Hodnocení a recenze ubytování: Chalupa Zlatník - Krásná

Kde jsem: Chaty a chalupy   Chalupa Zlatník - Krásná   Hodnocení a recenze

Hodnocení a recenze objektu č. 0035

Chalupa Zlatník - Krásná

Průměrné hodnocení 100%

Komunikace s majitelem: HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička 100%
Poloha objektu: HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička 99%
Vybavení objektu: HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička 99%
Čistota: HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička 100%
Celkový dojem: HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička 100%

Jednotlivé recenze:

Podzim 2023 - Petra s více rodinami
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Krásná, útulná chata na skvělém místě. Bylo zde velmi čisto a nic nám nechybělo. Finská sauna jako třešnička na dortu po celodenním výšlapu. Komunikace s majitelkou bezproblémová a velmi se nám líbil systém vzdáleného přístupu do chaty při příjezdu (nebyli jsme tak vázáni přesnou hodinou příjezdu). Věřím, že jsme na chalupě nebyli naposledy.

Léto 2023 s více rodinami
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 96%
Roky jezdíme ve velké skupině lidí (5 rodin s dětmi) po Česku a tato chalupa byla zatím to nejlepší, kde jsme byli ubytovaní. Ať už vybavením, vnitřním prostorem, okolím chalupy, čistotou, tak i komunikací s majiteli.
Možná jedno malinké negativum, že chalupa se nachází téměř na konci slepé cesty "za Lysou horou", takže spousta cílů výletů je sice vzdušnou čarou kousek, ale autem se to musí objíždět celkem daleko. Ale pro někoho, kdo má v plánu spíše menší výlety jen v okolí chalupy, to může být naopak plus :-)

Zima 2022 - Filip Otisk s více rodinami
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Od zadání poptávky až po konečné vyúčtování vše v TOPu. Majitelé milí , ochotní se super přístupem. Chalupa v krásném místě . Samotná chalupa je nadstandardním vybavena. Do dnes jsme v úžasu . Rádi se sem budeme vracet . Moc děkujeme a přejeme vše nejlepší .

Podzim 2022 s více rodinami
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 98%
Děkuji za příležitost ubytování na chalupě Zlatník.Rodinná oslava se vydařila díky tomu,že jsme měli téměř vše co jsme potřebovali.Nám jen chyběla větší pracovní plocha v kuchyni,pro větší počet lidí,kteří se mohou ubytovat ve velice roztonilých pokojíčcích,toť názor mých vnoučátek,pak na prřípravu jídla prostor chybí.Jinak spokojenost veliká.Soukromí,vyžití uvnitř i venku,komunikace s p. majitelkou výborná,která je milá a vstřícná.
Určitě plánujeme návrat,všichni byli spokojení a vnoučata nadšenáParáda,děkujeme za celou početnou rodinu.

Léto 2022
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Maximální spokojenost

Zima 2022 s více rodinami
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 96%
Chalupu doporučujeme, pro rodiny s dětmi super.

Zima 2022 - Světlana se skupinou přátel
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Chata je kouzelná.. měli jsme oslavu narozeniny a vše bylo parádní! Krásně zařízená chata, plně vybavena, vše čisté a voňavé.. paní majitelka je zlata:) maximální spokojenost.. a určitě chatu navštívíme zas!!! Děkujeme za krásný pobyt.

Podzim 2021 - Mirek s rodinou s více rodinami
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Chalupu jsme využili k rodinné oslavě. Díky perfektnímu vybavení a výhodě, že každý pokoj má vlastní sociální zařízení, jsme si užili soukromí a díky prostorné společenské místnosti příležitost být spolu. Chalupa byla navíc vzorně uklizená. Určitě ji ještě navštívíme s kamarády, abychom si užili zimních radovánek, protože okolí je moc krásné a přímo nad chalupou je lyžařský vlek.

Zima 2021 - Sarah Rejtová se skupinou přátel
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Chata se nachází v krásném prostředí, kde se může relaxovat v každém ročním období. Moc jsme si to užili. Je vybavená nadstandardně i co se týče sauny, fotbálku a venkovního bazénu.komunikace s majiteli super. Určitě se sem zase příští rok vrátíme.

Jaro 2021 - Hana se skupinou přátel
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Chalupu jsme využili k pracovnímu setkání a školení, které můžeme opakovaně v chalupě Zlatník realizovat díky velké společenské místnosti. Vždy se zde cítíme jako doma, objekt je výborně vybaven a vše je v naprostém pořádku.
Žádné nejsou (opravdu je zde snaha o dokonalost :-).

