Bezstarostná dovolená s cestovním pojištěním od AXA

Zajištění pomoci
kdekoli po Česku
Zajištění nejlepší
lékařské péče
NON-STOP
asistence
Pojištění
sjednáte za chvilku

Exkluzivně pro zákazníky e‑chalupy.cz:

Cestovní pojištění pro ČR s 50% slevou
+ možnost pojištění storna pobytu
+ pojištění domácnosti během dovolené ZDARMA

Jedinečné komplexní pojištění pro vaši dovolenou v ČR:
úrazové pojištění, cykloasistence, autoasistence, právní ochrana, odpovědnost za škody
+ pojištění storna pobytu
+ pojištění domácnosti po dobu nepřítomnosti (zdarma navíc)

Varianty cestovního pojištění:

podrobné info . . .

Příklad cen cestovního pojištění

 • 2 osoby / týdenní pobyt: 176,- kč varianta Start
 • 2 osoby / týdenní pobyt: 336,- kč varianta Komplex!
 • 2 osoby / víkend pá-ne: 66,- kč varianta Start
 • 2 osoby / víkend pá-ne: 126,- kč varianta Komplex!
 • Rodina 2+2 / týdenní pobyt: 176,- kč varianta Start
 • Rodina 2+2 / týdenní pobyt: 336,- kč varianta Komplex!
 • Rodina 2+2 / víkend pá-ne: 66,- kč varianta Start
 • Rodina 2+2 / víkend pá-ne: 126,- kč varianta Komplex!

NOVĚ: připojištění storna pobytu

Pojištění se vztahuje na zrušení cesty, zmeškání odjezdu a předčasný návrat ze závažného důvodu (např. úraz nebo hospitalizace a to včetně z důvodu onemocnění Covid 19), který nastane na území ČR.
Ochrání vás před platbou stornopoplatků.
Při předčasném návratu budou uhrazeny náklady na zpáteční cestu a kompenzace nevyužité dovolené.
podrobné info . . .

sjednat online

Podrobné informace k cestovnímu pojištění

Pojištění domácnosti

Pojištění domácnosti

Toto připojištění získáváte jako klient e‑chalupy.cz od AXA zdarma! Máte strach o svou domácnost, když jste na dovolené? S cestovním pojištěním AXA na ni bude dohlédnuto. V případě prasklého potrubí bude zajištěn instalatér, při rozbití okna sklenář a při zkratu obvodů elektrikář.

Pojištění cykloasistence

Pojištění cykloasistence

Jedete na cyklovýlet a rozbije se vám kolo? Jste daleko od místa ubytování a nemáte se jak dostat zpět? K tomu je tu pojištění cykloasistence - pomoc s opravou defektu, anebo přepravou nepojízdného kola do nejbližšího cykloservisu nebo místa ubytování.

Autoasistence

Autoasistence

Cesta autem se vám už nemůže změnit v noční můru. V rámci pojištění autoasistence máte nárok na drobnou opravu pojištěného vozidla, nebo odtah nepojízdného vozidla do nejbližšího servisu. AXA Vás v tom nenechá!

Pojištění domácích mazlíčků

Pojištění domácích mazlíčků

Součástí pojištění je i pojištění veterinární péče vašich čtyřnohých miláčků s limitem 10 000 Kč a také rozšíření krytí z pojištění odpovědnosti pro škody způsobené domácím zvířetem.

Pojištění odpovědnosti

Pojištění odpovědnosti

Půjčujete si na dovolené sportovní vybavení? Pravděpodobně ano, tím pádem určitě máte strach, aby se s tím něco nestalo. No a právě pro to je tu pro Vás pojištění odpovědnosti i o škody vzniklé na vypůjčeném sportovním vybavení. AXA Vám totiž s případnou škodou pomůže.

Úrazové pojištění

Úrazové pojištění

Nikdo samozřejmě nechce, aby se mu něco stalo. Ale ze zkušeností bohužel víte, že se občas nějaký ten úraz přihodí a je jedno, jak daleko od domova jste. Proto na to AXA myslela, když připravovala to nejlepší pojištění po krásách naší země.

