Hodnocení a recenze ubytování: Chalupa Kunačice

Kde jsem: Chaty a chalupy   Chalupa Kunačice   Hodnocení a recenze

Hodnocení a recenze objektu č. 1042

Chalupa Kunačice

Léto 2018 s rodinou
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 98%
Děkujeme za příjemný víkend strávený na této chatě, moc jsme si to užili a doporučuji jak rodinám s dětmi, tak pro rodinné oslavy a grilování. :)

květen 2015 - Soňa

Chalupu vřele doporučuji pro všechny, kteří chtějí mít klid a pohodu. Ideální pro rodiny s dětmi.
Majitel: milý manželé, rychlá komunikace ze strany dotazu na ubytování. Není problém se s nimi spojit. Při přijezdu vás čeká úsměv a vyčerpávající informace kam popřípadně na výlety.
Chalupa: naprostý TOP. Vše čisté, voňavé. Žádný prach v koutech, maximální pohodlý a spokojenost. Příjezd v květnu, kdy bylo potřeba topit. Nato jak je chalupa velká, je tam teplo během chvíle. Přišli jsme i po dešti a vše krásně uschlo - i my: - ).
Okolí: klid, louka kolem a lesní zcvěř. Děti mají naprostou volnost v pohybu.
Za nás maximální počet bodů na stupnici spokojenosti.
Děkujeme.

Zpět na prezentaci objektu č. 1042

Nejnovější recenze ubytování na e-Chalupy.cz

Recenze z oblasti Orlické hory

:: chaty a chalupy s bazénem :: dovolená léto v ČR :: chaty a chalupy u vody :: na horách :: ubytování u sjezdovky :: vánoční pobyty :: Silvestr 2022 :: chaty a chalupy přímo od majitele :: jarní prázdniny 2023 :: rezervační systém ubytování :: ochrana osobních údajů
0
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.e-chalupy.cz