Zima 2021 - Veronika se skupinou přátel
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Všechno.Super přístup majitelky.Domluva.Výlety.
Není
co dodat.
Naše vládní opatření

Léto 2020 - Martina
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Chalupa - roubenka je nádherná. (sama jsem byla svědkem, kdy kolem ní projížděli cyklisté nebo procházeli turisté a pořizovali si snímky do svého alba. Když jsem chalupu viděla poprvé se svým mužem zvenčí , tak jsme si řekli, že se do ní nemůžeme vejít, ale uvnitř jsme byli velmi mile překvapeni. Chalupa je velká , prostorná, vkusně řešená ( majitelé mají určitě vkus). Jezdíme na týdenní letní dovolené s rodinou (23-28 lidí) již 16 rok a tak vždy rádi uvítáme nebo hledáme chalupu, kde je venkovní zastřešené posezení pro daný počet lidí - abychom mohli být pospolu co nejvíce. (chalupa Zlatník toto určitě splňuje i kuchyň , jídelna uvnitř je velká prostorná . Je zde i krb, který jsme tedy nevyužili ( měli jsme nádherné počasí, tudíž jsme nevyužili ani saunu, která je zde také k dispozici). Určitě jsme uvítali parádní bazén - není až tak velký na plavání ,ale na osvěžení pár temp - parádní a pro naši rodinu také důležitý pro letní dovolenou. Uvítali jsme určitě lednice na každém pokoji ( zvlášť v letních měsících pro nápoje ). Nápoje alko i nealko, zeleninu je také možné skladovat ve sklípku - tam byl příjemný chládeček. Je zde i možnost pinpongu, stolního fotbalu ( my jsme si jako rodina střihli turnaj v pinpongu). V celé chalupě bylo čisto, útulno. Majitelé chaloupky i paní správcová byli velmi vstřícní, ochotni. Komunikace výborná.Prostě - byli jsme moc spokojeni. Nevýhoda je ta - že naše rodina je početnější nebo jezdí ve větším počtu než letos, tudíž příští rok, kdy se nás chystá jet více, bychom tuto chalupu nemohli využít (jsme rádi, že se nám toto letos podařilo - na chalupu Zlatník už jsem se totiž na internetu dívala několikrát, ale vždy jsem ji zamítla právě vzhledem k počtu lůžek). Jsme velká rodina.:-)Takže - kdo chce prožít moc pěknou dovolenou jeďte na Zlatník ---a vlastně - možnost turistiky skvělá . Z naší rodiny jsme se samozřejmě vydali na nejvyšší vrchol Beskyd Lysou horu - pěšky, ale i cyklisté z naší rodiny vyrazili na východ slunce právě na onu horu.
Mínus - škoda, že jsme na chalupě byli jen týden.

Jaro 2020 - Ivan s více rodinami
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 98%
Slabé osvětlení pracovní kuchyňské desky ve společenské místnosti.

Jaro 2020 - Pavlína se skupinou přátel
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Byli jsme zde na pobytu s naší organizací pro děti s handicapem. Propršely nám 4 dny, ale díky úžasnému prostoru v chalupě jsme to zvládli. Chalupa je krásná, čistá, stylová, útulná a velmi prostorná. Všem doporučuji ))
no, že jsme museli jet domů :-)

Zima 2020 - Kateřina se skupinou přátel
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Chata perfektní. Vše, co člověk k relaxaci a odpočinku potřebuje, zde najde! Luxusně vybaveno! Moc děkujeme za celý pobyt.
Mínusy žádné!

Zima 2020 - Radomír Novotný se skupinou přátel
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Pořádali jsme firemní akci pro zaměstnance, všichni si to užili, majitel firmy nadšený - asi není co dodat. Určitě se vrátíme.

Zima 2019 - Ondra s více rodinami
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Chata je uplně super, jde vidět že ji renovoval někdo kdo u toho přemýšlel. Vše potřebné k dispozici, člověk nemusí řešit spoustu věcí, které u jiných chat.
Nejsou

Léto 2019 - Petr s více rodinami
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Krásné prostorné apartmány jako na fotkách, zánovní koupelny, kuchyňské kouty, vše čisté. Super zázemí pro venkovní posezení a pro děti. Skvělé umístění pro cykloturistické výlety. Organizace a ochota majitelů na jedničku. Ubytování vřele doporučuji, určitě se vrátíme.
Žádné.

Podzim 2019 - Martin Plandor se skupinou přátel
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Vše proběhlo jak bylo dohodnuto, vstřícná paní majitela i paní správcová..

