Hodnocení a recenze ubytování: Bungalov Pohoda přímo u jezera Lipno - Frymburk

Hodnocení a recenze objektu č. 7103

Bungalov Pohoda přímo u jezera Lipno - Frymburk

Průměrné hodnocení 99%

Komunikace s majitelem: HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička 100%
Poloha objektu: HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička 100%
Stav objektu: HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička 100%
Vybavení objektu: HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička 98%
Čistota: HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička 100%
Dostupnost výletů v okolí: HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička 98%
Celkový dojem: HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička 100%

Jednotlivé recenze:

Léto 2018 - Marcela se skupinou přátel
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Plusy: Perfektní dovolená s přáteli.Ubytování super.Okolí Lipna překrásné.Pokud nebylo počasí na koupání,využili jsme turistické výlety,zapůjčení motokoloběžky-doporučuji super vozítko,plavba parníkem a pod.Manžel- rybář nachytal za chatou pěkné ryby.Prostě odpočinková dovolená jak má být.Rádi se tam někdy vrátíme.
Mínusy: Chata přímo u cyklostezky,ale nijak nám to nevadilo.

Léto 2018 - Karlovy Vary s více rodinami
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Plusy: Pobyt byl úžasný,chatička byla velice útulná,čistá,krásná krajina,spousta tipů na výlety,zahrádka s prostorem na grilování super,přístup na koupání nádhera,klid a oáza.Velmi krásně strávený týden

Jaro 2018 - Monika v páru
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Plusy: Naprosto korektni a prijemne jednani, vse odpovidalo nabidce, vse fungovalo,
v chate bylo cisto a utulno.
Pohodova prochazka do centra mesta, kde je nekolik obchodu a restauraci. Idealni vychodisko pro aktivni dovolenou.
Mínusy: Tim,ze je chata situovana v blizkosti maleho pristavu, je treba pocitat s trochu vetsim hlukem ze strany jachtaru, ale vse bylo v mezich a na druhou stranu tvori zakotvene lode hezkou kulisu.

Léto 2017 - Honza s rodinou
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Plusy: Majitel velice příjemný a ochotný. Poloha hned u vody, blízko do města. Vhodné pro rodiny a mohu jen doporučit.
Mínusy: žádné

Léto 2017 - Lubjir s rodinou
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 97%
Plusy: V bungalovu Pohoda jsme byli s manželkou a našemi 2 ratolestmi ve věku 7 a 1 rok. Ubytování začalo schůzkou se sympatickým panem domácím, který byl "usměvavý" již po telefonu při domlouvání si termínu na 2. týden v červnu 2017. Musím pochválit, že fotky zde vyvěsené skutečně odpovídají realitě, která na nás ve Frymburku čekala. Bungalov byl čistě uklizený a vůně novoty byla velmi příjemná, hlavně dřeva. Lokalita velmi poklidná poskytující maximální soukromí! Využívali jsme soukromou pláž přímo pod bungalovem, kde jsme byli úplně sami, jakožto ubytovaní v bungalovu. Pokud jsme chtěli pestřejší koupání, využili jsme 2minuty vzdálenou větší pláž, kde tedy již byli lidé. Na točené pivko jsem si skočil 2min. chůze do příjemného hotelu defacto hned vedle bungalovu. Jídlo jsme si vařili sami v kuchyňce a nic nám nescházelo. Na postelích se nám spalo příjemně a nic nás nerušilo. Hygiena v příjemně zřízené koupelně se také prováděla bez problémů. Jeden den nám propršelo, tak jsme strávili den v příjemném bungalovu hraním deskových her. Jakmile nachvíli přestalo pršet, holky se šly proběhnout po zahradě kolem bungalovu a k večeru jsme si udělali výlet do Frymburku. Při opuštění bungalovu jsme ze slušnosti samozřejmě uklidili po sobě bungalov, ale nemuseli jsme ho šperkovat, jako když jsme se nastěhovávali, protože pan majitel nás informoval, že má po ubytování zařízenou úklidovou službu, která bungalov "vyleští" pro příští rekreanty, kteří jistě po naší návštěvě nastoupili opět do tak čistého a příjemného bungalovu jako my.
Nyní v březnu 2018 jsem si akorát pro mou rodinu opět rezervoval letní týden v tomto bungalovu a již nyní se s rodinou těšíme :-)
Mínusy: * voda v jezeře byla prvních pár dů studená :-)
* ke konci pobytu již trochu vyšší tráva kolem bungalovu (pan majitel seká jen o víkendech v hodině právě neobydleného bungalovu)
* další mínusy v rámci týdenní dovolené jsem neobjevil

Zpět na prezentaci objektu č. 7103

Nejnovější recenze ubytování na e-Chalupy.cz

Recenze z oblasti Jižní Čechy

:: chaty a chalupy s bazénem :: dovolená léto v ČR :: chaty a chalupy u vody :: ubytování u sjezdovky :: vánoční pobyty :: Silvestr 2018 :: jarní prázdniny 2019 :: rezervační systém ubytování :: ochrana osobních údajů :: REGISTRACE objektu
0
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.

e-chalupy.cz