Hodnocení a recenze ubytování: Chaloupka Sedmička - Zdobnice

Navigace: Chaty a chalupy   Chaloupka Sedmička - Zdobnice   Hodnocení a recenze

Hodnocení a recenze objektu č. 2504

Chaloupka Sedmička - Zdobnice

Průměrné hodnocení 95%

Komunikace s majitelem: HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička 100%
Poloha objektu: HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička 100%
Stav objektu: HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička 90%
Vybavení objektu: HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička 90%
Čistota: HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička 95%
Dostupnost výletů v okolí: HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička 95%
Celkový dojem: HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička 95%

Jednotlivé recenze:

Podzim 2018 - Pavlína se skupinou přátel
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 99%
Plusy: Na chalupu Sedmička jsem zavítala s partou kamarádů již podruhé. Víkend jsme si užili a opět se rádi vrátíme do hezké chaloupky s překrásnou přírodou, klidem v okolí, s možností různých výletů. Je vidět, že se majitelé o toto místo starají s láskou.Doporučuji všem :)
Mínusy: žádné

Jaro 2018 - Štanderovi se skupinou přátel
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Plusy: Majitelé jsou velmi milí, pravidla a poplatky jsou jasně stanovena, což velmi oceňuji, jednání perfektní. Víkend jsme si opět velice užili, chalupa je na krásné polo-samotě kousek od Zdobnice. Rádi se vrátíme!

Jaro 2018 - Honza Šelepa se skupinou přátel
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 81%

Jaro 2018 - Štanderovi se skupinou přátel
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Plusy: Majitelé jsou velmi milí, pravidla a poplatky jsou jasně stanovena, což velmi oceňuji, jednání perfektní. Víkend jsme si opět velice užili, chalupa je na krásné polo-samotě kousek od Zdobnice. Rádi se vrátíme!

Leden 2016 - Renata

Byli jsme na chalupě Sedmička v lednu tohoto roku společně se svojí rodinou (manželem a dvěma dospělými dětmi a jejich partnery) a s celou bandou našich společných kamarádů. Chaloupku nás obývalo celkem 18, včetně dětí školou povinných i nechodících batolat.
Pobyt jsme si užili, bylo to moc fajn.
Chalupa je perfektně vybavená.
Sauna je naprosto super, šipky, kulečník, vše jsme využili.
Kuchyň je dost dobře vybavená, jen si myslím, že by se hodila rozhodně větší lednice pro tolik lidí.
Využili jsme i služeb pekárny s dovážkou pečiva, nemá to chybu, měli jsme i narozeninový dort.
Pokoje nám také vyhovovaly, všichni jsme se nějak poskládali, jen bych si dovolila vytknout způsob ubytování v horním pokoji, tom desetilůžkovém.
Typy postelí a matrací nám připadaly nadmíru podceněné a také minimum oken pro deset lidí v místnosti.
Celkový dojem je ovšem výborný a myslím, že bychom takovou dovolenou všichni rádi zopakovali. Určitě to musí být krásné využít i v létě, prostory ke grilování a venkovní využití pro děti je tam skvělé, děkuji za všechny moje známé, na shledanou Renata

29.10. - 1.11.2015

V chalupě nás bylo 5 rodin (21 lidí vč. 11 dětí) a skvěle jsme si to užili. Společenská místnost je prostorná pro všemožné aktivity s dětmi (vč. možnosti hraní kulečníku). Kuchyň má velké množství nádobí s myčkou (čehož jsme hojně využívali). Výčepní zařízení pro milovníky zlatavého moku bylo taktéž využito (součástí je i napojení výčepního zařízení přes bajonet na vodu pro vyčištění). Do pokojů jsme se i v tomto počtu velmi dobře vešli. V celé chalupě bylo teplo s dostatkem teplé vody pro všechny.
Počasí bylo nádherné, čehož jsme využili k venkovní večerní hře. Tu pro nás dospělé připravili tentokrát naše děti. Okolní zahrada k tomuto účelu poskytovala dostatek prostoru.
Jednání s majiteli objektu bylo nadstandardní. Ve všem nám vyšli vstříc.
Byl to nádherný prodloužený víkend. Vřele doporučuji větším skupinám.