Léto 2019 - Petr
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Krásná chalupa, krásná lokalita, bohaté vybavení a bezproblémová komunikace s paní majitelkou.

Podzim 2018 - Lucie se skupinou přátel
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Perfektní ubytování pro skupinu přátel, kolegů, rodiny ... Skvělá dostupnost na výlety např. na Lysou Horu. V neposlední řadě skvělá a pružná komunikace s paní majitelkou. Určitě navštívíme znovu.

Jaro 2019 - Bob se skupinou spokojených důchodců se skupinou přátel
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Celkové hodnocení: 100%
Plusy: Na chalupu Zlatník jezdíme od podzimu 2013 pravidelně každý rok. Nevyjadřuji se k tomu, co každý od tohoto typu ubytování očekává, tj. čistota chalupy a jejího prostředí, dostupnost lůžkových a všech hygienických potřeb, ochota personálu, možnosti bezproblémového parkování atd. jednak proto, protože je toto hodnocení (se kterým se plně ztotožňujeme) vyjádřeno velmi kladně u všech předchozích hodnotitelů, ale především proto, že kdybychom nebyli spokojeni, tak bychom zde pobyty po tak dlouhou dobu neopakovali (a to někteří jezdíme až ze Středočeského kraje a Prahy). Naopak chci zdůraznit to, že jsme důchodci, a že nám proto plně vyhovují termíny všedních dnů, navíc mimo hlavní sezonu, kdy i výlety. které vždy podnikáme (Lysá hora, Krakov, místa v „pěším“ dosahu atd) jsou ať už z hlediska stálosti počasí, či cestování pro nás důchodce příjemnější. Teď si jen přejeme, abychom naši tradici, tj. setkávání se v příjemném prostředí chalupy na Zlatníku udrželi co nejdéle.
Mínusy: Nezaznamenali jsme žádné

Zima 2019 - Lenka s více rodinami
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Chalupa byla nádherná, čistá, perfektně a moderně vybavená, včetně kuchyní. Bylo v ní vše, jako bychom byli doma. Zázemí pro děti úžasné. Vše podrobně a přehledně popsáno, vysvětleno. Domluva s majitelkou špičková a rychlá. Byli jsme naprosto spokojeni a nechtělo se nám domů.
Nefungovala sjezdovka za chalupou, není zde obchůdek ani restaurace, za což však nemůže paní majitelka.

Zima 2019 - Roman v páru
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Pobyli jsme na prodloužený víkend jako parta tátů s dětmi a byli jsme nadšení. Krásná chaloupka jako z pohádky, vybavení perfektní a stylové, čistota 100%, perfektní místo přímo pod sjezdovkou, domluva s paní majitelkou na jedničku, prostě nádhera a rádi přijedeme znovu! Zdraví expedice Apalucha!
Žádné mínusy jsme nezaznamenali.

Podzim 2018 se skupinou přátel
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%

Podzim 2018 - Tým Slezské univerzity v Opavě se skupinou přátel
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 80%
Chalupu Zlatník jsme vybrali jako místo pro neformální pracovní poradu. Prostředí odpovídalo fotografiím na webu, tj. pěkné, čisté, stylové, vybavenost chalupy předčila naše očekávání. Nadstandardní a velmi příjemné bylo jednání s majitelkou objektu - vstřícné a rychlé. Pokud to bude možné, pobyt si zopakujeme; snad i na delší dobu, abychom si mohli užít i okolní krásné přírody.

Podzim 2018 - Hana A. s rodinou
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Děkujeme byli jsme moc spokojeni.Hana A.

Podzim 2018 - Jana se skupinou přátel
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Vybavení, dostupnost, jednání ,vše.... zapomněli jsme oblíbenou hračku - neskutečná ochota při hledání a následně předání proběhlo hladce.... děkuji moc
Nejsou

Léto 2018 - Pavel Wolf s více rodinami
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
vybavení, umístění objektu, komunikace s majitelem

Děkujeme
za krásný pobyt v Beskydech (chalupa byla perfektní).
Počasí nám přálo, a tak jsme podnikli "výšlapy" na všechna místa, které jsme měli v plánu.
Jenom saunu jsme v horkých letních dnech nemuseli využívat (škoda - vypadala hezky).
Bazén je pouze pro otužilé (úmístění ve stínu).Kdyby to šlo, dali bychom ho na místo trampolíny (ta pro nás neměla využití).

Jaro 2018 - Jaromír Smýkal se skupinou přátel
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Výborné místo pro dovolenou. Konečně jsme měli možnost poznat Lysou taky z druhé strany. Chalupu všem doporučuji, hlavně zázemí pro děti.

