Hodnocení a recenze ubytování: Chata Stejskal - Vernířovice

Navigace: Chaty a chalupy   Chata Stejskal - Vernířovice   Hodnocení a recenze

Hodnocení a recenze objektu č. 1103

Chata Stejskal - Vernířovice

Průměrné hodnocení 100%

Komunikace s majitelem: HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička 100%
Poloha objektu: HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička 100%
Stav objektu: HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička 100%
Vybavení objektu: HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička 100%
Čistota: HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička 98%
Dostupnost výletů v okolí: HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička 100%
Celkový dojem: HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička 100%

Jednotlivé recenze:

Jaro 2018 - Rendová Bohuslava s rodinou
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 99%
Plusy: Byli jsme zde již po čtvrté,co dodat,kdyby to nebylo super,asi bychom nejezdili.S manželem a pejskem jsme si opět krásně odpočinuli,užili si krásné přírody a všeho co chata nabízí.Majitel je vstřícný a pohodový jako vždy.Dou fáme,že nám to příští rok zase vyjde!

Podzim 2017 - Ševčíkovi, Kojetín v páru
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Plusy: Prožili jsme s manželem a pejskem nádherných 14 dní na této chatě. Byli jsme tu poprvé ale ne naposled. Příští rok máme objednané 3 týdny. Chata je v klidném prostředí, okolní příroda je krásná, komunikace s majitelem je pohodová. Nejvíce oceňuji možnost mít s sebou psa. Podzim je tu opravdu nádherný. Děkuji za krásnou dovolenou a těším se na další v příštím roce. Pobyt můžu jen doporučit.

Podzim 2017
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Plusy: Vstŕicné jednání s panem majitelem, chata v krásném prostředí , čistý bazén, dostatek místa kolem chaty, klidné místo k relaxaci , určiě se vrátíme
Mínusy: Mínusy žádné, naprostá spokojenost

Podzim 2017 s více rodinami
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%

Podzim 2017
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Plusy: Jednání s majitelem,krásná přiroda,dostačující vybavení,velký pozemek kolem chalupy s bazénem na přijemnou relaxaci. Rádi se budeme vracet.Homolovi Olomouc
Mínusy: ŽÁDNÉ

27.5.-10.6.2017

Splnili jsme si přání a vyrazili letos na chaloupku do Vernířovic na 14 dní. Bylo to opět super, jak jsme předpokládali. Užili jsme si sluníčka u bazénu, báječnou výřivku a trošku i saunu, to jsou dvě novinky, kterými pan majitel překvapil. Samozřejmě jsme si užívali procházky i jízdy na kole v nádherné přírodě a úžasném klidu. Těžko jsme se loučili, ale jsme na nějakou dobu nabiti pozitivní energií. Doporučujeme tento relax všem hodným lidem, kteří milují přírodu, klídek, sladké nicnedělání a hlavně psychický odpočinek. Jezdíme sem i s naším pejskem, který to tu miluje zrovna tak, jako my. Zahrada je celá oplocená, tak máme jistotu, že se nám neztratí. Už se těšíme na příští dovolenou. Rendovi z Litovle

18.6.-25.6.2016

Již podruhé jsme strávili týden v tomto krásném prostředí, na chaloupce kde se cítíme moc dobře i s naším pejskem. Přibyl zde krásný bazén s čisťounkou vodou a nové WC se sprchou. Vůbec se nám nechtělo odjíždět, vřele doporučujeme všem hodným lidem, kteří milují přírodu a klid!

podzim 5.-12.9.2015 - B.Rendová

Strávili jsme s manželem a pejskem týden dovolené na této chatě. Byli jsme velmi spokojeni, je tam vše potřebné k relaxaci, nádherná příroda, prostředí na chalupě i kolem chaty. Majitel je vstřícný a příjemný. Těšíme se na další dovolenou, že opět využijeme tuto chaloupku k odpočinku.
Rendovi z Litovle

Srpen 2015 - Rodina se čtyřmi dětmi od 2-10 let

Děkujeme za příjemný pobyt v nádherném klidném prostředí Vernířovic. Děti ocenily především zahradu, vybavenou trampolínou, pink - pongovým stolem, hřištěm se sítí a brankami, ale také satelitní příjem dětských kanálů. Nejmladší dvouletá dcera se chtěla stále chodit dívat na ovečky, kozy a slepice, které se pásly v sousedních zahradách. My s manželem jsme si užili zase klid, ticho a pohodu. Doporučujeme.

