Hodnocení a recenze ubytování: Chata Jetřichovice

Navigace: Chaty a chalupy   Chata Jetřichovice   Hodnocení a recenze

Hodnocení a recenze objektu č. 6300

Chata Jetřichovice

Průměrné hodnocení 100%

Komunikace s majitelem: HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička 100%
Poloha objektu: HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička 100%
Stav objektu: HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička 100%
Vybavení objektu: HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička 100%
Čistota: HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička 100%
Dostupnost výletů v okolí: HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička 100%
Celkový dojem: HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička 100%

Jednotlivé recenze:

Léto 2018 - Pavlína s rodinou
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Plusy: Opravdu velice krásná dovolená,na kterou budeme dlouho vzpomínat.Ubytovaní super a jednání paní majitelky úúúžasné. Rádi se sem vrátíme.

Léto 2018
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Plusy: Všem vřele doporučuji pobyt v této velmi pěkně zařízené, dokonale uklizené, zděné chatě. Veškeré vybavení je naprosto dostačující, kvalitní a odpovídá inzerovaným fotografiím. Chata je ideálním výchozím bodem pro mnoho výletů s dětmi, při kterých lze k přiblížení cíle využít autobusy jezdící každou hodinu oběma směry (zastávka autobusu cca 4 min) Pobyt zpříjemnilo i jednání s velmi přívětivými, vstřícnými majiteli. Za krásnou dovolenou děkujeme. Rodina s dětmi z Českých Budějovic.

Léto 2017 s rodinou
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Plusy: Celkově bezva dovolená!!!
Mínusy: Letošní vysoký výskyt klíšťat v této lokalitě -s ubytováním ale nemá žádnou souvislost:-D

červen 2017 - Myška

Byli jsme spokojeni po všech stránkách, jednání s p. Novou super, vše bylo tak
jak je v popisu. Krásný pobyt, příroda, klid, ticho. Jenom čas tu běží
mnohem rychleji, než jinde. Díky a nashledanou.
M. Myška s rodinou.

červen 2017 - Jitka Tmejová

Chata nás velmi mile překvapila. Paní majitelka je příjemná a pohodová, skvěle se s ní jednalo. Chata v krásném prostředí, úžasně vybavená pro děti (spousta her, píškoviště, trampolína). Děti něvědeli, co vyzkoušet dřív. Vše potřebné pro rodiny s dětmi na chatě bylo k dispozici, nic nám nechybělo. Super pozice pro podnikání výletů i skvělé místo pro odpočinek. Určitě se na tuto chatu rádi zase vrátíme.

září 2016 - Jiří Mařan

Na chatě v Jetřichovicích jsme byli již v roce 2014 a byli jsme tam moc spokojeni. Letos jsme tedy věděli co máme čekat a bylo to opět super. Majitelé jsou velice vstřícní, příjemní a pohodoví lidé. Je vidět, že chatu neustále zdokonalují a snaží se sebemenší maličkostí vylepšit návštěvníkům jejich pobyt.
Chata je umístěna na konci obce a je u ní, popř. v ní vše co potřebuje rodina s dětmi... spousta hraček, trampolína, podložka do vany, nočník, písek, malý domeček, klouzačka, houpačky, gril, místo na táborák, venkovní lehátka, myčka, stůl na stolní tenis... : - ) No je tam toho opravdu hodně a nic nám tam nechybělo.
V okolí Jetřichovic je spousta možností pro výlety. My osobně jsme vyrazili na Dolský mlýn (točila se tam Pyšná princezna + Peklo s princeznou) a na Mariinu vyhlídku, kde byl nádherný rozhled a výstup stál opravdu za to. Že je kolem Jetřichovic krásná příroda nemusím nijak popisovat, jsou součástí Českého Švýcarska a to mluví samo za sebe.
Za všechny z naší rodiny můžu chatu v Jetřichovicích doporučit a dávám jí velikou jedničku. My osobně se tam budeme určitě vracet.
Jiří Mařan.

Léto 2016 - čermákovi

Děkujeme moc za krásně strávenou dovolenou u Vás na chatě. Chata je perfektně vybyvená, čistá a pro děti je tam spousta her, trampolína a ostatní. Domů se nám moc nechtělo a určitě to nebyla naše poslední dovolená na této chatě. Ještě jednou děkujeme moc Čermákovi

Zpět na prezentaci objektu č. 6300

Nejnovější recenze ubytování na e-Chalupy.cz

Recenze z oblasti České Švýcarsko

:: chaty a chalupy s bazénem :: dovolená léto v ČR :: chaty a chalupy u vody :: ubytování u sjezdovky :: vánoční pobyty :: Silvestr 2018 :: jarní prázdniny 2019 :: rezervační systém ubytování :: ochrana osobních údajů :: REGISTRACE objektu
0
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.

e-chalupy.cz