Jaro 2018 - Radim s více rodinami
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Velmi hezká chalupa na dobrém místě. Vše dobře připraveno a přichystáno.
Domluva s majiteli ideální:)
Vřele doporučuji.

Zima 2018 - Ivana Starečková s více rodinami
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
O víkendu jsme s přáteli/rodiny s malými dětmi navštívili chalupu Zlatník. Vše bylo v naprostém pořádku. Chalupa je perfektně čistá a uklizená!! Služby majitelů jsou výborné (sepsané rady na výlety, mapy, pohlednice vč.známek :-), kávovar v kuchyni, ručníky, sauna). Chalupa je dobře zařízená.

Zima se skupinou přátel
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Příjemně strávený čas s kolegy na této chalupě. S paní majitelkou výborná domluva na všem. Vybavení chalupy perfektní, čistota a pokoje v naprostém pořádku. Saunu jsme nevyužili, ale při delším pobytu určitě ano. Okolí chalupy krásné.

Zima 2017 - Olomouc se skupinou přátel
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Chalupa Zlatník nás opravdu tak učarovala, že jsme museli neplánovaně zůstat ještě jednu noc ...Protože se nám z tak krásného místa nechtělo odjet. Určitě se rádi vrátíme!!!I léto musí být super....Chalupa nabízí vše, co si jen dovedete představit. K tomu krásné vybavení, teplíčko a saunu...Paráda...doporučujeme..!!!

Podzim 2017 - SDH Bělá se skupinou přátel
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Obrovská spokojenost ze strany celého týmu! Prožili jsme zde skvělý víkend a věříme, že jsme na chalupě Zlatník nebyli naposledy! Děkujeme !!! :)

Podzim 2017 se skupinou přátel
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Moc se nám líbilo, vše co jsme potřebovali tam bylo a dokonce tam bylo i to, co jsme nepotřebovali.........super.
Nic. Žádný mínus

září 2017 - Jakub Vaněk

Na chalupě Zlatník jsme byli již po čtvrté, což o mnohém svědčí. Chalupu jsem si poprvé vybrali z důvodu nabídky pokojů se samostatným soc. zařízením, rozlehlou kuchyní a kuchyňkami na pokojích, protože se pobytu účastní vždy 5 rodin s dětmi. Chalupa byla vždy vzorně připravena, pokoje čisté, kuchyň a ostatní zázemí totéž.
Venkovní prostředí nabízí ohniště, posezení, houpačky pro děti a je dostatečně rozlehlé. Nadzemní bazén je od chalupy pár kroků popř. se dá využít potůček tekoucí poblíž.
O okolním prostředí nemusím nic psát, noční výšlap na Lysou na východ slunce je prostě unikátní. Z každé strany je to kousek do lesa nebo na přilehlou louku. Komunikace probíhala vždy na jedničku, co bylo domluvené, to platilo.
Všem, kdo mají zájem o strávení pobytu v přírodě a velmi kvalitně vybavené a situované chalupě, mohu chalupu Zlatník jen doporučit.

srpen 2017

Velmi pekne a prakticky zrekounstruovana chata v krasnom prostredi za dobru cenu. Jedinou chybkou je bazen, ktory sa nenachadza priamo pri chate. Vsetkym odporucame!

červenec 2017 - Monika Dušáková

Chalupa Zlatník je na pěkném, dobře přístupném místě. Pěkně vybavená jak pro jednotlivce tak pro rodiny s dětmi. Všude čisto a útulno. Jednání s majitelkou naprosto bez problému (dokáže objednat i krásné počasí: - ) )
Okolí chalupy jak stvořené pro pěší, tak cyklisty. U chalupy nechybí prostor pro děti (skvělá trampolína), je možné posedět i venku, kde je kryté sezení.
Ke koupání zve jen pár metrů od chalupy křišťálově čistý potok nebo nadzemní bazén.
Mohu jen doporučit!

léto 2017 - Jarka janů

Perfektní zázemí pro rodiny s dětmi (naše děti zaujala hlavně super trampolína: - ). Ideální výchozí místo pro vycházky po Beskydech (přímo pod Lysou horou). Chalupa je dobře vybavená, čistá, posezení na zahradě super, klidné místo uprostřed lesů. Jednání s majiteli příjemné. Můžeme rozhodně doporučit.

Červen 2017 - Simona

Krásná stylová chalupa ideální pro více rodin s dětmi v malebném prostředí Beskyd.
Chaluba plně vybavená a zařízená, pro děti pěkné zázemí na zahradě a možnost večer posedět a grilovat.
Výchozí místo na procházky a turistiku.
Mohu jen doporučit

květen 2017 - Dana K.