červen 2015 - Jarka+Standa+borderky Ronny a Niki

Jednoznačně plusové hodnocení.
Pro nás ideální místo pro dovolenou kam se určitě budeme vracet. Velice hodnotíme vstřícnost majitele i k našim čtyřnohým mazlíčkům. Chata - vlastně s novou přístavbou už velká chalupa vhodná pro pobyt i s malými dětmi nebo labužníky pro grilování. Pro nás turisty ideální místo pro výšlapy: Jelení studánka, Dlouhé stráně, popojet autem - Praděd... kousek od Skřítku..
My jsme měli štěstí na krásné počasí, ale i v nečase se kávička na terase s výhledem do zeleně popíjí skvěle.
Pobyt na této velké chatě můžeme jen a jen doporučit.
http: //jahodas. rajce. idnes. cz/13.6.- 19.6.2015_Jeseniky_ - _Vernirovice_%2Cchalupa_Stejskal_a_okoli/

jaro 2015 - Markovi

Pokud si chcete odpočinou od ruchu města, je tato chata ideálním místem. Pokud rádi lezete po kopečkách, jako výchozí místo můžeme jen doporučit. I dětičky si přijdou na své, majitel má chatu vybavenou pro různé kratochvíle, i my jsme si rádi zaskákali na trampolíně nebo zahráli stolní tenis. Náš jezevčík, zvyklý na čtyři stěny bytu a vodítko, měl konečně volnost pohybu po zahradě. Vůbec, Jeseníky naprosto báječné, pobyt na chatě cenově nenáročný, takže shrnu několika slovy "za málo peněz hodně muziky": - ) Fakt doporučujeme: - )

Zima 21.-28. 2. 2015 - Michal Hekrle

Na tuto chalupu jezdím s rodinou a s přáteli již od roku 1999 a s majitelem jsme se vždy velice dobře domluvili. Ceníme si toho, že chata se neustále vybavuje novými věcmi. Moc se nám líbí nová přístavba, která umožňuje vchod do chaty ze zahrady. Objekt je postaven na velmi klidném místě, které vyhovuje zimní i letní dovolené.
Z hlediska domluvy s majitelem, stavu příjezdové cesty, možnosti parkování, lokality a příznivé ceny za ubytování mohu tuto chatu jedině doporučit.

léto 2014 - turista

Majitel realizoval překrásnou dřevěnou přístavbu s nádherným výhledem na hřeben Jeseníků. V blízkosti jsou turistické trasy, šli jsme na horní nádrž elektrárny Dlouhé stráně. Další den jsme si půjčili kola a využili jsme i trampolínu a ping - pongový stůl. Opékali jsme i buřty. Chata je vhodná i pro dvě rodiny, protože má dvě společenské místnosti. Vyšlo nám počasí a byli jsme spokojeni.
Majitel je vstříčný a pobyt je levný.

Zpět na prezentaci objektu č. 1103

Nejnovější recenze ubytování na e-Chalupy.cz

Recenze z oblasti Jeseníky

:: chaty a chalupy s bazénem :: dovolená léto v ČR :: chaty a chalupy u vody :: ubytování u sjezdovky :: vánoční pobyty :: Silvestr 2018 :: jarní prázdniny 2019 :: rezervační systém ubytování :: ochrana osobních údajů :: REGISTRACE objektu
0
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.

e-chalupy.cz