Hodnocení a recenze ubytování: Chalupa Petrušov

Navigace: Chaty a chalupy   Chalupa Petrušov   Hodnocení a recenze

Hodnocení a recenze objektu č. 0361

Chalupa Petrušov

Průměrné hodnocení 99%

Komunikace s majitelem: HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička 100%
Poloha objektu: HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička 100%
Stav objektu: HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička 98%
Vybavení objektu: HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička 98%
Čistota: HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička 100%
Dostupnost výletů v okolí: HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička 100%
Celkový dojem: HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička 100%

Jednotlivé recenze:

Jaro 2018 - Zuzana- sraz přátel se skupinou přátel
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Plusy: Chalupa v Petrušově je prostě super. Jezdíme tam na prodloužený víkend parta cca 20 lidí na přelomu května/června již od roku 2016...příští rok už máme samozřejmně objednán termín a moc se těšíme.Hned za dveřmi narazíme bečky s pivkem a kofolou, zatopíme pod grilem a pak už jen velký relax a zábava. Každý si tam najde to svoje-přírodu a klid,hřiště, bazén, pinec, biliár(v noci velký pokrový stůl). Majitel p.Žoch ve všem ihned ochotný a vždy s dobrou náladou.Jsme rádi že jsme Vás našli. Doporučujeme, nebudete litovat.

Podzim 2018 - Š. K. + J. K. v páru
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Plusy: V chalupě jsme pobyli pouze jednu noc mezi dvěma cyklovýlety - a bylo to SUPER. Velmi příjemný majitel a nádherná chalupa s luxusní zahradou. Doporučujeme!

Léto 2017 - Zuzana s více rodinami
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Plusy: Již několik let nejezdime jinam. Je nás více rodin a dovolená na chalupě v Petrusove u p.Žocha je pro nás neskutečný relax a pohoda. Krásné prostředí, nespočet možností, jak se deti mohou vyřadit (a my s nimi) i ochota p.majitele je bezkonkurenční. Sotva přijedeme, už si můžeme nacepovat nachlazene chlazene limo i pivo :-), prostě od A do Z stav ideál pro pohodovou, rodinnou dovolenou...!!! Doporučujeme!
Mínusy: Absolutně NIC, rádi se vracíme...:-)

Podzim 2017 - Andrea s rodinou
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 97%
Plusy: Poloha,spoustu mista na spani,kulecnik byl velky hit
Mínusy: Snad jen mene sklenicek pro vetsi pocet osob.

léto 2017 - Jura

Majitel je správný chlapík, rocker, na nic si nehraje, do života na chajdě se neplete a ochotně pomůže s každým problémem.
Objekt je starší chalupa, kterou předělal svépomocí. Spousta ložnic, všude sítě v oknech, na toaletách je zásoba papíru, v koupelnách tekuté mýdlo. Sprchy jsou dvě, ale rozumně použitelná jedna. Výčep, terasa, bazén, hřiště, kulečník, pinec, ohniště a gril včetně dřeva.
Na chajdu můžete dorazit prakticky bez vlastní výbavy, vše tady je a co není, to majitel ochotně zařídí.
Chcete - li strávit s partou příjemný týden v zemi bez lidí, jste tady správně. Krásná příroda na cykloturistiku nebo houbaření. Nedaleko je pár hospůdek, minigolf, ale zaručeně strávíte i spoustu času zábavou u chajdy. Pozemek je oplocen a lze tedy bezstarostně vypustit malé prcky za zábavou.
Jedinné mínus jsou ty sprchy, přežít se to ale dá, jinak spousta pozitiv. Asi jsme tam nebyli naposled; )

Léto 2016

Velmi příjemný typ rodinného ubytování v perfektní přírodě. Chaloupka velmi příjemně a vkusně zařízená.

léto

Dlouho jsem hledala chalupu pro 6 rodin, až jsem našla tuto v Petrušově. Když jsme přijeli na místo, tak jsme byli naprosto nadšeni, je to v krásném prostředí, je tam klid, oplocené hřiště je prostě bomba, takže vyžití pro děti super, moc jsme využili i pink pong a kulečník, to je přesně to co jsem hledala. Bazén taky super. Navíc pan majitel je moc hodný člověk, ochotný a vstřícný a hlavně poctivý, což v dnešní době každý opradvu není. Za rok pokud nenajdeme nic jiného rádi by jsme přijeli znovu právě k Vám. S pozdravem Lenka a dalších 22 lidí co tam s námi byli: ))

Zpět na prezentaci objektu č. 0361

Nejnovější recenze ubytování na e-Chalupy.cz

Recenze z oblasti Východní Čechy

:: chaty a chalupy s bazénem :: dovolená léto v ČR :: chaty a chalupy u vody :: ubytování u sjezdovky :: vánoční pobyty :: Silvestr 2018 :: jarní prázdniny 2019 :: rezervační systém ubytování :: ochrana osobních údajů :: REGISTRACE objektu
0
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.

e-chalupy.cz