Úžasná stylová chalupa v krásném prostředí Beskyd. Navštívili jsme ji už několikrát v zimě a teď i na jaře a vždy velká spokojenost!! V chladnějších dnech je velmi příjemné večerní posezení u krbu nebo pobyt v sauně. Je zde mnoho vyžití pro děti i dospělé ve všech ročních obdobích, takže můžu jen doporučit.. A paní majitelka je moc příjemná a sympatická!!

Duben 2017 - Rašková

S chalupou jsme byli velmi spokojeni. Členění interiéru na několik samostatných pokojů a apartmánů s vlastní koupelnou byla pro náš pobyt mladých rodin ideální. Navíc vše bylo čisté, moderní a útulné.

Únor 2017 - Lucas

Velmi doporučuji! Chalupa je čistá, nově a vkusně zrekonstruovaná, skvěle vybavená a úsporná na spotřebu el. energie. Jednání s majiteli je příjemné a bezproblémové!

Silvestrovský pobyt 2015 i 2016 - Štěpánka M.

Chalupa Zlatník je velmi příjemné místo na trávení nejen zimních radovánek. Můžeme jen vřele doporučit. Zde pár důvodů, proč tam jet: - )

+ super sauna
+ sušák na boty a lyžáky
+ dostatek lednic na celé chalupe
+ vybavení kuchyně - trouba, myčka, kávovar (i na kapučino: - ))
+ vybavení pokojů (sociálka, lednička, mikrovlnná trouba)
+ vždy skvělá domluva s majitelkou
+ v případě sněhu svah hned u chalupy

Příjemný pobyt!

Listopad 2016 - Orf

Travili jsme zde apaluchu 8 tatinku a 11 deticek.
Za nas absolutne idealni chata deticky se zde i zime zabavi.
Hromadne "krmeni zvere" pri zapalenem krbu nema chybu.
Vecerni relax v saune naprosto neskutecneeeee
Urcite bude vopakovacka

říjen 2016

Pobyt na chalupě Zlatník se nám moc líbil, byla výborně zařízená, komfortní, čistá. Obzvlášť jsme ocenili velkou společenskou místnost, příjemná byla i myčka a kávovar na espreso. Byla dobře vybavená i hračkami pro děti, krásné je i posezení venku, které jsme ale na konci října již nevyužili. S paní majitelkou byla výborná komunikace. Chalupa je výborným výchozím místem pro výstup na Lysou horu.

začátek srpna2016 - Hemalová

Nechci se opakovat v superlativech ale VŠECHNO bylo skvělé, prožili jsme v plném počtu osazenstva krásný týden v krásné přírodě. Bazén jsme ani neodkryli, počasí spíše na procházky.
Určitě bych pobyt někdy zopakovala, ale snažíme se stále objevovat nové a nové lokality.
Všem kdo pochybují.... určitě doporučuji.
Jednání s majiteli na jedničku.

červenec 2016 - svatební matka

Recenze na chalupu Zlatník:
Na chalupu Zlatník jme přijeli v červenci, teploměr ukazoval 10°C, přes dešťové mraky a mlhu nebylo poznat, že jsme na horách a chalupa nám připadla pro naši početnou skupinu na první pohled malá. Když však po dvou dnech vysvitlo slunce a dopila se první bečka, rozprostřel se nám krásný výhled na okolní přírodu.
Chaloupka, která na první pohled mátla, ukázala vevnitř krásný, čistý, velký prostor s veškerým rekreačním pohodlím. Vybavení pokojů i kuchyně bezvadné, prostor kolem chaloupky ideální. Noční klid rušili jen někteří neukáznění členové naší skupiny, druhý den za to běželi na blízkou Lysou horu. Borůvek a hub halda(většina z nich jedlých)
Jediné, co bylo na našem pobytu podezřelé, že čas letěl abnormálně rychle. Než jsme se stačili vzpamatovat, slzeli jsme do obřích kapesníků v den odjezdu a vymýšleli jak si pobyt „protáhnout“. Toť jediné negativum a vzhledem k tomu, že jsme nestačili navštívit ani polovinu plánovaných lokalit, nevím, zda to nebude vyžadovat návrat?!
Paní Bednářové děkujeme za vzornou a příjemnou komunikaci. Můžeme jen doporučit.

léto 2016 - lada

Pokoje jsou čisté včetně sociálního zařízení, společenská místnost s kuchyní maximálně vybavená nádobím. Venkovní posezení moc příjemné i s osvětlením a ohništěm. Možnost pěkných procházek a výletů.
Vřele všem doporučujeme.

bazén přemístit k chalupě

květen 2016 - Dana Hroňková

Na chalupě Zlatník se scházíme jako spolužáci již několikátým rokem. Jsme vždy velmi spokojeni. Pokoje jsou čisté včetně sociálního zařízení, společenská místnost s kuchyní maximálně vybavená nádobím. Venkovní posezení moc příjemné i s osvětlením a ohništěm. Možnost pěkných procházek a výletů. Příští rok již máme naplánovaný výlet na Lysou Horu.
Vřele všem doporučujeme. Moc děkujeme pí Bednářové.

