Hodnocení a recenze ubytování: CHALUPA HEŘMINOVY - Staré Heřminovy

Navigace: Chaty a chalupy   CHALUPA HEŘMINOVY - Staré Heřminovy   Hodnocení a recenze

Hodnocení a recenze objektu č. 3056

CHALUPA HEŘMINOVY - Staré Heřminovy

Průměrné hodnocení 100%

Komunikace s majitelem: HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička 100%
Poloha objektu: HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička 100%
Stav objektu: HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička 100%
Vybavení objektu: HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička 100%
Čistota: HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička 100%
Dostupnost výletů v okolí: HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička 100%
Celkový dojem: HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička 100%

Jednotlivé recenze:

Jaro 2018 - Kamila se skupinou přátel
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Plusy: Byli jsme nadšeni, nic nechybělo ani nepřebývalo. Určitě se sem vrátíme a to co nejdřív

Jaro - Lenka s více rodinami
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Plusy: Super pro rodiny s dětmi! Velká herna uvnitř, venku hodně atrakcí, takže děti se můžou všude dosytosti vyřádit - trampolína, pingpong, píseček, dřevěný domeček, skluzavka...

červenec 2017

Skvěle vybavená chalupa pro dovolenou s dětmi. Prostorné a dostatečně vybavené společné prostory - jak herna, tak i společenská místnost s kuchyní. Pěkná zahrada s různorodým vyžitím pro děti. Vše čisté a upravené. Nám se líbilo a příště jedeme zase.

léto 2017 - Igor

Tuto chatu mohu pouze doporučit. Za poptávané peníze je to chata s velmi nadstandartním vybavením. Krásné čisté pokoje, velmi vymazlená hernička pro děti včetně TV a DVD. Krásné čisté sprchy a toalety v přízemí i prvním patře. Pro děti i dospělé pingpong a stolní fotbal. O trampolíně, bazénu, pískovišti, houpačkám a zahradním domku ani nemluvě. Pro dospělé je tam také výčepní zařízení s chlazením na pivní bečku a grill. Velká plně vybavená kuchyň, prostorný obývací pokoj opět s TV a satelitem i Wifi.
Rozhodně doporučuji.

2017 červen - Lucka

Na této chalupě jsme po druhé ve stejném termínu a příští rok se určitě vrátíme. Je to krásná, prostorná chata s nadstandartním vybavením. Byli jsme zde s dětmi od půl roku do 16 let a pro každého se zábava našla. Pro děti je tady vyžití venku - trampolíny, pískoviště + hračky, houpačky, perníková chaloupka, umělá stěna, pink ponk, odrážela, míče(kopačáky) v létě bazén, otevřené ohniště. A hlavně ve špatném počasí pro děti obrovská herna kde je více hraček než v kterékoliv dětské herničce ve městě. Herna je i vybavena DVD+pohádky. Posezení venku nejen u domu pod přístřeškem ale i originální posezení v prostoru u ohniště. K dispozici nový gril, pípa na bečku i z chlazením. Uvnitř výhodou prostorná společenská místnost z jídelnou a kuchyní která je vybavena moderně a hlavně z myčkou: - ) Na každém patře koupena společně z WC + zvlášť WC a ve spodní koupelně infrasauna. Pokoje útulné, vybavené.
Okolí je krásné a velice klidné. Nově otevřený obchod, který je v domu který se nachází ob dům kde je velice vstřícná paní.
Byli jsme na výletech rozhledna, slezská harta kde jsme se projeli na lodičkách. Můžeme jen a jen doporučit
Fotky na inzerci jsou reálné nic přikrášlené.
Vrátili jsme se teprve včera a už se domlouváme na příští rok. Byli jsme opravdu nad míru spokojení a děti nadšené.
Moc děkujeme

Srpen 2016 - maminky a děti z Ostravy

Celý víkend strávený v tomto úžasném domě jsme zíraly, co všechno máme k dispozici a na co všechno majitelé při jeho zařizování myslely. Každá z nás má poměrně bohaté zkušenosti s pronájmy podobných domů a chalup, tato však předčila naše očekávání a hlavně potřeby: - ) Všechny místnosti v domě jsou prostorné a vybavené do nejmenšího detailu (kapesníčky v boxu v každém pokoji). Kuchyň je královstvím pro každého, kdo v ní tráví rád čas (nabroušené nože a hrnec na špagety pro 20 lidí jsou samozřejmostí). A na zahradě musí i výletů chtivé maminky uznat, že nevyužít tolika atrakcí by byl hřích: - )
A k tomu všemu velmi vstřícný přístup majitelů. Moc děkujeme za krásně strávený čas!

