Hodnocení a recenze ubytování: Chalupa U kocoura - Horní Světlá

Kde jsem: Chaty a chalupy   Chalupa U kocoura - Horní Světlá   Hodnocení a recenze

Hodnocení a recenze objektu č. 7351

Chalupa U kocoura - Horní Světlá

Průměrné hodnocení 99%

Komunikace s majitelem: HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička 99%
Poloha objektu: HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička 99%
Vybavení objektu: HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička 97%
Čistota: HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička 99%
Celkový dojem: HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička 99%

Jednotlivé recenze:

Podzim 2022 - Jarmila Raisová s více rodinami
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Byli jsme velmi spokojeni, i když pršelo. Chalupa i její vybavení je ve skutečnosti ještě lepší než to vypadá na fotografiích.Dům je citlivě opraven, vkusně a prakticky vybaven. Útulná chalupa, podlahové topení je úžasné a zatopit si v kamnech také! Pro lidi z města ty byl skvělý zážitek a relax. Ticho a klid, jen příroda. V okolních lesích jsme našli hodně hub.

Léto 2022 - Stepan s více rodinami
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 98%

Léto 2022 - Petr s rodinou s rodinou
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Pohádkové ubytování v citlivě opraveném kamenném stavení s obrovskou travnatou plochou. Na své si přijdou rodiny s dětmi i ti, kteří vyhledávají klid, harmonii a přírodu.

Zima 2022 - iva se skupinou přátel
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Romantika, klídek, paráda, relax ... Úžasné... A co se týká vybavení? Na co si člověk vzpomene, to tam rozhodně najde:)

Jaro 2022 s více rodinami
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 90%
Chalupa pěkná , čistá a citlivě opravená. Majitelé příjemní a ochotní. Určitě doporučujeme.

Léto 2020 - Tomáškovi s rodinou
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Přáli jsme si dovolenou v naprostém klidu, stranou civilizace, ve vkusně a elegantně zařízeném prostředí. Přesně takové se nám dostalo, ze samotné chalupy i bezprostředního okolí jsme byli nadšeni.

Jaro 2020 - Petr s rodinou
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Krásná chalupa,příjemní majitelé ,sympaták kocour...
Budeme se rádi vracet,byli jsme moc spokojení.
Žádné...

Jaro 2020 - Máchovi s rodinou
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 96%
Krásné prostředí, naprostý klid, milujem topení v kamnech. Naprostý odpočinek od běžného schonu a stresu. Prožili jsme krásný týden a těšíme se na příště. :) :) Děkujeme

Jaro 2020 - Marcela s rodinou
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Stylově vybavená chalupa, ve které se budete cítit jako doma. Pokoje dostatečně veliké i na hraní při nepříznivém počasí. Vše perfektně čisté, nádobí dostatek.
Zahrada perfektně posekana a každý si v ní najde svůj koutek pohody. Domluva s majitelem na jedničku. Moc rádi se sem budeme vracet
Chyběla nám mikrovlnka, ale dalo se to i bez ní

Léto 2019 - Erika Hanáková s rodinou
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Na chaloupce jsme byli už podruhé a opět velmi spokojení. Užili jsme si zdejšího klidu a pohody. Chaloupka je na hezkém místě a my jsme toho pořádně využili. Vybavení je úplně dostačující a nám ke štěstí nic nechybělo. Jen kdyby ten čas tak rychle neutíkal a my jsme tady mohli být ještě aspoň další týden. Hanákovi
Žádné jsme nenašli.

Jaro 2019 - Jahodovi s rodinou
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Již poněkolikáté jsme strávili příjemnou dovolenou "U kocoura". Líbí se nám hlavně klid a krásné prostředí, kam se určitě rádi budeme vracet! Výborná domluva s majiteli!

Jaro 2019 - Jahodovi s rodinou
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Již poněkolikáté jsme strávili příjemnou dovolenou "U kocoura". Líbí se nám hlavně klid a krásné prostředí, kam se určitě rádi budeme vracet!
Výborná domluva s majiteli!

Jaro 2019 - Marketa s více rodinami
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Chalupa U kocoura je raj na zemi. Majitele to tu opravdu krasne, citlive zrekonstruovali, pokoje jsou prostorne, pec v chladnem obdobi vyhrata, kuchyn vybavena tak akorat. Zahrada laka k odpocinku a nicnedelani. A tak to ma byt. Dekujeme! Uz se tesime, az se k vam opet dostaneme.

