Hodnocení a recenze ubytování: Chalupa Školeny - Staré Hamry

Kde jsem: Chaty a chalupy   Chalupa Školeny - Staré Hamry   Hodnocení a recenze

Hodnocení a recenze objektu č. 7695

Chalupa Školeny - Staré Hamry

Průměrné hodnocení 99%

Komunikace s majitelem: HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička 100%
Poloha objektu: HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička 100%
Stav objektu: HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička 95%
Vybavení objektu: HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička 100%
Čistota: HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička 100%
Dostupnost výletů v okolí: HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička 98%
Celkový dojem: HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička 100%

Jednotlivé recenze:

Podzim 2019 - Zlatka a Jirka v páru
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Plusy: Nádherné místo, nádherná krajina, ze které se vám nebude chtít domů. My jsme byli poslední týden v září, takže jsme si užili sbírání hub. Tolik hub co jsme našli, jsme nikdy nezažili. Místo pro všechny co milují ticho a v noci černo černou tmu, která se dá krájet
Mínusy: Jak psal již pan Radek, nebude se vám chtít domů. Mě bude chybět to božské ticho. To je balzám na duši.

Léto 2018 s rodinou
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 97%

Podzim 2017 - Radek M se skupinou přátel
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Plusy: Na chatu jsme si přijeli odpočinout a ne konat dlouhé túry, byť se díky poloze chaloupky opravdu nabízely, ale přesto nám nic nechybělo. Chata je kompletně zařízená, v kuchyni jsme si troufli upéct i linecké a kouzlo dřevem nádherně obloženého pokoje s monumentálním krbem není možné popsat - to se musí zažít..
Mínusy: Nebude se Vám chtít domů.

Podzim 2017 - Novotný Jiří se skupinou přátel
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 99%

03.09. 2016 - Soudilová

Chate je úžasném místě, lesy, louky a krásné výhledy. Zařízení na chatě je naprosto skvělé,
vůbec nic nám nechybělo, skvěle jsme si to užili, opravdu to doporučuji všem milovníkům
ticha a klidu. Lidé jsou tam všude velic hodní.

20.8. - 27.8.2016 - Zímová

Chalupa Školeny je na nádherném místě v Beskydech, je to skvělá dovolená pro ty co si chtějí odpočinout uprostřed lesů a čisté přírody. Prožili jsme tam krásné ukončení prázdnin. Děti využívaly bazén, hned za chalupou rostly houby, borůvky..
Majitelé jsou moc milí lidé, kteří nám doporučili typy na výlety po okolí a protože Beskydy jsou nádherné a nestihli jsme všechno určitě se příští rok vrátíme. Chalupu Školeny můžu jen doporučit!!

august 2016 - Dobré Pocity

Dovolenku s našimi deťmi trávime pravidelne na podobných chatách a chalupách v prírode. Tento rok sme vybrali Beskydy a to chalupu na Školenoch. Bol to čistý zásah do čierneho, 10 bodov z 10.Zažili sme nádherné dva týždne v tichu a pokoji lesov a nádherných lúk plných kvetov. Chalupa je pekne a účelne zariadená. Nič nám k pohodliu nechýbalo.
Výborná poloha na cyklotúry. Možnosťi celodenného a pokojného túlania sa po okolitých lesoch. Človek v podstate ani nepotrebuje stále niekam vyrážať.
Každovečerné táboráky a aj napriek nižším teplotám koncom tohoto leta, aj každodenné kúpanie nám robili radosť. Deti sa nám pekne otužili. Na to, aby sme si toto miesto dokonale užili prídeme určite aj na ďalší rok. Už teraz sa tešíme na čučoriedky a hríby.

22.-29.8.2015 - Jan Pojar

Na této nádherné chatě jsme prožili jednu z nejkrásnějších dovolených. Chata je krásná, pohodlná a vybavená. Polovinu věcí, kterou jsme vezli jsme mohli nechat doma. Strašně rádi vzpomínáme!!! Majitelé úžasní lidé! Se vším poradí, pomůžou a doplní co potřebujete. Nám půjčovali cestovní postýlku pro malou. Ač nám klidně mohli říct, že nemají, tak zajistili. Dřeva pro vlastí potřebu víc než dost. V kuchyni naprosto všechno přes nádobí až po koření, utěrky, jar, ... Chata je uvnitř prostorná pro klidně dvě rodiny. Nádherně situovaná. Nezapomeneme na pohled z postele, přes terasu na tichem dýchající lesy a čerstvý vzduch! Původně jsme chtěli celý týden strávit na chatě, ale nakonec jsme podnikli výletů až dost. Byli jsme na Lysé hoře, U sochy Radhoště, na blízkém dětském hřišti od Horské služby, Na přehradě Šance a na krátké procházce po hřebeni od chatičky s obědem v blízké restauraci. Nezapomeneme na Beskydské borůvky. Fotografie z této dovolené nám přátelé stále obdivují. Majitelům Velký dík!

Léto 26. - 28. září - hedali

Pobyt na této chalupě lze jen a jen doporučit. Čisto, útulno, majitelé nám před příjezdem dokonce zatopili. Pro ty, kteří si chtějí odpočinout uprostřed lesů, je to ideální místo. Nelze pominout ani nenáročné možnosti procházek, včetně houbaření.

Zpět na prezentaci objektu č. 7695

Nejnovější recenze ubytování na e-Chalupy.cz

Recenze z oblasti Beskydy

:: chaty a chalupy s bazénem :: dovolená léto v ČR :: chaty a chalupy u vody :: na horách :: ubytování u sjezdovky :: vánoční pobyty :: Silvestr 2020 :: chaty a chalupy přímo od majitele :: jarní prázdniny 2021 :: rezervační systém ubytování :: ochrana osobních údajů :: REGISTRACE objektu
0
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.e-chalupy.cz