25.-28.3.2015 - michaela

Na Sedmičce jsme měli svatbu pro 50 lidí. My i všichni svatebčané jsme byli nadšení okolní přírodou a skvělým zázemím. Osobně musím říct, že si nelze představit více ochotné, sympatické a nápomocné majitele, se kterými byla skvělá domluva. Na Sedmičku se nám nevešli všichni hosté, ale zbytek jsme ubytovali v druhé chalupě manželů Vondráčkových - Děvín. Některé pak v blízkém penzionu. Většinu jídla jsme si připravovali sami, pro to bylo na chlupě výborné zázemí, i dostatek prostor pro chlazení. Ještě jednou moc děkujeme a přejeme vše dobré a stále více spokojených hostů!

léto 11. - 18. 8. 2014 - Kaděrkovi

Děkujeme za příjemný pobyt na chatě Sedmička. I když nám počasí moc nepřálo, chata je dostatečně vybavena pro případ mokré varianty. Pobývalo nás tam celkem 10 dospělých a 7 dětí, prostory jsou naprosto vyhovující, okolí chaty je upraveno pro vyžití dětí i dospělých. Rádi se sem vrátíme.

17.8. - 24.8. 2014 - Raf

Komunikace a organizační zajištění ze strany Šárky byly perfektní. Nebylo nic, co by nás nemile překvapilo. Chalupu bylo potěšením obývat. Nabízí velké prostory, 4 rodiny (8 dospělých a 9 dětí) v ní v pohodě existovaly, a to i při nepříznivém počasí. Přilehlý pozemek kolem chalupy je prostorný, upravený, krásný a příjemný i s vyžitím pro děti. Interiér chalupy je pěkný, snad jsme jen v horním patře postrádali více úložných prostor. Jeden z horních pokojů nemá koupelnu, ale to se dá pohodlně vyřešit sdílením dolní koupelny. Region nabízí velké možnosti k různým aktivitám. Společenská místnost s "tanečním sálem" a kuchyní byla obrovská a stala se centrem našich zábav. Vybavení kuchyně dostačující, všeho je dost. Vařili jsme mocně, protože rostly houby - bramboračka, kulajda a vepřové na hříbkách s rýží - vše uvařeno za 1 večer: o). Vřele doporučuji i velkým skupinám, pro max 4 rodiny ideální!

Ne 27.7.- Ne 3.8.2014 - Ing.František Šob + 21 spokojených

Jedním slovem skvělé! Díky majitelům, velmi příjemným Šárce a Alešovi. A nyní podrobněji: - jednání na výbornou; - dostupnost pouze auty přijatelná (příjezdová silnice snad bude jednou opravena, měli jsme na ni havárii); - objekt Sedmičky exkluzivní; - okolí chalupy nádherné a upravené; - místnosti krásné, společná místnost se stolem pro všechny skvělá, kuchyňka u baru dostatečná, toalety bez problémové vč. dostatku vody i teplé; - okolní příroda nádherná; - nejkrásnější výlet: k Divoké Orlici (tam i zpět) po naučné stezce od kostela v Klášterci/O. až k Zemské bráně a s obědem v Orlické ch. (většinou s kančím gulášem); - restaurace Jílovanka ve Zdobnici se skvělou obsluhou, při dvou předem nahlášených obědech pro všechny (v Ne na přání nám připravili skvělou svíčkovou), jinak jsme vařili na chaloupce; - v neděli před odjezdem na oběd do Zdobnice, jsme byli na mši svaté v kapličce v Souvlastním kousek pod Sedmičkou (mše sv. s výborným polským knězem, 1x za 14 dní - měli jsme tedy štěstí); atrakcí je jízda s kopce na tříkolce, bohužel to nevyšlo; - z cca 800 fotek bude fotokniha, termín nejistý. Závěrem: velký dík Š+A a jejich dětem. Vše dobré ze srdce přeje celá rodinná expedice MuToNeŠo. Bůh vám žehnej! Za všechny ze tří generací ti nejstarší E+F