Zima 15. - 19. 2. 2016 - Janča a spol. :-)

Taktéž se připojuji ke spoustě pochvalných a nadšených recenzí: - ) I když z trošku jiného, než rodinného pohledu. Na Chalupě jsme realizovali zimní tábor pro cca 15 dětí. Chalupa je perfektně prostorná, útulná, dokonale vybavená. Dýchala na nás svou pohodou a klidem. Majitelé při jejím vybavování mysleli na veškeré detaily, které zpříjemní a usnadní pobyt snad všem věkovým kategoriím ubytovaných. Počet pokujů, jejich velikost i vybavení výborně umožňuje ubytovat děti po menších skupinkách a odděleně podle pohlaví. Vyžití zde našly jak menší děti (především v herně), tak i ty starší u kalča, pink pongu aj. Velkou výhodou je i fakt, že se v chalupě nachází 2 velké místnosti (herna a jídelna), do nichž se dá program pro děti perfektně rozložit. V chalupě je dostatek sociálních zařízení, takže děti nemusí stát fronty na sprchování a toaletu... Dokonale vybavená je i kuchyně, takže zde bez jakýchkoli problémů připravíte cokoli i pro větší počet ubytovaných. Chalupa se nachází v klidné části vesnice nedaleko autobusové zastávky, poskytuje možnost parkování, vládne rozlehlé, pěkně udržované zahradě, která je rozdělená na více úseků, tudíž se na ní dají realizovat rozmanité hry vyžadující odlišný terén. Výborná je i možnost přístupu do otevřené stodoly, která je jako stvořená pro sportovní hry vyžadující rovný, hladký terén. V zimních večerech jsme velmi ocenili možnost ohřát se u krbu a nachystané dříví: - ) Chalupa svou polohou zajišťuje soukromí, takže nadšené jásání dětí nikoho neruší: - )
Velmi si cením také přístupu majitelů, s nimiž jsme jednali, jejich vstřícnosti a ochoty. Nemohu opomenout pochválit také paní správkyni, která nás mile na chalupě přivítala, seznámila nás se vším podstatným a při odjezdu chalupu také přebrala.
Jsme velmi rádi, že jsme mohli strávit náš zimní tábor právě zde a vřele Vám můžeme chatu doporučit: - )

léto 11.7.-18.7.2015 - Irena

Chalupu jsme navštívili dvakrát (2014,2015) a byli jsme vždy moc spokojeni. Výborné prostředí pro rodiny s malými dětmi - ale i odrostlejší by se tu určitě cítili dobře. Velice dobře řešené prostory, výborně zařízená kuchyně i pokoje, čisté a prostorné koupelny, velká herna v případě nepřízně počasí. Celý pozemek poskytoval dětem i dospělákům příjemné prostředí pro odpočinek. V okolí možnost navštívit řadu zajímavostí - Slezská Harta, Davidův mlýn na Kružberku - lanové centrum, větrný mlýn Choltice, zámky Hradec nad Moravicí, Raduň a Bruntál, výlety na sopky atd.... Velice příjemné chování paní majitelky, prostě jsme byli absolutně spokojení a určitě se sem ještě vrátíme. Doporučuji.

16.4.-19.4.2015 - Radim

Prostorná chalupa s velmi dobře vybaveným interiérem a úžasně vybavenou hernou pro děti. Pozemek vzorně upraven a k dispozici byly trampolína, pingpongový stůl, houpačky, klouzačka a další pro děti důležité věci...: - ) S paní majitelkou nadstandardní jednání a určitě bychom se rádi vrátili a strávili zde i delší čas.

22.6. - 29.6.2014 - Petra

Krásná a neuvěřitelně prostorná chalupa. Jsou zde opravdu velké a pěkně zařízené pokoje. V patře je velikánská herna pro děti se spoustou hraček. Kuchyň je velmi dobře vybavená, nechybí zde vůbec nic, dá se zde vařit úplně bez problémů pro 6 rodin. Dospělí jistě ocení saunu. Chalupu obklopuje velmi hezky upravená zahrada se spoustou vyžití pro děti. Celý objekt je pěkně udržovaný, majitelé mysleli na všechno např. světla v chodbách na pohybové čidlo, led světýlka a velké schodiště se zábradlím i pro děti... My jsme byli z této chalupy opravdu nadšení! Tak krásnou, perfektně vybavenou chalupu a ještě za takovou cenu nenajdete často! Moc děkujeme za krásnou dovolenou, rádi bychom přijeli znovu! Všem vřele doporučuji!!!!

15.-21.6.2014 - Mirek

Velmi dobře zařízená chalupa pro pobyt s dětmi, které mají k dispozici rozlehlou zahradu, trampolínu i bazén a při nepříznivém počasí i velkou hernu s velkým výběrem hraček. Pro dospělé stolní tenis pod přístřeškem. Velké a čisté pokoje, moderně zařízené, velká kuchyně s kompletním vybavením, na zahradě gril, ohniště a dostatek dřeva.
Super pobyt.

podzim 2013-víkendový pobyt - Gábina

Úžasně vybavená chalupa, ve které jsme byli s přáteli již po druhé. Myslím, že ne naposledy. Už poprvé jsme byli velice nadšeni a překvapeni, jak je chalupa perfektně vybavená. Všude je čisto, voňavo, což přivítají všichni, především rodiny s malými dětmi. V chalupě se člověk cítí jako doma, a vůbec se nám nechtělo odjíždět. Co jsme všichni ocenili bylo i to, že majitelé chalupu pořád dovybavují a zvelebují, jednoduše investují peníze. Když jsme byli na chalupě poprvé, moc nám nevyšlo počasí, nicméně my dospělí jsme si povídali na pohodlné sedačce u krbu. Děti mají k dispozici fantastickou hernu. Podruhé nám počasí vyšlo, takže jsme nejenom seděli, ale hráli pingpong, děti dováděly na trampolíně, ugrilovali jsme si maso, byli jsme na procházce.... Nicméně procházka nebyla až tak oceněná, neboť děti se těšily do chalupy a na zahradu.... Bylo nás tam 5 rodin, tzn. 10 dospělých a 10 dětí a jela s námi, ještě jedna sólo osoba, takže 21 lidí a místa habaděj.... Ze srdce DOPORUČUJI!!!!! Záruka čistoty, pohodlí, klidu......

