Hodnocení a recenze ubytování: Chalupa Rozkoš

Navigace: Chaty a chalupy   Chalupa Rozkoš   Hodnocení a recenze

Hodnocení a recenze objektu č. 0471

Chalupa Rozkoš

Průměrné hodnocení 100%

Komunikace s majitelem: HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička 100%
Poloha objektu: HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička 100%
Stav objektu: HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička 100%
Vybavení objektu: HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička 100%
Čistota: HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička 100%
Dostupnost výletů v okolí: HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička 97%
Celkový dojem: HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička 100%

Jednotlivé recenze:

Léto 2018 - Kristýna s rodinou
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Plusy: Nádherný dům na krásném místě, vše čisté, uspořádané, jednání s paní majitelkou naprosto bez problémů a příjemné. Spousta možností vyžití, výlety (pěší,kolo,autem), koupání, sport. Krásné venkovní posezení s ohništěm a pohledem do lesa a na potůček. Celkový dojem naprosto úžasný.

Léto 2018 - Anna s rodinou
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Plusy: Po dlouhém rozhodování, zda pojedeme k moři či zůstaneme v Čechách, jsme se rozhodli pro české hory a toto rozhodnutí bylo správné. Už při příjezdu nám totiž bylo jasné, že v tak krásné, horské přírodě si vydatně odpočineme a načerpáme tu energii do dalších pracovních dnů. V den příjezdu jsem měla rýmu a už po prvním dnu stráveném tady po ní nebyly ani známky, což mluví za vše. Nejen venkovní příroda, ale také samotný dům na mě působil moc příjemně a náramně se mi zde spalo. Pohodlí postelí, sedaček, židlí a gaučů je opravdu sympatické. Dům je krásně čistý a vybavený, nic nám nechybělo. Doporučuji zajít do nedaleko (asi kilometr) vzdálené restaurace, vaří výborně za příznivé ceny a zmrzlina hned vedle restaurace je nejjemnější a nejkrémovější, kterou jsem jedla :)

Léto 2018 - Lucie s rodinou
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 99%
Plusy: Ihned po příjezdu mě uchvátilo nádherné přírodní prostředí v němž je chalupa zasazena. Na nově vybudovaném dětském hřišti nacházejícím se před domem si děti náramně pohrály. Výhodou také je bezpečnost herního zázemí (vhodné také pro nejmenší děti) spočívající v dobré vzdálenosti od silnice oddělené stromy. Sympaticky působí také "mini lesík" přímo na pozemku. V době našeho pobytu jsme také využili plně funkční ohniště a opekli si buřty. Jako obrovskou výhodu vnímám soukromí na zahradě a její rozlohu. Co se týče samotného domu, je velmi prostorný (vhodný i pro dvě rodiny či větší partu přátel), plně vybavený (lednička, pračka, varná deska, rychlovarná konvice, rádio..), čistý a pokud není hezké počasí, děti i dospělí se zabaví i doma. V patře se nachází samostatná herní místnost, kde je možnost zahrát si ping pong na pingpongovém stole se síťkou či šipky. Náš rodinný pobyt hodnotím jako velmi vydařený, v domě jsme se cítili všichni příjemně a oblast Orlických hor je překrásná.

Zpět na prezentaci objektu č. 0471

Nejnovější recenze ubytování na e-Chalupy.cz

Recenze z oblasti Orlické hory

:: chaty a chalupy s bazénem :: dovolená léto v ČR :: chaty a chalupy u vody :: ubytování u sjezdovky :: vánoční pobyty :: Silvestr 2019 :: jarní prázdniny 2019 :: rezervační systém ubytování :: ochrana osobních údajů :: REGISTRACE objektu
0
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.

e-chalupy.cz