červen 2014 - Eva

Vše v pořádku, skvělé zázemí a hlavně pro parné dny plně zastíněná zahrada: - )

29.5 - 1.6 - ježek

Výborné jednání pěkná chalupa jak pro dospělé v určité spodní místnosti tak pro děti co k tomu více dodat.... Naše 2 APALUCHA se díky tomu všemu vyvedla... spokojenost nad míru..

p. s.

nejlepší je cvičený slimák (resp.. byl. )

7. - 11. května - Chlapi ze Severu

Děkujeme za příjemný pobyt na Sedmičce, kterou můžeme doporučit nejenom všem "apaluchářům". Naše děti se zde rozhodně nenudili. Počasí zde prý vždy přeje a my to můžeme potvrdit. Děkujeme paní Šárce a panovi Alešovi za velmi vstřícné jednání. Bylo nám potěšením se zde zastavit. Určitě se jednou vrátíme.
Chlapi (a děti) ze Severu

Velikonoce 2014

Naše parta 22 lidí v téhle nádherné chaloupce zažila skvělé Velikonoce 2014.Chaloupka je krásně vybavená, vše fungovalo, jak mělo. Společenské prostory i upravované okolí kolem chaty bylo báječné. Majitelé jsou jedni z nejpohodovějších lidí, které jsme poznali. Nebyl absolutně žádný problém v komunikaci. Navíc nás dokázali zachránit, když nám došla naše bečka, dopravili nám novou až přímo na chatu: ) Všem vřele doporučuju! Děkujeme za parádní pobyt, určitě jsme zde nebyli naposledy; )

březen 2014 - Anýžovi

Jsme tady již po čtvrté a každý rok vždy nějaká příjemná novinka ve vybavení. Chalupa s velkým charisma na konci vesnice v klidném prostředí. Pozitivně hodnotím i komunikaci s majiteli.

víkend v listopadu 2013

Sraz rodinného klanu v počtu cca 23 lidí od pátku do neděle se velmi vydařil. Nemalý podíl na tom má i perfektní ubytování v chalupě a výborné jednání majitelů, se kterými jsme se bez problémů dohodli na všem potřebním.
Ocenili jsme zejména velkou společenskou místnost, kde jsme se nemuseli mačkat, pípu a dobře vybavenou kuchyň. Ve velkých pokojích měla každá část rodinného klanu přiměřené a prostorné soukromí a dobrý komfort. Velmi příjemný byl i fakt, že automatický kotel nevyžaduje žádnou péči.
Okolí je velmi kouzelné, mám ten kout velmi rád. Můžu jen doporučit.

Červenec 2013 Jílkovi

Děkujeme za skvělý týden na chatě Sedmička, luxusní ubytování,venkovní
vyžití pro děti i nás dospělé. Chata je téměř na samotě, takže nádherné
ticho! Okolní příroda vybízí k procházkám. Vřele doporučujeme a určitě se rádi vrátíme!!!

červenec 2013 - martin

Pěkná chata, pěkné prostředí............. atd.. Pro 4 rodiny uplně v poho: )luxusní cyklostezky v okolí, můžu jen doporučit

cervenec 2013

Byli jsme 4 rodiny s deseti dětmi a užili jsme si týden na Sedmičce opravdu skvěle. Krásná příroda, bazén, trampolína, pool, grill, cyklovýlety a paintball zajistili vše co jsme potřebovali. Díky

Richard

Léto 2012 - Marek

Pěkná chata, prostředí super, čistý vzdoušek. Velmi doporučuji. : - )

léto 2012 - Jana Kašparová

Na chatě jsme byli 5 rodin s dětmi a s chalupou jsme velmi spokojeni. Příští léto pojedeme zase. Co se týká jednání s majiteli, nikdy jsem zatím nejednala s příjemějšími lidmi. Touto cestou jim velmi děkuji za příjemnou dovolenou.

