Hodnocení a recenze ubytování: Chata URBAN - Filipovice

Kde jsem: Chaty a chalupy   Chata URBAN - Filipovice   Hodnocení a recenze

Hodnocení a recenze objektu č. 4063

Chata URBAN - Filipovice

Průměrné hodnocení 97%

Komunikace s majitelem: HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička 96%
Poloha objektu: HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička 100%
Vybavení objektu: HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička 98%
Čistota: HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička 94%
Celkový dojem: HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička 96%

Jednotlivé recenze:

Léto 2021 - Radana s více rodinami
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Chalupa se nachází na velmi pěkném, klidném mistě odkud je možno všemi směry vyrazit za dobrodružstvím. Pro jedlíky a gurmány se nabízí skvělá hospůdka v sousedství, pro turistické nadšence výšlap do hor a pro vyznavače odpočinku a relaxace je přichystáno pohodlné lehátko, bazén, stolní tenis, trampolína... na místní zahradě. Chalupa je plně vybavena ( myčka, několik ledniček, spousta nádobí ), velká společenská místnost a vše je udržováno v naprostém pořádku a čistotě. Majitelé jsou velmi přijemní lidé, kteří vám rádi poradí a dají typy na výlety. Byla jsem maximálně spokojena, mohu všem doporučit a určitě zde nejsem naposledy.
Nemám žádnou výhradu.

Léto 2021 - Antonín se skupinou přátel
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Krásné prostředí, dobře vybavená chata, na (asi) deset pokojů tři kuchyně, což je luxus. V kuchyních vše potřebné. V chatě též vybavení pro sport (badminton, ping-pong, volejbal, fotbal atd.). Příjemné místo bez rušivých elementů, dobré i jako výchozí bod pro výlety - pěšky i na kole. Je možné dojít pohodlně i s dětmi z hřebene z Keprníku. A zcela osobně - skvěle se tam spí :-) K chatě velká zahrada, zcela dostačující pro děti. Vřele doporučuji a těším se na příště.

Léto 2021 s více rodinami
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Vše bylo naprosto v pohodě.
Žádný.

Léto 2021 - Michaela s více rodinami
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Moc jsme si dovolenou užili, chata je skvěle situovaná pro výlety všeho druhu, dobře vybavená, čistá, kousek od restaurace, ale přesto s maximálním soukromím.
S dětmi jsme hodně využili velké hřiště, bazén, trampolínu i ohniště. Oceňujeme více koupelen a toalet pro hladký ranní provoz:-) Příjemná a korektní komunikace, nemáme co vytknout!

Léto 2021 s více rodinami
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Horská chalupa měla kouzlo, byla útulná, dobře zařízená, prostorná, dostatek ledniček, sporáků a nádobí pro několik rodin. Venku jsme měli bazén, hřiště se sítí, malé děti hojně využívaly houpačky se skluzavkou a trampolínu. K dispozici bylo dřevo na oheň. Vše skvěle fungovalo, bezproblémová domluva. Děkujeme za příjemný pobyt.

Léto 2021 - Zuzka s více rodinami
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Spousta ložnic, takže každá rodina/pár měla své soukromí. Dostatek koupelen i záchodů. Velká společenská místnost, do které jsme se všichni pohodlne vešli. K dispozici byly tablety do myčky, toaletní papír (pochopitelně ne neomezene), mýdlo, jar. S tím jsem se ještě nikdy na žádné chatě nesetkala. Komunikace s majiteli bezproblémová. Pri hezkém počasí je na zahradě spousta vyžití vč. sportovního vybavení. Posezení je zastřešené, takže se tam dá sedět i za deště. Určitě se sem budeme vracet :)
Pobyt byl moc krátký :)

Léto 2021 - Dara v páru
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%

Léto 2021 - Hanka s více rodinami
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Chalupa naprosto předčila naše očekávání. Vše začalo bezproblémovou a rychlou komunikací s majiteli. Po příjezdu na nás čekala perfektně uklizená a připravená chalupa, vše bylo na svém místě. Výborné zázemí pro děti už od těch nejmenších (uvnitř mini dětský koutek, dětská postýlka v pokoji, venku trampolína, bazén, domeček se skluzavkou, evidentně nově opravené minihřiště, pískoviště, ohniště...). Pro dospěláky sportovní vyžití (volejbal, badminton, fotbal, ping pong...). Velmi mile nás překvapilo množství sportovního vybavení, které je na chalupě k dispozici.
Velkou výhodou je společenská místnost položená tak, že i při hlasité večerní zábavě se nebudí děti spící v pokojích. Myčku v jedné z kuchyní považujeme za nadstandard, ušetřila nám hodně práce. Pokoje byly útulné, vše bylo v pořádku.
Velmi rádi se budeme vracet a doporučovat. Děkujeme!
vůbec žádné