Za všechny spolužáky (r. 1948) Dana Hroňková.

červen 2016 - Josef Kovalčik

Na chalupě Zlatník jsme s přáteli byli ubytovány tři dny a mohu konstatovat že vybavení chaty je na velmi dobré úrovni, pokoje útulné, všude čisto, nemohu si opravdu na nic stěžovat a přátelé ze Slovenska si to pochvalovali. Paní která nám chalupu předávala je velmi příjemná a není problém se na ní po celou dobu pobytu s jakýmkoli problémem obrátit. Chalupu Zlatník mohu každému jen doporučit.
S pozdravem Josef

zima 2016 - únor - Jana J.

Krásná udržovaná chaloupka v krásném prostředí s parkováním přímo u objektu. Výborná domluva s paní majitelkou i super komunikace s paní správcovou. Prostorné, čisté místnosti, toalety a koupelny, vzhledem k tomu, že jsme zde byli v zimě, ocenili jsme i to, že celá chalupa byla stále krásně vytopená se stálou teplotou, prostorná chodba s možností sušení oblečení po lyžování. V těsné blízkosti prostorná budova s možností uložení lyží, kol, saní apod. Můžeme doporučit.

Léto - 8.8.-15.8.2015 - Na-ex

Velmi hezká chalupa na krásném místě, přímo pod Lysou horou. Čistá, uklizená, praktická a vybavením i rozměry maximálně vyhovující naší velké "tlupě". Dobře vybavená kuchyně, možnosti sportovního vyžití, bazének přes cestu, zastřešené posezení venku s možností grilování, samá pozitiva. K tomu úžasné prostředí, Lysá hora na dosah ruky, koupání v nedalekém aqua centru, Kopřivnice, Radegast, tedy i kulturní a společenské vyžití v minimální dojezdové vzdálenosti. K tomu vynikající pivo z nedalekého Beskydského pivovárku. Ochotná majitelka a dobrá komunikace. Možnost parkování u objektu.
Jediná drobná negativa - nízká hladina vody a potřeba si hlídat stav ve studni, v připadě nutnosti majitel zajistí dovezení vody z externího zdroje. Ale na to si musíme zvykat, spodní vody bude zřejmě nedostatek leckde. A také nedostatečná kapacita popelnic, které byly zaplněné prakticky už v den nástupu a do odjezdu nebyly vyvezeny. Což majitel nemůže moc ovlivnit (snad jen vyžádat víc popelnic).
Každopádně všem doporučuji, stojí to za tu pohodu a nádheru, čistotu prostředí.

podzim 14.-18.10.2015 - Barča

Byli jsme zde již třetím rokem a opět naprostá spokojenost. Dokonce ani špatné počasí nám náladu nikdy nezkazilo, tuto chatu pokaždé obsadíme celou a třemi generacemi, všichni spokojení. Letos nás dokonce překvapila suprová nová trampolína, z které naše děti vylezly jen při dešti, jinak tam byly snad 5 dní v kuse: D Už se těšíme zase příští rok; )

jaro- duben 2015 - Sarka H.

O chalupě jsem slyšela z úst kamarádů, kteří tam pravidelně jezdí, jen samá pozitiva. Velmi jsem se těšila a rozhodně jsem nebyla zklamaná: - )
Miluji hory, výšlapy, lyžování, což všechno okolí nabízí. Navíc je chalupa velmi pěkně zrekonstruovaná a velmi dobře vybavená. Nádhera, určitě pojedu zas!

