Hodnocení a recenze ubytování: Chata Lucie - Mnetěš

Navigace: Chaty a chalupy   Chata Lucie - Mnetěš   Hodnocení a recenze

Hodnocení a recenze objektu č. 5500

Chata Lucie - Mnetěš

Průměrné hodnocení 92%

Komunikace s majitelem: HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička 100%
Poloha objektu: HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička 97%
Stav objektu: HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička 87%
Vybavení objektu: HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička 85%
Čistota: HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička 97%
Dostupnost výletů v okolí: HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička 92%
Celkový dojem: HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička 85%

Jednotlivé recenze:

Jaro 2017 - Liga A. s rodinou
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Plusy: Our trip was gorgeous. The house is brilliant and the housekeepers are really kind and nice people. Home owners thought about every detail to make our stay comfortable and light. Especially welcomed are kids, because there are nice children room, lot of toys. Generally house is in very good condition,clean, really good location, not far from Prague center. Neighborhood are quiet. We really enjoyed our stay there. Thanks a lot to Lucie! Hope to see you again! _Guests from Latvia_

Jaro 2017 - Miroslav se skupinou přátel
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 96%
Plusy: Byli jsme naprosto spokojeni, ideální pro cyklistiku. V obci klid a všude příjemní lidé.

Léto 2017 - Václav s rodinou
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Plusy: příjemné ubytování v klidné zoně

Léto 2017 - Irena s rodinou
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 93%
Plusy: Celkově se nám všem u Vás líbilo.

Léto 2017 - Host chata s rodinou
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 84%
Plusy: Příjemné prostředí, milý personál, bezproblémové.

Léto 2017 se skupinou přátel
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 77%
Plusy: Líbila se nám krajina a okolí, krásné výlety na kole. Příjemní a vztřícní majitelé.
Mínusy: Na fotkách vypadá tento objekt hezky, ale v žádném případě bych ho nedoporučila rodině s dětma. Chata je hodně členěná se samými přechody. Jeden sprchový kout je ve sklepě, který je těžko dostupný, takže jsme ho vůbec nepoužívali.V místní hospůdce mají výborné pivo, ale nevaří tu.
Odpověď majitele: Dobrý den, děkujeme za hodnocení. Bohužel s hospůdkou a vařením toho mec neuděláme, naneštěstí je jediná, která zůstala ve vesnici. Ráda bych trošku objasnila členění chaty. Chata pochází cca z roku 1880 a sloužila jako stodola s minimem bytových prostor, kdy se dělaly stropy do 180 cm vysoké. Z tohoto důvodu prošla chata mnoha změnami a bylo nutné podlahy snižovat a celkově bytové prostory rozšířit. Sprcha v podzemních prostorech je v zásadě myšlená pro použití v případě využití sauny a z tohoto důvodu se nachází přímo u sauny.

31.5.2015 - Preclík Miroslav

Byli jsme naprosto spokojeni, ideální pro cyklistiku. V obci klid a všude příjemní lidé.

září 2012 - Donna Prepejchal

Naše čtyřčlenná rodina strávila báječné dva týdny v České republice. Chata byla krásná. Přípomínala mi staré časy u babičky. S pronajatým autem jsme navštívili Terezín, Mělník, Plzeň, Konopiště, Kutnou Horu, Karlovy Vary a Nový Bor. Také jsme si prohlídli Prahu, zaparkovali jsme auto a využili městskou hromadnou dopravu. Lucie byla skvělá a čekala na náš nedělní příjezd dlouho do noci.

9.-16.8.2015 - Tereza

Rodinná atmosféra chaty a skvělé umístění - na dosah je plno zajímavostí (Říp, Terezín, Roudnice n. L., Mělník... ), chata se nachází v celkem poklidné vesnici, kde jsou dvě hospůdky, krám s potravinami a řezník.

léto 2012 - Flavio Florence

Na chatě Lucie jsme prožili skvělé chvíle. Mohu vřele doporučit těm, kteří si rádi pospí a odpočinou ve velmi klidném prostředí. Chata se nachází chvíli od centra Prahy, a to ve velmi příjemném prostředí. Obtížné pro nás bylo najít cestu, když jsme odbočili doleva z hlavní silnice a blížili se k vesnici - to mohlo být velmi klamavé, především v noci. Tady je rada: otevřete si Google Earth a podívejte se na křižovatku o souřadnicích 50,18´40.04´´N a 14,18´55.96´E. Jedna chyba a můžete si najet spoustu kilometrů.

léto 2013 - Keith Martin

Moje žena, 2 děti a já jsem prožili skvělý pobyt v České republice. Ačkoli náš let z Londýna do Prahy byl opožděn o 2 dny, majitelé chaty (Lucie a Michal) s námi zůstali v kontaktu přes internet a poskytli nám mapy a instrukce jak bychom jsme si mohli vyzvednout klíče od chaty z jejich bytu v Praze. Chata byla velmi pohodlná, čistá a dobře udržovaná. Nepostrádali jsme žádná příslušenství. Chata se nachází v malé tiché vesničce 30 km severovýchodně od Prahy. Cesta z Prahy trvá 20 minut. Prostředí, ve kterém se nachází, je ideální nejen pro poznání Prahy, ale také pro poznávání krásné okolní krajiny nebo spousty malých měst jako je Mělník. Pro ty, kteří rádi nakupují, je pouze 15 minut autem obchodní centrum Letňany na okraji Prahy. Celkově jsme se měli opravdu báječně a víme, že jsme ještě zdaleka vše v okolí nenavštívili.

srpen 2014 - Klára

Krásná chaloupka na klidném místě s velkou možností výletů

26.5.2014 - LS

Chata Lucie is a very lovely cottage, clean, comfortable, well equipped also has a sauna and outdoor grill. It can be found in Mnetes a very nice location surrounded by many interesting places. The sight from the near hill called Rip offers a great place to observe the beauty of the surrounding landscape. The towns Roudnice nad Labem and Melnik which are not far from Chata Lucie are very nice and neat and can offer a good time to anyone at a good price. Due to the ideal location of the cottage. We managed to see a lot and had a very good time while staying there. We will definitely come back to explore the surroundings furhter.

19.5.2014 - Adria

Rychlá bezproblémová komunikace. Vstřícnost. Cena zcela odpovídá kvalitě ubytování. Komfortní vybavení. Možnost relaxace, sportovního vyžití. Výhodná vzdálenost od Prahy a dalších památek.

Zpět na prezentaci objektu č. 5500

Nejnovější recenze ubytování na e-Chalupy.cz

Recenze z oblasti Střední Čechy

:: chaty a chalupy s bazénem :: dovolená léto v ČR :: chaty a chalupy u vody :: ubytování u sjezdovky :: vánoční pobyty :: Silvestr 2018 :: jarní prázdniny 2019 :: rezervační systém ubytování :: ochrana osobních údajů :: REGISTRACE objektu
0
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.

e-chalupy.cz