Hodnocení a recenze ubytování: Chata U Špidlenů - Josefův Důl

Navigace: Chaty a chalupy   Chata U Špidlenů - Josefův Důl   Hodnocení a recenze

Hodnocení a recenze objektu č. 6103

Chata U Špidlenů - Josefův Důl

Průměrné hodnocení 94%

Komunikace s majitelem: HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička 98%
Poloha objektu: HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička 84%
Stav objektu: HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička 88%
Vybavení objektu: HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička 96%
Čistota: HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička 97%
Dostupnost výletů v okolí: HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička 96%
Celkový dojem: HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička 95%

Jednotlivé recenze:

Podzim 2018 - jzj se skupinou přátel
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 96%

Podzim 2018 - B.Fremundová se skupinou přátel
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 82%
Plusy: Bezvadné jednání s majitelem.Chata je dobře vybavena,měli jsme veškeré pohodlí a krb zpříjemňoval večer podzimní atmosféru.Celé dny jsme byli na výletech,ale večery jsme si celá parta užívali v prostorné společenské místnosti.
Mínusy: Příjezdová cesta k chatě.Jinak,pokud je zde víc rodin,je asi problém 1 sprcha.My jsme byli parta 7 dospělých a 4 větší děti a problém nebyl vůbec.

Léto 2018 s více rodinami
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%

Odpověď majitele: Děkujeme pane Mocek za recenzi. Tomáš Špidlen

Léto 2018 s více rodinami
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%

Odpověď majitele: Pane Slepica, děkujeme !!!

Léto 2018 - kladeňáci s více rodinami
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Plusy: Týden byl málo,ale počasí nám přálo,výlety v okolí byly nádherné vnučky denně ušly cca 20 km a večer ještě na písek a opékání buřtů.Mnohokrát díky za strávený týden u Vás na chatě Kladeňáci
Mínusy: Žádné nejsou jen samé klady!!!
Odpověď majitele: Děkujeme Paní Jandovská za super recenzi. Jsme moc rádi že jste si prázdninový týden takto užili. Tomáš Špidlen

Jaro 2018 s více rodinami
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 97%
Plusy: Libilo se nam vse, nejvice terasa primo do lesa,kterou jsme si uzili ve dne i v noci!!!
Odpověď majitele: Děkujeme, jsme rádi že jste si to takto krásně užili. Tomáš Špidlen

Jaro 2017 - Alena s více rodinami
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%

Odpověď majitele: Děkujeme !!!

Jaro 2018 se skupinou přátel
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 87%
Plusy: Funkční myčka včetně prostředků na mytí, dvě lednice, mikrovlnka. Chata je útulná, cítili jsme se zde příjemně. Poloha hned u lesa. Pohodlné, čisté postele.
Mínusy: Pouze jeden záchod (při plné obsazenosti chaty je jeden záchod opravdu málo). Na záchodě je zima přestože se tam topí. Umyvadlo na záchodě téměř nefunkční - tekl pouze malý čůrek vody. Pro osoby se sníženou pohyblivostí je velice težký přístup do patra (příkré schody).
Odpověď majitele: Děkujeme za recenzi paní Kovaříková. Máte pravdu, pro osoby se sníženou pohyblivostí schodiště není ideální. Proto ho máme i vyfocené v prezentaci právě pro tento učel. Přece jenom jsme chaloupka která není novostavbou :) Ještě že jste to měli z Jablonce nad Nisou takový kousek.

Jaro 2018 - Alena s více rodinami
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%

Zima 2018 s více rodinami
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 93%
Plusy: Majitel velice příjemný,skvělá komunikace. Výborně vybavená kuchyň, velice pohodlné postele. Dostatek prostoru i pro dvě rodiny. Chlapy ocenili výčepní zařízení :-) Dětem vadilo WC ve sklepě,báli se tam,ale nevidím to jako velkou překážku pro skvělou dovolenou.Za nás spokojenost! Doporučuji.
Odpověď majitele: Děkujeme paní Řezáčová za recenzi. Jsme moc rádi že jste si to užili a dokonce jste si mohli i zabruslit což bylo super. Děkujeme.

Zima 2018 s více rodinami
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%

Odpověď majitele: Děkujeme paní Rovenská za tak krásnou recenzi. Jsme rádi že jste nás navštívili :) Tomáš Špidlen

Zima 2018 se skupinou přátel
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 88%

Odpověď majitele: Děkujeme za vaše hodnocení :)

Zima 2017 se skupinou přátel
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 90%
Plusy: výčepní zařízení
Odpověď majitele: Děkujeme pane Šebl za vaše hodnocení :)

Léto 2017 s rodinou
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 71%
Plusy: Obyvací pokoj,
Mínusy: Poloha chaty, strmé schody a přístup na WC, pro dospělé není problém, pro malé děti nevhodné.
Odpověď majitele: Dobrý den paní Desenská. Děkujeme za recenzi, i když nás trochu mrzí. Poloha objektu je velice jednoduše dohledatelná na různých mapách na internetu, a prudké schodiště máme vyfocené v našem albu přímo zde na stránkách takže je určitě dobré se vždy podívat a informovat kam jako klient chalupy jedu a jak chaloupka vypadá. Hodně k nám jezdí rodiny s malými dětmi a nikdy nebyl žádný problém. Nehledě na to že s vaším termínem byli trošku trable, ohledně proplacení poloviny ubytování od Vašeho zaměstnavatele které jsme společně vyřešili a vy jste pak měla termín a poloviční cenu. S pozdravem Tomáš Špidlen

