Hodnocení a recenze ubytování: Chalupa Pod Sedlem - Bělá pod Pradědem

Kde jsem: Chaty a chalupy   Chalupa Pod Sedlem - Bělá pod Pradědem   Hodnocení a recenze

Hodnocení a recenze objektu č. 7201

Chalupa Pod Sedlem - Bělá pod Pradědem

Průměrné hodnocení 98%

Komunikace s majitelem: HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička 98%
Poloha objektu: HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička 94%
Stav objektu: HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička 98%
Vybavení objektu: HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička 98%
Čistota: HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička 98%
Dostupnost výletů v okolí: HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička 98%
Celkový dojem: HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička 98%

Jednotlivé recenze:

Zima 2020 s více rodinami
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 96%
Plusy: Hezky zrekonstruováno.
Dvě koupelny.
Sauna k dispozici.
Pračka a sušička nám to hodně s dětmi ulehčila.
Neomezené dřevo na topení.
Pan správce byl velice vstřícný.
Mínusy: Podlaha místy vrže a někde o ni dřou dveře.
Bylo by mnohem lepší, kdyby na chatě byl toaletní papír a tablety do myčky dostupné pro celý pobyt. Je to pár korun navíc (klidně by se mohli přidat k ceně), ale člověk by na to nemusel myslet při balení a nakupování.

Odpověď majitele: Vážený pane Henry, děkuji za zpětnou vazbu. Pro rok 2021 již bude toaletní papír i tablety do myčky součástí pronájmu. Máte pravdu, že to není výrazná položka a zpříjemní to pobyt. Pokud by jste chtěl v roce 2021 využít naši chalupu přijměte prosím nepřenosný dárkový voucher č.010121 na 3000,-Kč při využití týdenního pronájmu. Ještě jednou děkujeme za Vaši návštěvu a hodnocení pobytu.

Podzim 2020 - Blanka s více rodinami
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%

Podzim 2020 - Irena s více rodinami
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 90%
Plusy: V chalupě jsme se cítili jako doma. Počasí babího léta bylo příjemné na výlety, procházky i relaxaci pod pergolou. Lokalita nabízí mnoho hezkých míst, které nejsou příliš daleko. Do města Jeseník lze dojít pěšky, navštívit lázně a po svých se vrátit domů. "Doma" pak uvařit něco dobrého, protože vybavení kuchyně poskytne veškeré nezbytnosti /pekáče, trouba, myčka, lednička, ost. nádobí/. A když večer poněkud klesne teplota, je možno si zatopit v kamnech. Chalupa poskytuje soukromí i společné prostory pro více rodin. Venku se krásně dýchá, což ocení alergici a lidé s chronickou rýmou. My se na chalupu určitě ještě někdy vrátíme.

Odpověď majitele: Ahoj Irenko, děkuji za hodnocení, chtěl jsem se zeptat na čistotu objektu. Ptám se pro to abychom to mohli zlepšit. Děkuji za popis možných zlepšení.

Zima 2020 - Martina se skupinou přátel
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Plusy: Chalupa je nově zrekonstruovaná a krásná. Velmi se mi líbilo prostředí i komunikace s majitelem. Velmi doporučuji.

Léto 2020 - Václav Jaksch s více rodinami
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Plusy: Dovolenou jsme si užili. Jak bylo vše domluvene tak to i bylo. Chalupa je nově zrekonstruovaná, všechno pěkné nové. Vřele doporučuji.

Léto 2020 s více rodinami
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Plusy: Byli jsme spokojeni ve všech směrech, nemáme co vytknout. Důkazem je to, že jsme si objekt zarezervovali již na příští léto 2021.

Léto 2020 se skupinou přátel
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 97%

Jaro 2020 s rodinou
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 93%
Plusy: Nově zrekonstruovaná chalupa na klidném místě s oplocenou zahradou. Možnost opékání na zahradě. Na počet postelí/lidí hodně prostoru a velké pokoje. Dobře vybavené kuchyně.
Mínusy: Nefungovala vělká sauna. Věci jako toaletní papír a tablety do myčky jsou obvykle na místě k dispozici na celou dobu pobytu a ne jen na první den. Ale aspoň to bylo komunikováno otevřeně předem.

Zima 2020 - Darek M s rodinou
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Plusy: Przestronny i świeżo odnowiony dom w górach. Wygodne sypialnie z dużymi łózkami. Idealny dla grupy przyjaciół lub 2-3 rodzin. Taras, dwie sauny (fińska i infra) duży pokój integracyjny do zabaw i biesiady. Wszystko to pozwala na wygodne korzystanie z przestrzeni nawet 12 osobom. Klimatu dodają komniniki w których mozna palić drewnem. Ogromna bardzo dobrze wyposażona kuchnia. Zaletą jest także duża działka gdzie dzieci mogły ulepić bałwana a także kilka miejsc parkingowych bezpośrednio przed posesją. Właściciel bardzo pomocny. Kontakt super! Z pewnością tam wrócimy! Oczywiście wszystko to w odległości 10 min. jazdy samochodem od stoków narciarskich.
Mínusy: Chyba żadnych. Może tylko to że bezpośrednio w okolicy domu nie ma dobrej restauracji (jak byliśmy to były zamknięte) ale już 5 min. drogi samochodem lub autobusem mamy ich wiele np. Jesennik lub Bila pod Pradedem. Także nie widzę minusów!

Zima 2020 se skupinou přátel
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%

Zima 2020 - Dan (hodnocení vložil majitel) se skupinou přátel
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 99%

Zima 2020 - Pavlina (hodnocení vložil majitel) s více rodinami
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 97%
Plusy: Konfortně a stylově vybaveno, nic nám nechybělo
Balíček na přivítanou z lokálních surovin Jesenicka - super

Zpět na prezentaci objektu č. 7201

Nejnovější recenze ubytování na e-Chalupy.cz

Recenze z oblasti Jeseníky

:: chaty a chalupy s bazénem :: dovolená léto v ČR :: chaty a chalupy u vody :: na horách :: ubytování u sjezdovky :: vánoční pobyty :: Silvestr 2021 :: jarní prázdniny 2021 :: rezervační systém ubytování :: ochrana osobních údajů :: REGISTRACE objektu
0
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.e-chalupy.cz