Hodnocení a recenze ubytování: Chata Eliška - Jiřetín pod Jedlovou

Navigace: Chaty a chalupy   Chata Eliška - Jiřetín pod Jedlovou   Hodnocení a recenze

Hodnocení a recenze objektu č. 5038

Chata Eliška - Jiřetín pod Jedlovou

Jaro 2018 s více rodinami
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Plusy: Byli jsem nadšeni. Krásné a čisté ubytování. Příjemný majitel a pěkné prostředí. Nejhezčí chata, kde jsme byli. Rádi přijedeme znovu.

září 2014

Naprosto perfektní ubytování - vše prostorné a vzdušné a zároveň praktické a pohodlné. Nádherná zimní zahrada. Skvěle a vkusně zařízené. Byli jsme tu 2 rodiny s dětmi a 2 dospělí k tomu. Přesto, že nebyla ještě topná sezóna, topení fungovalo (bylo docela pošmourno, tak jsme to po celodenním výletu v mrholení ocenili). Teplá voda byla vždy pro všechny - žádné čekání na její ohřátí. Na zahradě zázemí pro děti. Strávili jsme tu prodloužený víkend a příští rok rádi přijedeme na celý týden. Nestihli jsme objevit celé okolí: - ). Cestujeme docela dost a tohle bylo jedno z nejpříjemnějších ubytování vůbec.

červenec 2014

Krásná a čistá chata, byli jsme maximálně spokojení, moc doporučujeme.
Jen přeji majiteli, ať mu ji lidé moc brzo nezdevastují, byla by to opravdu škoda.
Jeden maličký nedostatek přece - bohužel internet: )

28.6.-5.7.2014 - Vladka

Moc pěkná chata .Všechno bylo v pořádku jsme moc spokojeni .Určitě všem doporučuji ;)

Silvestr 2014

Jedna z nejhezčích chat na které jsme byli. Ten kdo chatu zrekonstruoval u toho i myslel, chata je velmi dobře dispozičně navržená. Bez problému jsem se tam vešli, 3 rodiny (6 dospělých, 5 dětí - 8 měsíců až 5 let). Každý měl své soukromí. Perfektní byly i dvě samostané koupelny (každá se záchodem) a záchod v patře. Nikdy nebyl problém s teplou vodou, ani s teplovou uvnitř objektu. Dům je zateplen a skvěle izolován. Oceňuji i nulovou starost o topení, člověk jen reguloval kolik chce mít stupňů, žádné přikládání do kotle, či kamen. Kuchyň je prostorná a moderně vybavená, součástí linky je i pračka. Na parkovací místa u chaty se bez problémů vešla tři auta ( 2 Octavie, 1 Volvo). Jednání s majitelem taktéž bez problémů. Děkuji za pěkný pobyt a chatu mohu jen doporučit.

Zpět na prezentaci objektu č. 5038

Nejnovější recenze ubytování na e-Chalupy.cz

Recenze z oblasti Lužické hory

:: chaty a chalupy s bazénem :: dovolená léto v ČR :: chaty a chalupy u vody :: ubytování u sjezdovky :: vánoční pobyty :: Silvestr 2018 :: jarní prázdniny 2019 :: rezervační systém ubytování :: ochrana osobních údajů :: REGISTRACE objektu
0
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.

e-chalupy.cz