Léto 2018 s rodinou
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Celkově jsme byli na chalupě spokojení. Chalupa je stylově zařízená a přitom nechybí moderní vymoženosti jako např. myčka. Pozemek je dostatečně velký, aby si děti našli zábavu. Nicméně do budoucna by nebylo od věci zařídit nějaký venkovní dětský "hrací koutek" - houpačka, domeček apod. Jistě by to přilákalo více rodin s menšími dětmi. Ale chalupa nemá problém s obsazeností :-) Kocourek, který si nechá od dětí líbit možné i nemožné je bonus navíc :-)

Léto 2018 - Lucie Šíbalová s rodinou
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 98%
Umístění (znám okolí odmalička), krásná velká zahrada, pec :-) Máme v plánu jezdit každý rok.
Chybí mikrovlnka a TV. Nám dospělým je to úplně jedno, ale kvůli dětem by se to občas hodilo. :-)

Zima 2017 - Lindauerovi
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Jedním slovem, nebo dvěma....NAPROSTÝ LUXUS!!!

Zima 2017 - Lindauerovi s rodinou
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%

Podzim 2017 v páru
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%

první týden července 2017 - Křivánkovi a Urbanovi

Je opravdu těžké napsat v recenzi ještě něco nového, ale jak se říká, chvály není nikdy dost a toto nádherné místo i její majitelé si chválu a poděkování zaslouží. Chalupa je velmi citlivě renovovaná a poskytuje skvělé zázemí pro ty, kteří hledají klid a soukromí a je třeba zdůraznit i to, že také dostatek pohodlí. Co může být lákavějšího než rozehřátá pec, ne nějaká replika, prostě klasická pohádková pec, teprve tehdy až se na ní budete povalovat utvrdíte se v tom, že onen Honza nebyl zas tak hloupý když se mu z pece do světa nechtělo: ). A když chalupa U Kocoura, tak zde opravdu jeden bydlí a když se mu podstrojuje, tak přivede i kamarádky a kamarády z okolí, ale věřte, že se všichni chovají velmi kultivovaně a po kočičácku, takže s plným bříškem zalehnou a přenášejí na vás tu svoji pohododu, která do toho místa prostě patří. Neváhejte a určitě přijeďte, stojí to za to!

červenec 2017 - Kraváčkovi

Chalupu U kocoura můžeme doporučit, i ve skutečnosti je tak pěkná jako na fotkách. Kromě krásného vybavení a dekorací oceňujeme i čistotu, dobře vybavenou kuchyň, velkou, dobře upravenou a pro děti bezpečnou zahradu. Dětem se kromě zahrady a kocoura líbila nejvíc pec, na kterou si mohly vylézt. Děkujeme!

červenec 2017 - Jitka Evanová

Prožili jsme zde krásný týden. Majitelé jsou milí a chalupa je nádherná, plně vybavená, vařili jsme každý den a našli k tomu vše, co jsme potřebovali. Zahrada je obrovská a krásná, naše tři malé děti v ní neustále nadšene běhaly a houpaly se v sítích a my jsme se nemuseli bát, že se jim něco stane, nebo že se někde zatoulají, i když jsme je většinu času neviděli, ale jen slyšeli. Pochutnávali jsme si na lesních jahodách i malinách a prožili klidné večery na zápraží s výhledem na les a vycházející měsíc. Je to místo, kde člověk vypne, zpomalí a užívá si maličkostí. Všem vřele doporučujeme a doufáme, že se tu příští rok znovu podíváme, protože v okolí je mnoho zajímavých míst k objevování.

květen/červen 2017 - Jahodovi

Na chalupě jsme strávili příjemnou rodinnou dovolenou. Chalupa je útulná, čistá, plně vybavená a zvlášť jsme ocenili prostornou uzavřenou zahradu, kde se pohybovaly naše dvě malé dcerky společně s kocourem: o). Všude kolem je ticho a krásný výhled na les, nejste nikým rušeni a zároveň nikdo neruší vás. Ideální místo pro romantickou dovolenou s mnoha tipy na výlety po okolí!