Léto 2021 - Kateřina s více rodinami
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Luxusní místo, skvělá hospoda v sousedství, všechno při ruce. Naprostá čistota, žádná plíseň ve sprcháči ani jinde. S majitelem krásná dohoda, vše okamžitě pomohl vyřešit (ovládání TV, WIFI). Úžasné zázemí pro děti (trampolína a bazén), tráva posekaná. Díky!
Nemůžu na nic přijít.

Léto 2021 - Jitka se skupinou přátel
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Při našem příjezdu bylo vše připravené, komunikace s majiteli bezproblémová. Pokoje čisté, vybavení chaty bylo nadstandardní (v kuchyních vše potřebné, k dispozici společenské hry, sportovní náčiní). U chaty velká zahrada, poskytuje dostatek soukromí. Ideální výchozí místo na výlety po okolí.

Léto 2021 - Hana s více rodinami
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Byli jsem na chalupě poprvé na základě referencí přátel. Vše v perfektním stavu a přesně odpovídalo doporučení. Komunikace s majitelkou bezproblémová, pokoje nachystané podle našich představ (měli jsme sebou dvě děti do tří let). Venkovní zázemí pro děti parádní (hříště, trampolína, bazén). Venkovní posezení jsme využili i za deště.
Nemám žádné připomínky, rádi se budeme vracet.

Léto 2021 - Eva s více rodinami
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 56%
Líbí se mi zahrada, atrakce pro děti, ohniště s posezením, hřiště. Chata je jinak dobře vybavená.
Na chatu jsme se jako každý rok těšili. Byli jsme zde po čtvrté. Předchozí majitelé byli velmi vstřícní a doporučovali nám výlety po okolí (např. návštěvu jelení obory). Vždy jsme se na všem domluvili a při jakémkoliv nedostatku vše na místě vyřešili. Chata na rozdíl o letoška byla vždy uklizená. Letos nebyl nikde utřený prach na žádné poličce, zrcadlech, lednici a pod. Letos jsme dostali deky navíc, ale moje byla již značně znečištěna po předchozích účastnících, takže nešla použít na tenké, vlhké, stávající deky. Povlečení staré, vlhké, roztrhané. Pokojík byl vlhký. Všude - venku pod pergolou i uvnitř pavučiny. O víkendu došel toaletní papír, takže se musel jet nakoupit až do Jeseníku. Myslím, že toto by mělo být automaticky součástí vybavení. Nebyly k dispozici utěrky, nenašli jsme hadr na podlahu. V koupelně nám někde vytékala voda, nebylo to čím utřít. Vždy byla před sprchou alespoň podložka, nyní už ne. Při příjezdu by mělo být nádobí rozmístěno do všech kuchyněk. A asi bych nemusela mít v tom nejmenším pokojíku hozený vysavač v polici. Na tuto chatu se již nevrátíme a přitom příroda i prostředí je skvělé.

Léto 2021 - Radka s více rodinami
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Chata je naprosto dostatečně vybavená vším potřebným. V žádné jiné jsem neviděla tak dobře vybavenou kuchyni jako zde. Venkovní prostor je veliký, ohniště, gril, hřiště na volejbal nebo badminton i s vybavením, trampolína, bazén, lavice na sezení. Pokoje jsou čisté a veliké. Ideální pro velkou skupinu přátel nebo velkou rodinu. Komunikace s majiteli rychlá a bezproblémová.

Léto 2020 - Ivana se skupinou přátel
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Chata je na krásném místě ,vybavení perfektní vše funkční majitelé velice vstřícní,krásná příroda .Paradni dovolená za jakéhokoli počasí .Dekujeme , budeme se rádi na toto místo vracet.Ivana
Rozhodně žádné

Zpět na prezentaci objektu č. 4063

Nejnovější recenze ubytování na e-Chalupy.cz

Recenze z oblasti Jeseníky

:: chaty a chalupy s bazénem :: dovolená léto v ČR :: chaty a chalupy u vody :: na horách :: ubytování u sjezdovky :: vánoční pobyty :: Silvestr 2021 :: jarní prázdniny 2022 :: rezervační systém ubytování :: ochrana osobních údajů
0
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.e-chalupy.cz