Hodnocení a recenze ubytování: Chata u Matěje - Bartošovice v Orlických horách

Hodnocení a recenze objektu č. 5792

Chata u Matěje - Bartošovice v Orlických horách

Průměrné hodnocení 100%

Komunikace s majitelem: HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička 100%
Poloha objektu: HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička 100%
Vybavení objektu: HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička 100%
Čistota: HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička 100%
Celkový dojem: HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička 100%

Jednotlivé recenze:

Léto 2021 - Zdeněk se skupinou přátel
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Doslova a do písmene je to tam oáza klidu a pohody, netrvalo nám dlouho a bylo rozhodnuto příští rok jedeme znovu, rezervace byla provedena :-).
Nic.

Zima 2018 - Jana s více rodinami
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Moc děkujeme za krásný silvestrovský týden! Chaloupka je jako z pohádky, vybavení naprosto perfektní, velice oceňujeme polohu-všude je to kousek- na zastávku, do krámu, na vlek, na výklety po okolí. Děti byli nadšené a my rodiče jsme se je nebáli pustit samotné ven. Velké díky majitelům za úžasný přístup, domluvu a vstřícnost. Určitě se ještě vrátíme v létě.

Léto 2018 - Iva Z. s více rodinami
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Na chalupě jsme strávili skvělý prázdninový týden, v počtu 11 lidí a dvou pejsků. Chalupa je výborně vybavená, včetně myčky, pračky a wifi, vše fungovalo, ocenili jsme posezení venku a také posezení u grilu. Také nám vyhovoval naprostý klid, chalupa je stranou od silnice. Nelze než doporučit a poděkovat příjemným majitelům!

Zima 2017 - Natálie

Opravdu jsme nečekali tak skvělý pobyt v zimě. Sněhu bylo tolik, že jsme se skoro každý den museli vyhrabávat ven: ). Byla to nádherná a okouzlující atmosféra. Krb ve společenské místnosti v zimě odváděl svoji práci velice dobře. Vydrželi jsme do něj čučet celé hodiny: ). Čisto, moderně vybaveno a cena skvělá. Majitelé velice hodní. Už plánujeme termín pro další dovolenou U Matěje: )
Děkujeme,
Natálie

Červenec 2016 - Jan M.

Nádherná dovolená v čistém a příjemném prostředí. Chata moderně vybavená, čistá. Potěšil nás fotbálek: ). Okolí chaty pro děti jako dělaný. Příjemné grilování u venkovního krbu. Pro nás příjemná zkušenost a již zde plánujeme další pobyt.
Jan M.

Podzim 2016 - Lucie Liberec

Prožili jsme zde nádherné babí léto. Počasí vynikající, ráj pro děti a pro nadšence letní turistiky / cykloturistiky. Rozhodně doporučujeme navštívit Zemskou bránu. Obchod a pošta 5 minut chůze od chaty. Majitelé velice vstřícní a příjemní. Rozhodně doporučujeme a za rok navštívíme znova.
Lucie K.

Léto 2016 - Srpen - Tadeáš Nový

Všem mohu jen doporučit. Super prostředí pro děti, chata prostorná a moderně vybavená. Příjemné grilování u venkovního krbu.
V okolí spousta zajímavostí a památek, takže jsme se zde rozhodně nenudili. Na plné čáře u nás vyhrála Zemská brána a pevnost Hanička.
Děkujem.

Léto 2016 - Adéla Lučínská

Naprosto úžasné prostředí a ubytování. Majitelé vstřícní a příjemní. Vynikající cena. Všude uklizeno. Spousta prostoru pro děti.
Za rok jedeme znovu. Děkujeme: )

Zpět na prezentaci objektu č. 5792

Nejnovější recenze ubytování na e-Chalupy.cz

Recenze z oblasti Orlické hory

:: chaty a chalupy s bazénem :: dovolená léto v ČR :: chaty a chalupy u vody :: na horách :: ubytování u sjezdovky :: vánoční pobyty :: Silvestr 2022 :: jarní prázdniny 2023 :: rezervační systém ubytování :: ochrana osobních údajů
0
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.e-chalupy.cz