Zima 2012 - Alena

Krásný pobyt jako v pohádce. Z krásně vyhřáté chaloupky koukáte na kralující zimu. :-) Stylová roubenka, krásně teplo, dostatek prostoru, čistý objekt. Velmi dobrá dostupnost objektu i když je hodně sněhu. Super lyžovačka v nedalekých Říčkách, Zdobnici a Děštném. Velmi přijatelná cena pronájmu chalupy. Vřele doporučuji. Alena

každoroční silvestrovský týden - Markéta M.

Na Sedmičce trávíme každou zimu silvestrovský týden. Jako parta kamarádů s dětmi si pronajímáme celou chalupu a moc se nám tam líbí. Chaloupka je na klidném a krásném místě a oceňujeme hlavně to, že když jdou děti sami ven, nemá je tam co porazit atd. Nedaleko je i menší rybník, takže možnost bruslení.
Sedmička je moc útulná, pokoje jsou čisté a veliké. Vybavenost je skvělá - páni ocení bar s výčepem, dámy perfektně vybavenou kuchyň, všichni saunu.
Majitelé jsou moc prima. Jednání s nima je naprosto bezproblémové a na všem se dá domluvit.
Chaloupka má veškeré naše sympatie a všichni ji můžeme vřele doporučit pro strávení dovolené.

jaro 2011 - 01da

Vřele dodporučuji tuto chalupu. Na Sedmičce jsem strávili prodloužený víkend ve skupině dvaceti lidí a nikdo z nich neodjížděl nespokojen. Především snídaně na terase před chalupou s výhledem do okolní krajiny stojí za to!

Květen 2011

Tuto chalupu mohu doporučit. Splňovala všechny naše představy a požadavky na cyklo dovolenou(bylo nás 15 chlapů). S majiteli bylo příjemné a bezproblémové jednání. Dostupnost byla bez problémů, parkovalo se přímo u chalupy. Vyzkoušeli jsme bazén, saunu, gril byla to paráda. V okolí jsme projeli kdejakou pěšinu a navšívili pár vojenských bunkrů. Až budem někdy v budoucnu opět plánovat dovču v Orlických horách, určitě se sem vrátíme.

Martin.

zima 2011 - Kodetová J.

Dobrý den, na chaloupce Sedmička jsme s partou kamarádů strávili úžasný týden...klidu a odpočinku.Komunikace s majiteli byla bezproblémová, moc příjemné vystupování. Chaloupku...jsme všichni ohodnotili..za velmi krásnou...čistou...útulnou a hlavně prostornou. Obzvlášť pánskému osazenstvu...se líbil výčep s barem :-)Pokoje velké, čisté.Vybavenost kuchyně perfektní. Mohu jen doporučit těm, kteří chtějí strávit dovolenou na klidném a příjemném místě kde nebudou ničím rušeni. Všem se nám tam moc líbilo a proto hodnotím na výbornou!!! Kodetová J.

Zpět na prezentaci objektu č. 2504

Nejnovější recenze ubytování na e-Chalupy.cz

Recenze z oblasti Orlické hory

:: chaty a chalupy s bazénem :: dovolená léto v ČR :: chaty a chalupy u vody :: ubytování u sjezdovky :: vánoční pobyty :: Silvestr 2018 :: jarní prázdniny 2019 :: rezervační systém ubytování :: ochrana osobních údajů :: REGISTRACE objektu
0
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.

e-chalupy.cz