Hodnocení a recenze ubytování: Chalupa u Bárovky - Suchá

Navigace: Chaty a chalupy   Chalupa u Bárovky - Suchá   Hodnocení a recenze

Hodnocení a recenze objektu č. 1409

Chalupa u Bárovky - Suchá

Jaro 2018 - Vlásenkovi s přáteli se skupinou přátel
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Plusy: Krásné prostředí, luxusní zahrada s krytým bazénem, vybavení domu bezkonkurenční, všude čisto. Majitelé velice příjemní, jejich pracovitost je záviděníhodná. Přejeme hodně sil a elánu. Zdraví důchodci z Prahy.

3.-10.8.2013 - Ludmila

Plně se shoduji s předchozími pozitivními a pochvalnými hodnoceními. Navíc, jako vozíčkářka zcela odkázána na pomoc druhých osob, oceňuji vybavení sociálního zařízení pro zdravotně postižené. Důmyslně vyrobená sedačka ve sprše umožňuje imobilnímu samostatný sed a prkýnko na WC se po několika použitích nerozpadne, jak bývá zvykem.
Pobyt se líbil celé naší rodině, včetně pěti vnuků i nejstaršího, tehdy 14letého.

25.8.-1.9.2012 - Iveta

Každý rok trávíme i s vozíčkářem v jiné chalupě i regionu, takže můžeme srovnávat:
1) velmi pěkná chalupa s nadstandardní výbavou (pračka, žehlička,..)
2) perfektně udržovaná zahrada i krytý venkovní bazén
3) nedaleko (700m) hospoda, kde vaří i hotovky
4) parkování uvnitř zahrady pro 3 auta
5) kompletně BEZBARIEROVÁ uvnitř i venku (toaleta i sprcha)
6) ... a navíc každé ráno jede okolo pekař...

7.-14.7.2012 - Jana Čižinská

Návštěvu této chalupy vřele doporučujeme. Nádherné, klidné prostředí, krásně vybavený, prostorný domek s parádním bazénem, který lze využít i za špatného počasí. Potěšili nás i vstřícní a ochotní majitelé. Je to ideální místo pro rodiny s dětmi. Strávili jsme zde hezkou dovolenou.

Léto 9.7 - 16.7.2011 - paoloquatro

Vřele doporučuji návštěvu této chalupy. S přáteli jsme tu strávili opravdu nádherné chvíle a my všichni, včetně našich dětí opravdu zvažujeme, že se sem vrátíme i v následujících letech. Nejen opravdu vstřícné a příjemné chování majitelů tohoto objektu, ale i celkové vybavení a řešení této chalupy nás opravdu ohromilo.
Opravdu příjemné místo s možností pořádat různé aktivity a výlety pro celou rodinu. Nezbývá než říci, opravdu supeeeer.

12.-15.5.2011

Tuto chalupu jsme měli s přáteli pronajatou na prodloužený víkend a byli jsme všichni maximálně spokojeni. Chalupa je nádherná, má skvěle vybavenou kuchyň, což bohužel u všech chalup nebývá, pokoje jsou vybaveny nejen novým nábytkem, ale hlavně novými pohodlnýni lůžky, která zmiňuji právě proto, že bohužel také nebývají v nových chalupách pravidlem. Zahrada je moc pěkně řešena jak pro odpočinek dospělých, tak i pro vyžití malých dětí (pískoviště s hračkami, houpačky. A v neposlední řadě bych chtěla zmínit velmi příjemné a vstřícné jednání majitelů, takže pobyt na této chalupě opravdu mohu jen a jen doporučit.

léto 17.7.2010-31.7.2010

Na této nadstandartně vybavené chalupě jsme strávili moc příjemnou dovolenou. Vše bylo supr a není absolutně co vytknout!!! Krásné a klidné prostředí příjemní a ochotní majitelé parádní bazén. Všem doporučuji navštívit!!

Zpět na prezentaci objektu č. 1409

Nejnovější recenze ubytování na e-Chalupy.cz

Recenze z oblasti Vysočina

:: chaty a chalupy s bazénem :: dovolená léto v ČR :: chaty a chalupy u vody :: ubytování u sjezdovky :: vánoční pobyty :: Silvestr 2018 :: jarní prázdniny 2019 :: rezervační systém ubytování :: ochrana osobních údajů :: REGISTRACE objektu
0
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.

e-chalupy.cz