Hodnocení a recenze ubytování: Chalupa U Potoka - Sloup v Čechách

Kde jsem: Chaty a chalupy   Chalupa U Potoka - Sloup v Čechách   Hodnocení a recenze

Hodnocení a recenze objektu č. 1843

Chalupa U Potoka - Sloup v Čechách

Průměrné hodnocení 100%

Komunikace s majitelem: HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička 100%
Poloha objektu: HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička 100%
Vybavení objektu: HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička 99%
Čistota: HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička 100%
Celkový dojem: HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička 99%

Jednotlivé recenze:

Léto 2021 - Piherovi s rodinou
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 98%
Chalupa U Potoka se nachází v klidné části obce a přitom v pěší dostupnosti do obchodu, na zmrzlinu, na hrad, na koupaliště i na výlety do blízkých skal. Apartmány jsou prostorné, útulně a přitom účelně zařízené. Čistota je naprostou samozřejmostí. Venku je příjemné posezení ve stínu a celkový dojem pak dokresluje čistý bublajcí potok. Paní majitelka je velice vstřícná a milá. My se budeme na tuto adresu vždycky rádi vracet.
Horší možnost stravování v obci. Doporučujeme restauraci U Studničků, česká klasika, ale poněkud dražší - hotovky se pohybují okolo 160 Kč.

Léto 2021 - Happy Family s rodinou
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Navštívit Sloup bylo moje velké přání už několik let, letos se mi splnilo. Pokud si chcete odpočinout doporučuji rozhodně sem;neuvěřitelně příjemná a ochotná paní majitelka. Dokonale popsané zdejší okolí v připravených prospektech, které dostanete k dispozici. Lehnete si na lehátko pod jabloň, rodina vám připraví a podá oknem kávu, děti se osvěží v potoce přímo na zahradě, manžel vám na grilu udělá něco dobrého... stav ideál. Pokud dostanete chuť na něco sladkého, tak si neváhejte objednat dort v cukrárně proti obchodu, takový schwarzwaldský dort jsem ještě nejedla. Lesní divadlo musíte vidět, takže sem určitě přijeďte!
Bohužel v době našeho pobytu špinavá voda na přírodním koupališti, takže jsme raději jeli po vodě jen lodičkou.

Léto 2021 - Milan v páru
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Všechno bylo super.
Díky.

Léto 2021 - Lucie se skupinou přátel
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Na chalupě jsme strávili 5 dní s kamarádkou a dcerami. Vše bylo naprosto super, krásné ubytování, apartmán moc hezký a čistý a okolí přímo nádhera. Když jsme odjížděli, řekla mi dcera, že za rok chce zase do Sloupu :-). Takže za nás určitě doporučuji a věřím, že se opět vrátíme....

Léto 2021 - Jitka K. s rodinou
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Hezké prostorné ubytování s odpovídajícím vybavením, zahrada s posezením. Chalupa má své kouzlo,stejně jako celý Sloup v Čechách. S paní majitelkou je bezproblémové jednání, vše probíhalo s úsměvem a ochotou. Mnoho možností výletů a poznávání nového. Doporučuji i pro rodiny s dětmi.
Týden dovolené byl krátký :-), :-), :-)

Léto 2020 - Rodina s dítětem a s babičkou s rodinou
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Jezdíme už 3 rokem na cely tyden a jsme velmi spokojeni. Parádní vesnička na procházky s kočárem. Ubytování pěkné, každý rok je v apartmánu něco nového. Bublaní potůčku když usiname je bajecne.
Pro vysoké jedince, počítejte s tím ze chalupa má původní nízké futra

Podzim 2020 - Markéta se skupinou přátel
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Pěkné, čisté ubytování, velmi milá a příjemná paní majitelka, výborná poloha na výlety po okolí. Doporučuji všem strávit zde pár dní.

Podzim 2018 - Patrik s rodinou
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
V Chalupě u Potoka jsme strávili s rodinou 4 velmi příjemné dny. Velmi příjemná a sympatická paní majitelka nám ve všem vyšla vstříc, v apartmánu jsme měli k dispozici úplně všechno, co jsme potřebovali. Na zahradě byl k dispozici gril a pěkné sezení... Kousek od ubytování je 7 dnů v týdnu otevřený obchod s potravinami. A asi to nejlepší si nechávám na konec - okolní příroda, možnosti procházek a výletů, to opravdu stojí za vidění. Za nás rozhodně doporučuji.

Podzim 2018 - Aleš se skupinou přátel
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Jednání, přístup majitelky byl super. Ubytování pěkné a čisté. Poloha chalupy je ideální jako výchozí bod pro spoustu akcí, v blízkosti je nádherné sloupské koupaliště, na druhé straně Sloupu je nádherný a romantický skalní hrad Sloup. Je zde mnoho příležitostí na vyjíždˇky na kole i případné výlety autem po nádherném okrese. Velice klidné okolí u potoka, je velmi romantické, slyšel je šplouchání vody z potoka, když sedíte venku na nádherném posezení a grilujete při západu slunce. Těšíme se na setkání opět příští rok.

Léto 2018 - Jana S v páru
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Klidne misto, supr pro par. Hezky apartman, cisto a spousta mista. S pritelem jsme ocenili grily kterou jsou k zapujceni.

Léto 2018 - Pavla
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Krásné a čisté prostředí, velice příjemná a vstřícná majitelka, tento kraj je pohádkově nádherný
dovolená rychle utekla

Léto 2018 s rodinou
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Příjemně strávená rodinná dovolená, v klidném prostředí Sloupu. Hezky vybavený apartmán, vše čisté. Pěkná zahrada, kde jsme si užili relaxování na houpačce.
Bezproblémová komunikace s paní majitelkou. Přijeli jsme o dost později, mimo hodiny příjezdů a ochotně nám vše ukázala. Děkujeme za vstřínost a zase naviděnou.

Léto 2018 - Kodejšovi v páru
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 98%

Zpět na prezentaci objektu č. 1843

Nejnovější recenze ubytování na e-Chalupy.cz

Recenze z oblasti Lužické hory

:: chaty a chalupy s bazénem :: dovolená léto v ČR :: chaty a chalupy u vody :: na horách :: ubytování u sjezdovky :: vánoční pobyty :: Silvestr 2024 :: jarní prázdniny 2025 :: rezervační systém ubytování :: ochrana osobních údajů
0
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.

e-chalupy.cz