18.7. -21.7. 2015 - novomanželé

Na chalupe Zlatnik jsme usporadali nasi svatbu. Jelikoz se nam chaloupka na internetu moc libila, rozhodli jsme se tam stravit prodlouzeny vikend. I pres to, ze nam pocasi vubec nepralo, stravili jsme tam krasne chvile. V chate se totiz nudit nebudete i v pripade spatneho pocasi. Sauna, sklipek, stolni fotbalek, perfektni vybaveni pro male deti, ale i pro ty velke "deti", kazdy si zkratka nasel svoji zabavu. Opravdu jsme nenasli cokoliv, co by chybelo, a to jsme tam byli opravdu vsechny vekove kategorie od 12ti mesicu do 70ti let: - ). Uz jsme neco procestovali, ale s manzelem jsme se shodli, ze bezkonkurencni vybaveni chaty i pokoju, cistota, velmi vstricny pristup majitelu, prostredi, tak to se opravdu jen tezko kdekoliv jinde hleda... Vrele doporucujeme a tesime se, ze se budeme vracet a vzpominat na nas krasny spolecny den! manzele Vysohlidovi

jaro 2015 - Květa

Strávili jsme na Zlatníku prodloužený víkend a ikdyž nám počasí moc nepřálo, moc se nám tady líbilo: - ) Vyrazili jsme si na Lysou a zdolali i další cíle.... Za příjemný pobyt děkujime paní pronajímatelce... Určitě se zde v budoucnu vrátíme: - )

jaro 2015 - sarka

Na chalupě Zlatník jsme strávili již několik příjemných dovolených, které nám přinesly spoustu nezapomenutelných zážitků! Přednostmi chalupy jsou především: krásné, dobře vybavené pokoje s vlastními koupelnami a wc, prostorná společenská místnost, sauna, zahrada s řadou možností vyžití nejen pro děti (ping - pongový stůl, kuželky, skluzavka... ), nádherné prostředí Beskyd, turistické možnosti, blízkost Lysé hory. Vřele doporučuji!!!

červen 2014 - Tomáš H.

Čtyři vícečlenné rodiny z Brna jezdíváme rok co rok na společně a aktivně strávenou dovolenou na českých, nebo rakouských horách. V loňském roce jsme na webu docela náhodně našli Chalupu Zlatník. Na této chalupě jsme strávili několik pěkných dnů. Letos jsme opět dlouhé hodiny hledali na webu nějakou pro nás „šitou“ chatu (hlavně v jiných horách, než Beskydech, abychom je prostřídali). Do užšího výběru se dostalo asi horkých 20 kandidátů. Při hlasování, která chalupa bude ta letošní vyvolená, jsme zjistili, že ŽÁDNÁ!!! Protože když jsme se pro porovnání zpětně podívali na fotky interiéru i exteriéru Zlatníku, tak všech 20 vybraných chalup šlo „pod stůl“. Letos OPĚT pojedeme na beskydský Zlatník.

5.-8.2.2015 - Martina

Pobyt na teto krasne chalupe Zlatnik jsme si poradne uzili. Byli jsme rodiny s malymi detmi. Pocasi nam jenom hralo do karet.
Prijemne prostredi, perfektne vybavena chalupa. Kazda rodina mela sve soukromi diky rozdelenym pokojum. Dobre resena spolecenska mistnost kde jsme se vsichni sesli a relaxovali.
Poloha chaty je idealni. Nekteri z nas vyuzili sjezdovky hned za chalupou, jini si vyjeli na bezkach. Prochazky v okoli s detmi na sanich bez problemu.
Jednani s majitelkou a pani spravcovou vyborne. Velka ochota najit vhodny termin, tak aby to vyhovovalo vsem. Cesta na chalupu jednoducha a to i vpripade snehu.
Byli jsem moc spokojeni a urcite se radi vratime!

5.12. - 7.12.2014 - TomB

Strávili jsme na chalupě Zlatník Mikulášský víkend s dětmi, ještě spolu s dalšími přáteli - čtyřmi rodinami. Náš pobyt byl moc fajn i když jsme neměli štěstí na počasí. Každý den jsme dětem udělali krátký výlet po okolí, pak příprava pokrmů a zábava v chalupě. Stolní fotbálek, ping - pong, schovka, výtvarný kroužek i pohádky v TV. Chalupa je prostorná a skvěle vybavená, od kuchyně ve spodní společenské místnosti až po ložnice v podkroví nic nechybí. Horní pokoje jsou oddělené, s vlastním WC a sprchou, každý měl své soukromí. Po příjezdu teplo, čisto, povlečeno dle počtu osob! Dětem i nám se moc dobře spalo, každý den 11 hodin: - ).. Příště snad dojde i na boby a sáňky.. Za chalupou je ideální kopec i s vlekem. Paní majitelka velmi vstřícná a ochotná. Za všechny děkujeme! Beritovi

léto 2013 a 2014 - Lucie Hálová

Na Chalupu Zlatník se vracíme pravidelně a pokaždé jsme velice spokojení. Chalupa je prostorná, čistá, útulná s velkou zahradou pro venkovní vyžití. Chalupa nabízí perfektní zázemí pro pohodovou dovolenou s přáteli i pro rodiny s dětmi. Můžeme vřele doporučit.

