, je vidět, že si majitelka dala hodně záležet. Určitě se sem brzy vrátíme.
Absolutně žádné :-) Byli jsme nadmíru spokojeni.

Jaro 2021 - Pavlína v páru
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Naprosto vyjímečné a příjemně vytvořené prostředí v chatce,které má nepopsatelné fluidum!
Žádné!!!

Podzim 2020 - Lucie v páru
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 94%
Celkové ubytovaní bez problému, klid, soukromí a je tu vše co člověk potřebuje.
Jediné, ale ne až tak něco hrozného, světlo přímo někde u chatky Zuzana, večer jsme chodili po tmě na toaletu a není nic vidět a schody dolu k toaletám hodně kloužou , bo zrovna pršelo takze světýlko by se hodilo.

Podzim 2020 - Blanka s rodinou
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 96%
Ideální pro rodinnou pohodu. Člověk, zde zapomene na každodenní starosti. Jako knihovnice, oceňuji dostatek krásné literatury. Nebyl čas se nudit.

Podzim 2020 - Tereza s rodinou
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 96%
Chatky jsou vymazlene, voňavé. Velmi příjemné prostředí. Chatky jsou perfektně vybavene. Pro děti spousta her. Jako velké plus je bazén, i když mi ho využili asi jen na deset minut - bylo uz chladno. Super ohniště, posezení venku. Všude čísto. Nic nám nechybělo. Blízko obchod, restaurace. Nedaleko krásná místa, která stojí za to navštívit. Velmi milí lidé i okolo.
Schody - pro menší děti trochu potíž, ale dá se to zvládnout s trochou opatrnosti.

Léto 2020 s více rodinami
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
S přáteli jsme z chatiček byli nadšení, vybavení nadstandardní, krásně čisto a útulno. Paní majitelka je velice ochotná a vstřícná, všem doporučuji! Určitě pojedeme zase :)
Rozhodně žádné :)

Jaro 2020 - Zuzana v páru
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Nadherne stravene 4 dni v tychto utulnych chatkach v skvelom prostredi,ktore sme vzhladom na 4-dnovy nepretrzity dazd nemohli preskumat,ale aj napriek tomu,sme si pobyt neskutocne uzili a nikde sme sa tak dobre necitili aj ked za oknom boli kvapky dazda:) Ked nachvilku vyslo slnko,vyuzili sme vonkajsie prostredie naplno (ohnisko,hojdacia siet,volejbal,ranajky na terase). Vybavenie chatiek dokonale,majitelka moc zlata a urcite si vyhliadneme v buducnosti lepsie pocasie,aby sme si mohli uzit aj vonkajsie prostredie a okolie naplno:)
Ze ta chatka nie je moja a nemozem tam byt kedy chcem:D:)

Léto 2020 - Lucyana s rodinou
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Chatky Dokořán nemají chybu, zejména pro Ty, kteří mají rádi aktivní dovolenou, protože prostředí Slezských Beskyd je kouzelné a chatky nabízí dokonalé zázemí. Léto je na chatkách úžasné, protože se můžete v parných dnech schladit v čisté vodě v bázenu, který je k dispozici na zahradě. Dalším bonusem chatek, který bych chtěla vyzdvihnout je pressovar a možnost občerstvit se u keřů s borůvkama. ;-) Za nás to zkrátka nemělo chybu.

Léto 2020 s rodinou
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 98%
Vše potřebné bylo připraveno. Majitelka moc vstřícná. Možnosti pěkných výletů v okolí. Moc jsme si to užili. Rádi přijedeme znovu.

Léto 2020 - Čolek s více rodinami
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Krásné místo a klidná lokalita. Nebylo co vytknout,zkrátka perfektní ubytování.

Léto 2020 - Martina se skupinou přátel
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 98%

Léto 2020 - Natálie se skupinou přátel
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 98%
S kamarádkami jsme z chatiček byly nadšené, ještě než jsme přijely. Ale po příjezdu jsme byly ještě příjemněji překvapené. I když nám úplně nevyšlo počasí, dovolenou jsme si užily na maximum. Venku je to nejkrásnější posezení, co jsme si mohly přát a chatky jsou moc útulné a našly jsme tam všechno, co jsme potřebovaly. Líp vybavené než můj byt na vysoké :) Doporučuju! My určitě pojedeme zas
Že jsme musely domů :(

Léto 2020 - Ladislava Havelková se skupinou přátel
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Vybavení nadstandardní, velká zahrada, pro děti spousta her, korálků.... Dcera říká, že postel a polštáře byly moc pohodlné a lampičky super, houpací síťe a bazén také úplně super :-) je to ideální dovolená jak pro dospělé, tak i pro děti

Léto 2020 - Kohoutovi:) s rodinou
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Jedním slovem PARÁDA! Děkujeme za skvělou dovolenou. Rádi zase někdy přijedeme.

Jaro 2020 - Hana
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Chatky dokořán mohu jen doporučit, paní majitelka je moc ochotna a milá, chatky jsou vybaveny, najdete tam vše co k běžnému životu potřebujete ba i mnohem víc. Kouzelná atmosféra, čisté prostředí, krásné okolí! Určitě se rádi zase vrátíme.

Léto 2020 - Sima G.
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Líbilo se nám naprosto vše. Úžasné místo, nádherná zahrada, čisto, voňavo, neskutečně skvělé vybavení (kam se hrabou leckteré super hotely), super umístění skrze turistiku (všude kousek, zároveň hodně možností kam jít od krátkých tras do 15 km po dlouhé) = prostě krásné, úžasné, skvělé, rozhodně budeme jezdit pravidelně, to místo jsme si napoprvé zamilovali, celá rodina nadšena naprosto na maximum, nechtělo se nám domů :-).

Jaro 2020 - Dáša s rodinou
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Moc jsem si s rodinou dovolenou na „tajném místě“ užila, předčilo to mé očekávání, je tady krásně a vesnická atmosféra nám pomohla zapomenout na každodenní starosti. Děti řádily na zahradě a večer se pělo u ohně……prostě pohoda

Jaro 2020 - Oldřich v páru
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
V chatičkách jsme strávili víkend. Naprostá oáza klidu v nádherné udržované zahradě. Chatičky moc hezky a praktický vybavené, včetně kávovaru a různých dobrot :-). Vše čisté a voňavé, krásná nová koupelna s vanou. Skvělý romantický pobyt, ale i pro rodinnou dovolenou s dětmi.
Velmi milá a vstřícná paní majitelka
Bylo tam nádherně, vůbec se nám nechtělo odjíždět:-) :-)

Zpět na prezentaci objektu č. 3546

Nejnovější recenze ubytování na e-Chalupy.cz

Recenze z oblasti Beskydy

:: chaty a chalupy s bazénem :: dovolená léto v ČR :: chaty a chalupy u vody :: na horách :: ubytování u sjezdovky :: vánoční pobyty :: Silvestr 2024 :: jarní prázdniny 2025 :: rezervační systém ubytování :: ochrana osobních údajů
0
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.

e-chalupy.cz