Hodnocení a recenze ubytování: Chalupa Bílý Potok

Navigace: Chaty a chalupy   Chalupa Bílý Potok   Hodnocení a recenze

Hodnocení a recenze objektu č. 6666

Chalupa Bílý Potok

Zima 2019 - Nora s více rodinami
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 93%

Léto 2016

Chalupu jsme si moc užili, je hezky a pohodlně zařízená, naprosto klidné spaní, bezva zahrada (jako bonus zrovna dozrávaly třešně, maliny a jahody), fantastické okolí, skvěle vybavené i pro děti (knihy, hračky, náš nejmladší syn si je užil).
Naštěstí jsme moc nepotřebovali vařit, jinak by nám asi trochu chybělo více nádobí na vaření.

velikonoce 2016

Úžasná dovolená s dětmi (18 měs. a 6 let) - chalupa perfektní, vše v bezvadném stavu a moc pěkné, zahrada fantastická, děti pořád venku naprosto spokojené. Příroda v okolí je moc hezká, spousta možností na pěší výlety s nízkou náročností, ale krásnými zážitky. Domluva s majiteli bezproblémová, příjemná. Vůbec nic nám nechybělo. Děkujeme.

léto 13. - 20.7.2015 - Mc Buck

Veliká spokojenost, chata je velmi dobře vybavená, v okolí je vše dostupné (obchody, restaurace), krásná krajina, sauna na zahradě s možností koupání v potoce je výborná

léto 25.7.-1.8.2015

Komunikace s majiteli je velmi dobrá, přístup k chalupě bezproblémový, ubytování je pěkné, zahrada vhodná pro pobyt dětí i pro posezení venku (pokud jsou k tomu vhodné teplotní podmínky), velmi klidná vesnice, pokud si přejete odpočinout!!! Dobře zásobený obchod kousek od chalupy a výborná hospoda s názvem Dělnický dům necelé 2 km pěšky směrem na Hejnice. Výborná jídla a cenově přijatelná, procházkou po hejnickém okruhu mimo hlavní cestu.
V okolí lesy a pěkné výlety na kolách směrem Hejnice, Raspenava, Peklo, Lázně Libverda, Liberec.... Pěšky např. rozhledna Smrk.
Nedostatkem jsme ohodnotili špatné značení cyklotras.
Jinak příroda moc hezká.

12.-14.6.2015 - Teambuilding

Na chalupě jsme strávili velmi pěkný víkend s kolegy. Chalupa je útulná se vším potřebným vybavením. V okolí spousta sportovních možností. Na zahradě různá zákoutí a posezení. A sauna s možností ochlazování v potoce je prostě top: - )

28.12.2014 - 4.1. 2015 - Rodina Pobloth

Na chalupě jsme strávili týden přes Silvestra a krásně jsme si to tam, všechny tři rodiny, užili. Děti byli nadšené ze spousty hraček a her v domě, z malého kopečku na zahradě, kde se dalo sáňkovat, ale hlavně z dřevěného domku v korunách stromu: ). My dospělí jsme zase ocenili saunu, kachlová kamna na dřevo a příjemně útulné zařízení chalupy. Velkou výhodou je snadná dostupnost vlakem i autobusem. Autobus staví pár metrů od chalupy a vlak je slabá půlhodinka chůze ( ve sněhu a s dětma, jinak by to bylo asi i kratší). Ve vesnici jsou obchody s potraviny i hospůdky a v okolí mnoho možností na výlety. Milí a usměvaví majitelé jsou pak už jen třešnička na dortu. Pro rodiny s dětma ideální dovolená.

14.11-17.11.2014 - Bílkovi

Útulná a prostorná chalupa s příjemnou atmosférou, krásný sauna - domeček a potok na zahradě, houpačky, domeček na stromě, k dispozici hračky a hry, líbilo se nám taky vytápění dřevem v kamnech. Bonusem jsou milí a vstřícní majitelé. Bylo nám tu hezky: - )

Zpět na prezentaci objektu č. 6666

Nejnovější recenze ubytování na e-Chalupy.cz

Recenze z oblasti Jizerské hory

:: chaty a chalupy s bazénem :: dovolená léto v ČR :: chaty a chalupy u vody :: ubytování u sjezdovky :: vánoční pobyty :: Silvestr 2019 :: chaty a chalupy přímo od majitele :: jarní prázdniny 2020 :: rezervační systém ubytování :: ochrana osobních údajů :: REGISTRACE objektu
0
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.e-chalupy.cz