Jaro 2017 - Michal se skupinou přátel
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 91%

Odpověď majitele: Děkujeme pane Turek za recenzi. Jsme rádi že jste si užili čarodejnickej prodlouženej víkend. Snad někdy na viděnou. S pozdravem Tomáš Špidlen

Zima 2017 se skupinou přátel
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 93%

Odpověď majitele: Děkujeme za recenzi paní Kotousová. Jsme rádi že se Vám u nás líbilo. S pozdravem Tomáš Špidlen

Léto 2017 s více rodinami
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Plusy: 2 ledničky,výčepní zařízení,parkování u objektu.
Mínusy: Horší příjezd k chatě. Průchozí koupelna s malým sprchovacím koutem.
Odpověď majitele: Děkujeme za moc krásnou recenzi pane Nieslanik. S pozdravem Tomáš Špidlen

Zima 2017 - Pepa se skupinou přátel
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 91%

Odpověď majitele: Děkujeme Pane Šlapák za hezkou recenzi. Jsme rádi že se Vám u nás líbilo. Snad někdy na viděnou. S pozdravem Tomáš Špidlen

listopad 2016 - Lochmanová

Super chalupa. Jednání s majitelem úžasné. Ložnice v horním patře příjemně útulné. Hlavní místnost ideální pro společně trávené večery s partou, krb vykouzlí parádní večerní atmosféru na posezení a popití. Když je nuda pomůže super velká televize. Kuchyňka plně vybavená, hlavně po večerní párty oceníte myčku. Koupelna v pohodě horká voda vždy pro všechny. Rádi bychom sem vyjeli i v létě a využily terasu, která je dokonalá pro letní grilovačku, s krásný výhledem do lesa. Chaloupka je na super místě v okolí je spousta možností jak strávit aktivní pobyt. Za naši výpravu veliká spokojenost rádi se sem někdy znovu vrátíme.

říjen 2016 - Jiřina Wolfová

Perfektní ubytování, jsme nadšení! Komunikace s majitelem super. Na chatě je vidět, že majitel v ní čas od času pobývá, protože je v super stavu, je v ní teplo, je skvěle vybavená nádobím, je tady myčka, člověk se vyspí v pohodlných postelích (to nebývá samozřejmost), je tady velká televize a vstup na zadní terasu přímo do lesa je prostě fantastickej! Děkujeme za vše a rádi se vrátíme. : - )

léto 2016

Letošní dovolenou jsme strávili na této chatě, kde jsme byli velice spokojeni. Vybavení kuchyňky je dostačující, velikou výhodou byla myčka, protože jsme se tu sešli ve větší partě, takže nádobí k mytí bylo dost a dost. Ve společenské místnosti jsme si zapálili krb, protože se poslední dny docela ochladilo a nám to tak zpříjemnilo pobyt v chatce. Nejvíce se nám líbila terasa orientovaná k lesu, kterou jsme si opravdu za krásného počasí užili. Byl tu krásný klid, ničím a nikým nerušený. Musím také pochválit majitele, se kterým je opravdu skvělá domluva. Dokonce nám dovolil i pobyt s našimi čtyřnohými mazlíčky a za to mu moc a moc děkuji.

23.-25.9.2015 - Ivana

Dobrý den
Chtěla bych napsat recenzi k této chaloupce kde jsme byli na s partou v září 2015.

Jednání a komunikace s pronajimatelem chaloupky byla velice dobrá, vždy vše velice ochotně vše vysvětlil, byl velice vstřícný a příjemný.

Dostupnost objektu je celkem přijatelná když vezmeme v potaz že chalupa je tak trochu na "samotě". Jediné co bylo horší tak bych sjezd k chalupě kde je takový ošklivý hup. Ale majitel nám vysvětli jak si najet takže jsme to zvládly.

Objekt je sice starší ale hezky udržovaný a čistý, zvlášť zázemí chaty směrem k lesu, jako je velká terasa (která je opravdu super) ohniště vstup do lesa gril a spoustu dalších věcí. co se tyče interieru tak je velice stylový, při v vstupu na chatu na nás dopadla taková chalupářská pohoda: ) kuchyňka celkem hezky vybavená, dvě lednice různé toustovače a mikrovlná trouba a hlavně což jsme ocenily byla myčka na nádobí. Nádobý a příborů bylo dostatek. Pro chlapy byl připraven výčep což je potěšilo. Pokoje bych hodnotila jako průměrné ale tím že jsme se tam chodily pouze vyspat tok to bohatě stačilo. Co je velké + této chaty je velká společenská místnost kde se může sejít cela chalupa je v ní krb a opravdu velká televize a hifi věž.

Celkově se nám moc líbilo.
Děkujeme

Zpět na prezentaci objektu č. 6103

Nejnovější recenze ubytování na e-Chalupy.cz

Recenze z oblasti Jizerské hory

:: chaty a chalupy s bazénem :: dovolená léto v ČR :: chaty a chalupy u vody :: ubytování u sjezdovky :: vánoční pobyty :: Silvestr 2018 :: jarní prázdniny 2019 :: rezervační systém ubytování :: ochrana osobních údajů :: REGISTRACE objektu
0
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.

e-chalupy.cz