Boli sme na chate Zlatnik prvy raz a boli sme velmi spokojni. Chalupa je vyborne vybavena, ako interier tak i exterier. Moznost peknych vyletov. Mozeme iba doporucit.

léto, 5. 9. 2014 - Kuba

Na chalupě Zlatník jsme byli již po čtvrté. Chalupu jsme poprvé vyhledali na internetu a byli jsme docela nároční - ubytování pro 5 rodin s dětmi, prostředí v přírodě, vlastní sociálka a wc + kuchyň. To vše nám Zlatník nabídl a ještě daleko více - saunu, společenskou místnost, sklípek, nádherné prostředí...; důkazem toho je již čtvrtá návštěva a všeobecná spokojenost - děti i rodiče si nemohou chalupu vynachválit, stejně tak ochotu a vstřícnost, s jakou se pobyt domlouval. Pokud hledáte aktivní odpočinek a relax, tak neváhejte a vyzkoušejte, vřele doporučuji, lokalita, chalupa a vše ostatní nemá chybu.

léto 2014 a zima 2012 - j.jenny

Krásné ubytování v nádherné přírodě kousek od Lysé hory a lesa plného borůvek. Centrum zajímavých výletů do okolí: Štramberk, Pustevny, aquapark ve Frenštátu, dinopark v Ostravě,... Příjemné bydlení, velká a dobře vybavená společenská místnost s kuchyní, krb, gril, sauna, dětský koutek se spoustou hraček, čistota a vstřícní majitelé = prostor pro ideální dovolenou... My jsme toto ubytování již využili 2x, poprvé v zimě a teď v létě a vždy jsme byli maximálně spokojeni, tedy musíme doporučit.

23. až 30.8.2014 - Vladislav Valenta

Ve dnech 23.až 30.8.2014 jsme byli s 20ti člennou partou na dovolené v Beskydech. Na internetu jsme si vyhledali objekt "Chalupa Zlatník" (0035). Opravdu jsme prožili překrásný týden v krásném prostředí Beskyd, které umožňuje mnoho úžasných, turistických výletů. Dva dny nám pršelo, ale to vůbec nevadilo, protože ubytování, vnitřní výbava a vnější zařízení nám umožnilo hodnotně strávit i tyto nepříznivé dny. Apartmány jsou výborně zařízené, tudíž nám nic nechybělo. Naše parta je dost různorodá (děti až důchodci), ale i tak si každý našel prostor pro naplnění svých potřeb. Je tam snad vše potřebné ke spokojené rekreaci každého. Veškeré vybavení je v dobrém, technickém i hygienickém stavu. Opravdu jsme byli se vším spokojeni. Jednání pani správcové bylo vstřícné, kamarádské a velmi profesionální. Komunikace s ní byla opět na vysoké, profesionální úrovni. Dostupnost objektu je velmi dobrá. My jsme měli 5 aut a neměli jsme žádný problém s parkováním ani s příjezdy a odjezdy aut z parkoviště.
Pobyt v tomto nádherném kraji a v tomto rekreačním objektu, můžeme jen každému doporučit. Určitě si tam ještě zajedeme.
Děkujeme za vše.
Za partu turistů od Sázavy - Vladislav Valenta

podzim 2012 - Daniela

Byli jsme ubytování na chalupě zlatník(0035) a můžeme jen doporučit chalupa je perfektně vybavená je tam snad úplně všechno. Překvapily nás apartmány, které jsou opravdu velké ani se to nezdá když chalupu vidíte z venku. Bylo tam velice čisto. Zahrada krásná upravená, vybavená i pro malé děti, okolí krásné je tam spousta míst na výlety a procházky. Majitelé a paní správcová byli velice příjemní a vztřícní. Určitě si k nim ještě zajedeme. Děkujeme za vše. Za kolektiv zaměstnanců nemocnice Daniela Němcová.

Zpět na prezentaci objektu č. 0035

Nejnovější recenze ubytování na e-Chalupy.cz

Recenze z oblasti Beskydy

:: chaty a chalupy s bazénem :: dovolená léto v ČR :: chaty a chalupy u vody :: na horách :: ubytování u sjezdovky :: vánoční pobyty :: Silvestr 2023 :: jarní prázdniny 2024 :: rezervační systém ubytování :: ochrana osobních údajů
0
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.e-chalupy.cz