Pojištění zavazadel

Pojištění zavazadel

Ztratila se vám zavazadla? Byl v batohu drahý notebook? AXA ví, že o svá zavazadla nechcete přijít. I s tím vám pojištění od AXA umí pomoci. V nabídce totiž májí i pojištění zavazadel, a to u obou variant pojištění.

Pojištění asistenčních služeb

Pojištění asistenčních služeb

Před dovolenou ale i v jejím průběhu můžete kontaktovat AXA kdykoli a asistenční služba vám poradí veškeré turistické a lifestylové informace, jako jsou např. kontakty na vybrané instituce, kulturní program v dané lokalitě. Ale dokáže vám i sehnat vstupenky na koncerty, výstavy. Prostě s AXA se nudit nebudete.

Pojištění právní ochrany

Pojištění právní ochrany

Dohadovat se s úřady, soudy, nebo s někým, kdo vám způsobil škodu na majetku či na zdraví? To nechcete. Proto Vám AXA do balíčku Komplex připravila i pojištění právní ochrany.

Pojištění zdravotních asistenčních služeb

Pojištění zdravotních asistenčních služeb

Zlomili jste si na dovolené nohu a nemůžete se dostat domů, nebo pro léky? Nechceme samozřejmě nic přivolávat, ale i na to myslí cestovní pojištění AXA. Jakmile byste se dostali do podobné situace, zajistí vám léky, převoz, nákup, prostě to, co budete zrovna potřebovat.

Pojištění drink povolen

Pojištění drink povolen

Dali jste si na dovolené skleničku nebo pivo a zrovna jste bohužel způsobili někomu škodu? Máte obavy, že byste se kvůli tomu dostali do potíží s pojišťovnami? S AXA pojištěním to nehrozí. Toleruje vám až 0,8 ‰.

Pojištění rizikových sportů

Pojištění rizikových sportů

Zcela jistě se chcete někdy odvázat, tak pro Vás AXA připravila do nabídky varianty Komplex i pojištění rizikových sportů. Tušili jste, že do rizikových sportů patří například i skákání na trampolíně? No, raději se mrkněte na seznam na webu AXA.

sjednat online

Podrobné informace k pojištění storna pobytu

Pojištění storna pobytu je doplňkové pojištění k cestovnímu pojištění a zahrnuje tato rizika:

 • zrušení cesty
 • zmeškání cesty
 • předčasný návrat

Zrušení nebo zmeškání cesty: ze závažného důvodu, jako je například úraz nebo hospitalizace a to i z důvodu onemocnění Covid 19 nebo při nařízení karantény.
Předčasný návrat: existuje závažný důvod, kvůli kterému se musíte vrátit, například je potřeba Vaše přítomnost u osoby blízké nebo došlo k havárii v domácnosti (před tou Vás ale finančně chrání připojištění domácnosti zdarma!)

Pojištění můžete uzavřít na částku, kterou uhradíte ještě před nastoupením na pobyt (zálohu) nebo na celkovou částku ceny pobytu (pro případ předčasného návratu).
Jednotlivé platby je třeba v případě čerpání tohoto pojištění doložit například výpisem z internetového bankovnictví nebo kopií příjmového dokladu.

Cena pojištění storna je 300kč za každých 10 tisíc ceny pobytu se spoluúčastí 20%.

 • Cena pobytu 15.000 kč: cena storna 450,- kč
 • Cena pobytu 20.000 kč: cena storna 600,- kč
 • Cena pobytu 25.000 kč: cena storna 750,- kč
 • Cena pobytu 30.000 kč: cena storna 900,- kč
sjednat online

Dokumenty ke stažení

Vše co potřebujete vědět o Domestic - cestovním pojištění po ČR
:: chaty a chalupy s bazénem :: dovolená léto v ČR :: chaty a chalupy u vody :: na horách :: ubytování u sjezdovky :: vánoční pobyty :: Silvestr 2022 :: chaty a chalupy přímo od majitele :: jarní prázdniny 2023 :: rezervační systém ubytování :: ochrana osobních údajů
0
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.e-chalupy.cz