Hodnocení a recenze ubytování: Chata Mira - Zdobnice

Navigace: Chaty a chalupy   Chata Mira - Zdobnice   Hodnocení a recenze

Hodnocení a recenze objektu č. 3138

Chata Mira - Zdobnice

Podzim nebo jaro za posledních x let - Prazdroj

Na toto místo jezdíme pravidelně každý rok už řadu let a vždy se sem rádi vracíme. Luxusní chata za dobrou cenu na klidném místě. Blízké i vzdálené okolí už máme prchozené a proježděné, ale i tak nás to sem táhne. Jediné, co se dá této chatě vytknout je ne úplně šťastné uspořádání ložnic. Tak velké chatě by slušelo, kdyby se v ní nacházelo více dvoulůžkových ložnic. Po nedávné rekonstrukci sice přibyl jeden dvoulůžkový pokoj, ale ten dělí od společenské místnosti s kulečníkem jen sklo, takže je vhodný spíše pro ty, co odpadnou až jako poslední. Ne pro páry, které chtějí mít soukromí.

7.1.2012 14.1.2012 - Monika Francová

CHtěla bych touto cestou moc poděkovat panu Marešovi za pronájem této fantastické chalupy.Je to ráj na zemi,krásné prostředí,klídek.CHalupa je nadstandartně zařízená a cena na ten komfort je výborná.Moc se nám u vás líbilo a rádi opět přijedeme.

Zpět na prezentaci objektu č. 3138

Nejnovější recenze ubytování na e-Chalupy.cz

Recenze z oblasti Orlické hory

:: chaty a chalupy s bazénem :: dovolená léto v ČR :: chaty a chalupy u vody :: ubytování u sjezdovky :: vánoční pobyty :: Silvestr 2018 :: chaty a chalupy přímo od majitele :: jarní prázdniny 2019 :: rezervační systém ubytování :: ochrana osobních údajů :: REGISTRACE objektu
0
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.

e-chalupy.cz