6.-8.9.2013 - Irena

Prožili jsme na chaloupce nádherný rodinný víkend při oslavě narozenin. Chalupa má skvěle vybavenou kuchyni, všude je čisťounká, vkusně zařízená a prostorná. Bylo nás 25 a žádná tlačenice nikde nenastala :-).Hotový ráj pro malé i větší děti a jejich rodiče a to jak v chalupě, tak i na prostorné zahradě. A také okolí je velmi malebné, klidné a bezpečné. Určitě se sem zase rádi brzy vrátíme :-). Irena, Marek a další "účastníci zájezdu" :-)

- janek

Skvělá chalupa pro několik rodin. Dovolenou jsme si fakt užili. Chalupa má super vybavenost(jako doma) a velikou zahradu s atrakcemi pro děti. Dlouho jsem si neužil takový klid a příjemné prostředí. Mohu jen doporučit. Díky

21.-29.7.2013 - Marie Haselmannová

Před třemi lety jsem úplnou náhodou objevila tuto úžasnou chalupu. Od té chvíle se stala základnou pro nás - partu kamáradek a našich dětí. Letos jsme zde trávili třetí prázdninovou "expedici" a hodláme v tom i nadále pokračovat: ). Chalupa nás doslova očarovala a to z mnoha důvodů: Jednak absolutním klidem, velikánkou udržovanou zahradou, chalupa je překrásně a komfortně zařízená, čisťounká, prostorná a zároveň útulná. Co však nás uchvátilo především - je jako stvořená pro děti. Děti si tu připadají jako v ráji: venku mají k dispozici dřevěný domeček, pískoviště, houpačky, klouzačky, prolizky, pinpongový stůl, bazén, ohniště, dokonce i zahrádku, kde si mohou sezobnout např. hrášek, rajčátka, co je zrovna k mání: ). V chalupě je navíc v podkroví k dispozici nádherná dětská herna. Maminky jistě ocení takové vymoženosti jako dětské židličky, postýlky, nočníky, dětské nádobí, mičku, pračku... Mám pocit, že majitelé snad mysleli na všechno. Je vidět, že chalupu zařizovali srdcem. Nicméně i přes tu krásu a luxus, kterou tato chalupa nabízí, oceňuji navíc ještě jednu velice podstatnou věc. A tou jsou samotní majitelé. Velice sympatičtí, příjemní a ochotní manželé, s kterými je radost komunikovat, vždy se snaží vyjít vstříct, prostě pohádka.
Chcete - li tedy dopřát sobě i svým dětem to nejlepší, vřele doporučuji tuto pohádkovou chalupu: ).

Zima 9.2. - 12.2. 2013 - Katka P.

Nádherná chalupa pro 5 rodin. Skvělé vybavená kuchyň, (pro tolik lidí je super myčka), kuchyň spojená s jídlenou a obývákem. Každá rodina svůj pokojíček, obrovská perfektní herna pro děti v 1. patře. Na každém patře 2 záchody, krásné 2 koupelny. Velká šatna.
Venku prolézačky, domeček na hraní a kopec hned u chalupy, děti mohli být i sami venku.
No prostě pro partu přátel s dětmi luxusní chalupa za super cenu. Byli jsme zde již podruhé a na příští rok už máme opět rezervaci...
Domluva s majiteli perfektní.
Všem můžu doporučit

září 2012 a leden 2013 - Radka Šostá

Bezvadná chalupa co se týče velikosti, vybavenosti, čistoty, funkčnosti a účelnosti!Je to ideální místo k pobytu (nejen) s dětmi. Oceňujeme komfort "jako doma" a prostor a možnost vyžití jak pro děti, tak pro dospělé, vevnitř i na zahradě. Budeme se moc rádi vracet, nemusí nás trápit obavy z toho, že když nevyjde počasí, není co dělat a polezeme si všichni "na nervy":-) Komunikace s majitelem - na jedničku!

Zpět na prezentaci objektu č. 3056

Nejnovější recenze ubytování na e-Chalupy.cz

Recenze z oblasti Jeseníky

:: chaty a chalupy s bazénem :: dovolená léto v ČR :: chaty a chalupy u vody :: ubytování u sjezdovky :: vánoční pobyty :: Silvestr 2019 :: chaty a chalupy přímo od majitele :: jarní prázdniny 2020 :: rezervační systém ubytování :: ochrana osobních údajů :: REGISTRACE objektu
0
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.e-chalupy.cz