Hodnocení a recenze ubytování: Chata Cidlina

Navigace: Chaty a chalupy   Chata Cidlina   Hodnocení a recenze

Hodnocení a recenze objektu č. 3956

Chata Cidlina

23.8.30.8.2014

moc krasna dovolena v hezkem prostredi. chatka super zarizena uplne se vsim. manzele krausovi moc ochotni lide. budem se tesit na pristi rok. manzele herzogovi ze zbecnika

5.7-1.27

Děkujeme za krásnou dovolenou.
Chata bez chybičky, velký bazén zahrádka krásné okolí. Příjemní majitelé, prostě super. Za rok zas.
Už teď se těšíme!!!

VELKÉ DÍKY!!!!!

24.-26.8.2013 - Šárka P.

Prožili jsme víkend v krásné přírodě, a ikdyž počasí úplně nevyšlo, bylo tam krásně. Chata je dobře vybavená jak pro slunné tak i pro deštivé dny... Doporučujeme pro rodiny s dětmi i zvířaty.

30.5. - 2.6.2013 - Gulda

Ahojte všichni,
jsem jedním z těch štastých, který se mohl našeho víkendového pobytu v této krásné lokalitě zúčastnit a strávit zde super chvíle s přáteli ze studentských let a doufám, že toto přátelské pouto nám vydrží až do ......
Vzkaz pro všechny, kteří by se chtěli zde ubytovat:
Počasí sice nelze objednat, ale jinak Vám bude splněno u Petra a Jolanky vše, co potřebujete k příjemně strávenému pobytu v kraji Rumcajse, Manky a Cipíska.

Ještě jednou Péto a Jolanko děkuji.
Srdečně zdraví Gulda.

víkend 30.5. - 2.6. 2013 - Steve

Jako každý rok i letos jsme s několika bývalými spolužáky ze stř. školy řešili místo našeho tradičního setkání, které jsme chtěli aby bylo nejen zajímavé lokalitou, ale i vyhovující z hlediska našich večerních posezení a pochopitelně cenově dostupné. Zvolili jsme tuto možnost a nutno přiznat, že to byla volba jedinečná. Všechny naše představy byly beze zbytku naplněny - krásná příroda, prostorné ubytování a obrovská terasa, kde jsme s přáteli zažili dle slov každého z nás fantastický víkend. To vše ještě umocněno skvělými majiteli, kteří pro nás byli ochotni udělat první-poslední.
Proto všem, kteří uvažují o případné návštěvě tohoto "ráje" v Českém ráji ať už s rodinou nebo s přáteli, pak nezbývá než toto ubytování jen a jen doporučit. Určitě nebudete zklamaní...

Absolventi jedné nejmenované střední školy na Pardubicku, kteří si to tady opravdu užili a ještě jednou chtějí touto cestou poděkovat skvělým hostitelům Jolance a Petrovi.

Léto 21.-28.7.2012

Letos v červenci jsme strávili dovolenou na chatě v Cidlině. Chatička je moc pěkná, prakticky zařízená, moc jsme ocenili velkou terasu, bazén a oplocenou zahradu. Ideální pro rodiny s malými dětmi. Majitelé jsou moc vstřícní a ochotní. Okolí nádherné a plné míst k výletům. Moc děkujeme za krásný týden!
Bubeníkovi

Zpět na prezentaci objektu č. 3956

Nejnovější recenze ubytování na e-Chalupy.cz

Recenze z oblasti Český ráj

:: chaty a chalupy s bazénem :: dovolená léto v ČR :: chaty a chalupy u vody :: ubytování u sjezdovky :: vánoční pobyty :: Silvestr 2018 :: chaty a chalupy přímo od majitele :: jarní prázdniny 2019 :: ochrana osobních údajů :: REGISTRACE objektu
0
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.

e-chalupy.cz