Květen 2017 - Frantisek

Nádherný týden v pohádkové chaloupce a krásným okolím. Příjemní majitele. Doporučujeme a určitě ještě jednou zopakujeme.

září 2016 - Honza a Pavla Felklovi, Třebíč

Je to moc krásné místo, vyspravená a udržovaná chalupa, dýchají na vás "staré dobré časy", klid a pohoda. Chalupa je výborně vybavená a čistá. Pokud toužíte po místě, kde není žádný hluk a spěch z naší hektické doby, zajeďte si sem a jenom užívejte. Příroda kolem chalupy byla svěží, lesy kolem byly krásné, našli jsme i dost hub.
Kocourek zde byl a byl přítulný, Nadchly nás i další možnosti, jak trávit volný čas na chalupě. Vychutnali jsme si kromě klidu také švestky, jablka a podzimní slunce i večery s krbovými kamny a s hořícím dřevem.
Můžeme doporučit pro všechny romantiky, i pro ty, co chtějí aspoň na chvíli vypnout a zapomenout na ruch města.

srpen 2016 - Hanákovi

Na této nádherné chalupě jsme strávili krásný týden. Chalupa je opravdu moc hezky zařízená. Majitelé velmi milí a vstřícní lidé. V lese spousta hub a borůvek. V okolí krásná příroda
a spousta hezkých míst na výlety. Kocourek za námi chodil pravidelně a byl moc přítulný: ).

červenec 2016

Během pohádkového týdne v této úžasné chaloupce jsem načerpali energii, která tu prýští ze všech koutů a navštívil nás i kocour. Nepohrdl vídeňským párkem a zase se odporoučel. Budeme se těšit zase příště: - )

červen 2016 - Vilma Bujoková

Děkuji mé kamarádce za doporučení této chalupy, protože krásnější bychom těžko hledali. Strávili jsme zde prodloužený víkend a byli jsme nadšení naprosto vším! Samotnou chalupou (je nádherná, čistá, romantická), prostředím (klidné, malebné – překrásný mechový les plný hub a borůvek), malé rybníčky, pole, …). Smyslem tohoto pobytu mělo být, abychom se užili jako rodina (manželovi k narozeninám) a to se povedlo na 100%! Moc děkujeme majitelům, že něco tak krásného vybudovali!: - ) Bujokovi z Beskyd

29 září 2015 - Barbora Hanáková

S radostí se přidávám ke krásným a pozitivním komentářům. Nádherná chalupa, nádherná krajina, nádherné počasí - prostě nádherný prodloužený víkend: ) Všem, co mají rádi klid a malebnou českou krajinu, vřele doporučuji.

30.8.2015 - Jana Štěpánková

Pokud hledáte klid, harmonii a příjemné majitele, je toto přesně místo pro vás.

srpen 2015 - Luděk Mašek

Tento rok jsme strávili týden na chalupě. Byl to určitě nevšední zážitek pro všechny z nás. Citlivá rekonstrukce nabízí mnoho velice pěkných zákoutí a detailů v každém směru. V klidu a odloučenosti na tomto místě je možné opravdu „vypnout“ a odpočinout si od často rušného a rychlého životní stylu. Prostě „na samotě u lesa“: )

- Blanka Čapková

Souhlasím s Janou Pěknou. Strávily jsme na chalupě krásných 9 dní v červenci s 88letou maminkou a ta si také libovala.
Ocenily jsme opravdový klid, maminka i chládek, já zase možnost koupání v mlýnském rybníku za souhlasu hodného pana majitele (Je to asi 10 minut krkolomným kopcem a lesem).
Pozorovaly jsme jiřičky, které pilně krmily mladé a vůbec se nás nebály. Líbí se mi i romantika uvnitř chalupy a smysl pro detail. Je to moc vkusný interiér, je zde znát umělecká ruka. Přitom vše čisté a pohodlné, veškerý komfort pro zhýčkaného městského člověka je zachován.
Kdo chce vařit, ať vaří, může třeba celý den, chalupa je na to zařízena, ale my jsme to moc nepřeháněly.

léto 2015 - Jana Pěkná

Moc děkujeme za příjemně strávenou dovolenou. Interiér chalupy i okolí je ve skutečnosti ještě hezčí, než na fotkách. Všude klid, ticho. Dům je krásně zrekonstruován a všude je spousta krásných detailů, které pohladí po duši milovníka starých časů. Ve velkých vedrech je v domě stále příjemných 21°C. Ocenili jsme blízkost lesa i možnost osvěžení ve venkovní vaně a sprše. Výletní místa jsou v trochu delší vzdálenosti – je třeba auto nebo kola. Nejbližší obchod je 10 km, s čímž je třeba počítat a zásobit se. V chalupě je ale vše potřebné k vaření i pečení.

Zpět na prezentaci objektu č. 7351

Nejnovější recenze ubytování na e-Chalupy.cz

Recenze z oblasti Jižní Čechy

7 :: chaty a chalupy s bazénem :: dovolená léto v ČR :: chaty a chalupy u vody :: na horách :: ubytování u sjezdovky :: vánoční pobyty :: Silvestr 2023 :: jarní prázdniny 2023 :: rezervační systém ubytování :: ochrana osobních údajů
0
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.e-chalupy.cz