Hodnocení a recenze ubytování: Chalupa Pod Lípou 53 - Bernartice

Kde jsem: Chaty a chalupy   Chalupa Pod Lípou 53 - Bernartice   Hodnocení a recenze

Hodnocení a recenze objektu č. 5753

Chalupa Pod Lípou 53 - Bernartice

Průměrné hodnocení 98%

Komunikace s majitelem: HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička 100%
Poloha objektu: HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička 98%
Vybavení objektu: HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička 98%
Čistota: HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička 98%
Celkový dojem: HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička 95%

Jednotlivé recenze:

Léto 2021 - Příbramská a pražská parta s více rodinami
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 98%
Chalupa výborně vybavena, pan majitel maximálně vstřícný, v kuchyni je vše nač si vzpomenete! Je tam nový soukromý rybník a možnost pujceni lodiček, děti se vyřádili víc než v bazénu. Ten je mensi, obyčejný, ale ohrazeny plutkem kvůli malým dětem, pro nás naprosto dostačující. Do budoucna prý bude klouzacka a dlazdeny přístup do rybníka, takže se určitě vrátíme !! Dekujeme za Prima dovolenou :-)
Snažíme se najít nějaké mínusy, ale na lepší chalupě jsme v této cenové kategorii snad nebyli, tak se těžko nachází. Možná jediné je, ze celkově je to takový zapomenutý kraj, bez lidi a atrakcí .. což muže být vlastně i výhodou.

Léto 2019 - Evik s více rodinami
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Tak tady se nám opravdu libilo, vše v pořadku a za mě tato dovolená předčila mé očekaváni, možná i proto že jsem poprve byla v Krkonoších. Domluva s panem majitelem byla skvělá a to jsem ocenila nejvic. Spokojenost u dětí i rodiču. Doporučuji.

Léto 2019 - Evik s více rodinami
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Tak tady se nám opravdu libilo, vše v pořadku a za mě tato dovolená předčila mé očekaváni, možná i proto že jsem poprve byla v Krkonoších. Domluva s panem majitelem byla skvělá a to jsem ocenila nejvic. Spokojenost u dětí i rodiču. Doporučuji.

Podzim 2017 - Pavel se skupinou přátel
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 92%
Krásné umístění, chalupa po rekonstrukci. Velmi příjemný a ochotný pan majitel, se kterým se dalo na všem dohodnout. Vyhřívaná podlaha v hlavní místnosti výborná pro děti, společenská místnost navíc i dostatečně prostorná. Dvě velké lednice, dobře vybavená kuchyň s myčkou nádobí.

leto 2013 - Evik

Doporucuju vrele vsem. Chata v perfektnim stavu, vybavena a majitel pan Dušanek nam vzdy v kazdem nasem pozadavku vyhovel na 100%. Urcite tuto chalupu v budoucnu s nasi partou i s detma navstivime zas. Dekuju Eva s Milankem a partou kamaradek s detma

leto 2013 - Evik

Doporucuju vrele vsem. Chata v perfektnim stavu, vybavena a majitel pan Dušanek nam vzdy v kazdem nasem pozadavku vyhovel na 100%. Urcite tuto chalupu v budoucnu s nasi partou i s detma navstivime zas.

Jarní prázdniny 2013 a podzim 2013 - Kamil Zinek

Všem tuto chalupu doporučuji. Domluva s panem Dušánkem byla vždy na nejvyšší úrovni a pokaždé se snažil naše přání splnit i když to nebylo jednoduché. Chalupa je ideálně vybavená a vše co je potřeba tam najdete. Rádi se sem opět vrátíme.

10. - 17.8.2013 - Kamil

Dobrý den.
Ubytování V Bernarticích - Chalupa pod Lípou bylo naprosto super. Komunikace s majiteli bylo zcela v pořádku. Majitelé byli velmi vstřícní a ochotní. Veškeré naše požadavky a prosby nám bez okolků splnili. Dostupnost objektu je výborná. Objekt je výborně vybaven a to i pro ubytování většího množství lidí (nás bylo 15). Vše uklizeno a připraveno.
Absolvovali jsem denně výlety na kolech a to i s dětmi (od 5 let do 12 let) a rozhodně jsem za týden nevyčerpali možnosti okolních lesů a cest...
Vše bylo v pořádku a rozhodně toto ubytování doporučuji.
Kamil Podroužek

léto3.-10.8.2013. - Slovák

Jelikož na rodinnou dovolenou jezdíme už několik let a mám možnost srovnání mohu s klidným svědomím napsat že chalupa pod lípou manželů Dušánkových nám poskytla vše co od takové dovolené očekáváme. Chalupa je v pěkném prostředí, objekt velmi dobře vybaven jak co se týká vaření tak jednotlivých místností na spaní. Jako bonus pět sociálních zařízení a bezkonkurenční cena, kterou nán majitelé nabídli. Takže všem co nemají přehnané nároky mohu chalupu pod lípou manželů Dušánkových doporučit.

S díky Slovák s rodinou.

Zpět na prezentaci objektu č. 5753

Nejnovější recenze ubytování na e-Chalupy.cz

Recenze z oblasti Krkonoše

:: chaty a chalupy s bazénem :: dovolená léto v ČR :: chaty a chalupy u vody :: na horách :: ubytování u sjezdovky :: vánoční pobyty :: Silvestr 2023 :: jarní prázdniny 2024 :: rezervační systém ubytování :: ochrana osobních údajů
0
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.e-chalupy.cz